Лъвчета и Деви август 2004 - 23

  • 48 486
  • 187
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 794
Август

01.08.2004
Явор на brigite /Бригита – 05.09.80/  smile3540
Никола на belinda  smile3540
Атанас на Deni_1203  smile3540

02.08.2004
Ема на mini_mause /Мария 24.02.73/  newsm56
Белослава на eri  newsm56

03.08.2004
Магдалена на Ruri /Румяна 20.09.76/  newsm56


04.08.2004
Светослав на Patenceto84  smile3540
Магдалена на Вери /Вера 31.10.77/  newsm56
Алекс на еvalinda  smile3540
Мими на сладката мими /Даниела/  newsm56

06.08.2004
Калина на Гизи /Гизи 26.07.1978/  newsm56
Анди на Малчо  smile3540


07.08.2004
Мартин на Джиджи  smile3540
Лъчезара na desitka^  newsm56


09.08.2004
Ралица на mamaYanni  newsm56
Бетина на pbizart  newsm56  


10.08.2004
Явор на lo80 /Лора 09.04.80/  smile3540
Криси на Малко_коте  smile3540
Антониела на Deni24/Деница 24.11.80/  newsm56
София на kalina_tt /Калина 08.09.73/  newsm56


11.08.2004
Елена на Collibri  newsm56
Мартин на Just a Girl  smile3540
Дани на Clar4e /Светле 05.07.78/  smile3540
Михаела на Terri  newsm56
Петя на pepsin  newsm56


12.08.2004
Йоан на Radina  smile3540
Емилиана на stefy  newsm56
Стефи на tedi@az  newsm56


13.08.2004
Александра на pisence2004  newsm56


15.08.2004
Красимир на kote.kote1  smile3540
Александър на vihrogonche  smile3540


16.08.2004
София  на Никол/Наталия 14.09.78/  newsm56
Магдалена на Джуна /Юли 05.03.77/  newsm56
Адриан на Lady01  smile3540
Деян на mama Tedy  smile3540
Месру на ally /Айля 14.03.75/  smile3540


17.08.2004
Тони на Ellynor /Елица 27.07.78/  smile3540


18.08.2004
Дани на kali /Калина  06.04.79/  smile3540


19.08.2004
Ерик на cho4o/mini  smile3540
Яна на Кари  newsm56
Елпида на veselinap  newsm56
Лидия на Льони/Елена  newsm56
Кристиана на dobroplodnoo  newsm56


20.08.2004
Мартин на Desi_T_G /Десислава 16.11.77/  smile3540
Хари на kate_ash  smile3540

21.08.2004
Вики  на Dzverche  newsm56

24.08.2004
Анджи на Mariely  newsm56
Александър на Bobolina  smile3540
Aлекс на vesira  smile3540  


25.08.2004
Симона  на Vini77 /Веси 21.02.1977/  newsm56
Кристина  на InaDot  newsm56


26.08.2004
Теодора  на alexova  newsm56
Жаклин  на mamamimi  newsm56


29.08.2004
Виктория  на Майка Зайка  newsm56


30.08.2004
Цвети на redhat /Пламена 16.01.76/  newsm56


31.08.2004
Даниел на Krasi  smile3540


Предишна тема

# 1
  • Мнения: 177
lo80    bouquet пу първа  Hug

# 2
  • Мнения: 5 713
Хайде и аз тук.
След 9 месеца си имаме нова тема. Като едно бебче. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 5 250
И аз да се наредя  Hug

Какво смятате да купувате за рожденните дни на каките и батковците?
Аз мисля една електронна игра за телевизора, той иска акордеон  Laughing

# 4
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Първо да кажа-страхотен Елин, бонбон сладък!Radina, ако и на мен така ми се отразява бременността като на теб(направо ми увисна ченето-изглеждаш перфектно!!!) и аз веднага се впускам в бебеправенето Wink
На нашата Цвети за РД мислим да купим ролери, ако не и хрумне нещо ново.

# 5
  • Мнения: 5 250
Lucky Plam благодаря за комплиментите  Hug В действителност този път се възстановявам доста по бързо, като цяло всичко беше по различно от първата бременност  Peace

Аз пробвах да кача Йоан на ролери, ама още е малък като че ли  Thinking

# 6
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Хайде и аз в новата тема.
За рожденият ден на Мими обмислям и аз да и купим ройлери.

# 7
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Да се запиша

# 8
  • Мнения: 5 713
Аз още не съм мислила за подарък. Има време. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 609
Охо, нова тема.  Laughing Да се запиша тогава.  Wink
И аз съм в обмисляне на подаръка за РД. Питах Яни какво иска, тя каза: "само не дрехи и кукли..." Crazy hahaha
Радина, Яна за НГ си беше поръчала акордеон, така и не намерихме нещо, което да ми хареса. ooooh!
Разгледах ви снимките, ти изглеждаш страхотно, а Елин е един сладур, Йоан също. Wink
Ето малко снимки и от нас.

Последна редакция: чт, 16 юли 2009, 13:51 от Кари

# 10
  • Варна
  • Мнения: 70
Здравейте,остроумни и всезнаещи лъвчета и техните мами Simple Smile.Нашия подарък вече е поръчан - мотор на Лего.Откакто Дядо Коледа му донесе такъв конструктор ми е много лесно,защото иска неща само от каталога им.Обича много и пъзели.Пиша ви го като идея за подарък.Да си похваля Месру.От един месец ходи на индивидуални тренировки по плуване и се справя доста добре.Иска да го наричаме делфин,плувец,Немо... Laughing.

# 11
  • Мнения: 5 713
Ей, Али, никаква те няма в скайпа.  Wink

# 12
  • Мнения: 1 391
Леле уникални снимки са Радина!

Бащата как не е припаднал.... страхотно е раждането на Йоан как го е отразил!
Кари и вашите снимки са супер!
И изглеждате страхотно... брей брей! Браво!

# 13
  • Мнения: 5 250
Колибри, таткото снима не само раждането на Йоан, но и на Елин (качих снимки и от неговото)  Peace Много е щастлив, че присъства на раждането и на двете си деца  Heart Eyes
Кари, големи са сладурки Яни и Ива   bouquet

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Радина, честита втора рожбичка!!!   bouquet   bouquet   bouquet
Колибри, радвам се, че всичко е наред с теб и бебчо-момченце  Hug  Hug  Hug
Много ми липсвахте... Мерси за новата тема! Пресен бисер на Алекс - "Мамо, в детската ядохме СКУРМИЯ!"  Grinning  Laughing  Mr. Green

# 15
  • Мнения: 5 713
Аз все забравям да ви кажа, че на Маги и изникнаха още 4 зъба, задните, постоянните. От Ясен чакам зъби, кака му ги вади. Де да беше при него зъбоникненето песен като при нея.

# 16
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
При нас бисерът е отпреди 2-3 дни : Тити ходи на езда 2 пъти и непрекъснато обяснява какво й е казал "учителят по кон".

Относно зъбките: за мене беше странно, че децата започват да сменят зъбките си чак към 6-7 години, аз започнах на 4; но ето че вече имаме първопроходец - Маги!  bouquet Знаете ли за Феята на Зъбчетата нещо?!  Wink Ако сте фенки на Тери Пратчет, със сигурност знаете!

# 17
  • Мнения: 5 713
Феята на зъбките я знаем от костенурчето Франклин. Маги все още не е почнала да сменя зъбчета. Аз съм я предупредила, че един прекрасен ден може да паднат сегашните, за да изникне ново. Да не вземе да се шашка нещо. Simple Smile

# 18
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Аз разбрах, че ги сменя вече, сори!

И аз съм предупредила Тити.

По следния повод  Laughing:
Спомням си за един филм от преди много години: действието се развиваше в Аляска през 18 век. Една местна жителка беше сама и роди детенце. Побърка се да плаче, защото детето нямаше зъбки! Просто никой не й беше казал как се раждат децата, а тя явно не беше виждала.

# 19
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
А, има и други-на Цвети и паднаха преди около месец, вече са поникнали около 3 мм.постоянните:
http://www.redhat.snimka.bg/album.php?album_id=403625

# 20
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
А, има и други-на Цвети и паднаха преди около месец, вече са поникнали около 3 мм.постоянните:
http://www.redhat.snimka.bg/album.php?album_id=403625

Еее, тогава и за вас   bouquet

# 21
  • Мнения: 5 713
Аз разбрах, че ги сменя вече, сори!
Не, не. Simple Smile Порастнаха и най-отзад кътниците. Т.е. зъбите и вече са 24.

# 22
  • Мнения: 5 250
Честити зъбчета на Маги   bouquet
А на Цвети пожелавам да и пораснат едни бели и здрави, нови зъбки   bouquet

Колибри, Тери как сте, как са тумбаците?

# 23
  • Мнения: 1 391
Хехехехее, Цвети има страхотна снимка! Като вампирче! хахахаххахах умрях от смях рано сутрин  Grinning Peace Честити паднали и нови зъбки!
Ели още няма такива пориви.

Моя тумбак расте зашеметително. Ходих на фетални морфологии при Марков и Янкова. И двамата не виждат нищо притеснително. Нали се бях попритеснила заради нухалната транслуценция. Обаче сега всичко изглежда добре. На момченцето ми дори са му по-дълги костите от средното, което при нито една аномалия не било така. Така че, мисля да дишам спокойно и да си чакам Дамян вече по-ведро до края! Не направих амниоцентеза, по куп причини, но най-важната беше, че не бих предприела последваща стъпка, каквото и да беше показало амниото, така че реших изобщо да не рискувам - защото при мен всичко беше по-рисково - предна плацента, кръвна група минус... и т.н.
Спасихме се вчера от жегите на Витоша на Златните мостове - има чудна поляна - на х. Момина скала и Ели се наигра страхотно! Седяхме до 20ч там.
Днес ще водим Ели на Ледена епоха. И ще търсим място за празнуване на рождения й ден. Нали искахме на Симеоновски езера на Витоша - но пък там затвориха пътя за ремонт. СЕга ми е хрумнало на Камбаните. Ще ходим днес да видим става ли за пикници. Иначе камбаните са голяма атракция за малките. Вече сме я водили - голям купон пада и голямо дрънчене.

# 24
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Страхотна идея са Камбаните! Като дете-пионерче ги обожавах

# 25
  • Мнения: 1 391
Страхотно е на Камбаните - заведете децата - изкарахме страхотно там на раходка!
Но Витоша все пак ми е по-гот за рожден ден, затова последно измислих на Златни мостове - х. Момина скала - има чудни поляни! Там ще направим пикника  Grinning

# 26
  • Мнения: 5 713
Колибри, слабост са ти Златните мостове. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 71
Здравейте, момичета Hug Ееей, нова темичкаааа Joy
Радина  Hug
Честити нови зъбчета на Цвети и Маги  bouquet
Collibri , радвам се, че при теб всичко е наред!
Аз бавно, но славно заемам обемна форма на тюлен Whistling Бебето е добре, рита усилено,което ме радва, че иначе почвам да се панирам.
За подарък още не съм мислила newsm78

# 28
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Здравейте! С доста закъснение качих малко снимки от нашата почивка в Сандански, заповядайте:
http://www.redhat.snimka.bg/album.php?album_id=407011
Предстои да кача и снимки от Трявна, и отчетна с пораснали и за съжаление леко криви предни зъби.
Нашата Цветка още си е селянче, излезе герой и остана още на село. Само дето ние се съсипваме да пътуваме всяка седмица, за да я видим, но пък тя е по-добре там.

# 29
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Честит рожден ден на рожденниците! Да са здрави, усмихнати и щастливи, безгрижно детство и прекрасни мигове да бележат пътя им!

# 30
  • Мнения: 177
Почерпете се днес Светослав става на цели 5

# 31
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Здравейте, днес Мими става на 5г. newsm59
Искам да пожелая на всички рожденници днес, да са живи и здрави и много щастливи.

# 32
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Очакваме отзиви за партитата, снимки на торти, украса и подаръци!

# 33
  • Мнения: 5 250
Честито на Светослав на Patenceto84  newsm59, Магдалена на Вери  newsm59, Мими на сладката мими  newsm59!
Да растът здрави, усмихнати и послушни деца!
Весел празник!


Днес и моето малко момченце има мини празник Wink Стана на 1 месец  Hug Как лети времето  Wink
А рождения ден на баткото е на 50% уреден, днес ще ходим да поръчаме тортата и сме готови за празненството  Peace


# 34
  • Мнения: 2 609
Честит рожден ден на Светослав, Магдалена и Мими!
Също и на празнувалите предните дни!
Да са живи, здрави, щастливи и послушни!




Честита месечинка на Елин!
Да расте и да слуша мама! Wink


# 35
  • Мнения: 5 713
Благодаря, момичета!  Hug
Честит празник на Светльо и Мими!   bouquet
 Да са живи и здрави малките ни слънчица, които вече не са толкова малки! Времето наистина летииии. Simple Smile

Ще приложа снимков материал след неделя. Тогава ще празнуваме. Днес сме в градината.

# 36
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Чакаме отзиви от партитата и идеи за най-желан подарък Laughing
Снощи Цвети ми звъни в 22 часа по мобилния, аз-шашната, че нещо се е случило(неприятно:( , а тя с най-сладкия гласец:" Здрасти, мамо.Сега при нас е вечер.А при вас вечер ли е?" Отговарям през смях че, да , и при нас е вечер и вали дъжд.
" Браво на вас за дъжда"-все едно аз имам най-големия принос за метеорологичната обстановка в София Mr. Green и затвори. Crazy

# 37
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Здравейте момичета, благодаря на всички Hug
Рожденият ден на Мими изкарахме чудесно.Беше си поканила 18 деца #Crazy голяма веселба.Рожденничката беше много развалнувана и щастлива.Според мен на тази възраст вече разбират че имат празник.
Събра много подаръци, но най се зарадва на едни котенца с памперс като ги потопиш в студена вода се оцветява памперса.
Тортата също беше много красива и вкусна.
От толкова много гости, аз се бях ошашкала, та за жалост нямаме много снимки.Надявам се че някоя майка е снимала.
При първа възможност ще кача снимки. Peace
Сега пожелавам весел празник на дечицата на които им предстои рожден ден.

# 38
  • Мнения: 177
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА Калина на Гизи,Анди на Малчо

# 39
  • Мнения: 1 391
ЧЕСТИТИ РОЖДЕННИ ДНИ НА ВСИЧКИ РОЖДЕННИЦИ!

много весели игри и хубави подаръци !!!   bouquet

# 40
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Малко отчет за изцепките на моята фръцла:
Цветка е на почивка с братовчед си и баба си(майка ми) Понеже той много я дразни, тя предлага:
Бабо, хайде и другата година да дойдем в Трявна, ама без бати. Ако си жива, де .Ама аз си мисля, че няма да си жива (Добре, че мама има чувство за хумор )

На връщане от същата почивка звъним на дядо и, да ни чака.Майка се шегува:
-"Вземай пушката и заставай до портата, като караул, да ни чакаш"
Малката: "Бабо, ама защо да ни чака с пушката "
-" Шегувам се, бабо"
-"Да, да, ама той дядо какъвто е луд..."

И така, бързичко ги оправи в живота  hahaha
 

# 41
  • Мнения: 1 391
Ето и ние да почерпим днес!!!!!

Моята малка дъщеря - Елена - днес стана на цели 5г! Спомням си като бял ден как се роди в 7.15ч! Велик ден!



Почерпете се от нейната естествено "конска" торта!

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=1407&AlbumId=133034

# 42
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Честит Рожден Ден на Ели!!!
Да ви е жива, здрава и чудесна кака Heart Eyes
Много щастие на всички в семейството!
Конската мания явно не и е минала Wink

# 43
  • Мнения: 2 609
Честит рожден ден на Ели!
Да расте здрава и много щастлива!


Много вкусна торта. Laughing
Колибри, Ели зарадва ли се на понито? И аз успях да купя на Яни, благодарение на една съфорумка. Hug

# 44
  • Мнения: 5 713
Честит Рожден Ден на Ели и Михаела! bouquet
Да са живи и здрави! Щастливи и прекрасни каки!   bouquet

# 45
  • Мнения: 5 250
Честит празник, Колибри!
Пожелаваме на Ели, да е здрава, весела и грижовна кака!



Кога минаха 5 години, направо не ги усетих Simple Smile Нашия бъдещ рожденик няма търпение вече Simple Smile

# 46
  • Мнения: 177
Честит рожден ден на порасналите сладурчета Елена на Collibri,Мартин на Just a Girl,Дани на Clar4e,Михаела на Terri ,Петя на pepsin   nbirthday

# 47
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Поздравления за всички, навършили вече 5 годинки!   bouquet

Избираме торта, почти всеки ден се спираме на нова  Sunglasses

Затова искам да пуснете вече изпитани рецепти! 

# 48
  • Мнения: 5 713
Честит Рожден Ден на Йоан на Радина!
Да е жив и здрав, силен, енергичен, упорит, щастлив, засмян! Само слънчеви дни му желая!
Весел празник, Радина!


  bouquet   bouquet   bouquet
 

# 49
  • Мнения: 5 250
Мерси, Вери! Чудесни пожелания, дано се сбъднат!

Йоан е много щастлив, въпреки, че сутринта имахме леко спречкване Wink В градината му поръчах клоун, много се забавляваха, голям смях падна. После духа свещичките на първата торта, а довечера на тържеството и на втората  Laughing Подарихме му една игра за телевизора на Спайдърмен и е повече от доволен  Peace Снимки от двете тържества довечера или утре  Hug



Пораснаха децата, на последната консултация при педиатъра метъра показа 119 см, а кантара 22,500 кг. Порасна детето, да е жив и здрав!  Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 5 713
А виж забравих да я премеря. Хем бях си наумила да го направя. Голям съм заплес. Снимки тези дни и от мен ще има, само да ги кача. Simple Smile

# 51
  • Мнения: 1 391
Честит рожден ден на Йоан и всички негови сърожденници!!!

Нека бъде здраво и щастливо детенце!

Благодаря ви за хубавите пожелания  Heart Eyes!

http://picasaweb.google.bg/collibri - ето и снимки от нас - в цели 3 албума. Вчера беше едно 24 часово празнуване, направо се изтощихме. На 3 броя торти духа свещичките Ели. В градината, направиха си дискотека; вечерта в кино Арена в детския кът щуряха и беше много забавно. И още по-вечерта след 22ч с баба и дядо последната торта, праена от мен от мюсли с кисело мляко  Grinning.

# 52
  • Мнения: 177
Честит Рожден Ден на Йоан на Радина,да слуша много мама и тати  Hug

# 53
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Честит рожден ден на Александър!
Да е жив и здрав, силен и щастлив за радост на всички, които го обичат!

Нашето парти се оказва ласт минит планирано, нали Цвети поръча за РД да е на море, та така.От началото на месеца планираме почивката, вече резервирахме ето тук:
http://www.paradisebeach.bg/main/index.php?lang=bg
Въпреки, че четох доста и хубави, и лоши отзиви, днес определено ме спечелиха-по телефона се уговорихме да ползваме техния парти клуб,с аниматори и украса като за РД, и всички дечица, почиващи там за гости.За целта те подготвят всичко, напълно безплатно, с изключение на тортата.Тортата по поръчка на рожденичката е с русалките и агенцията, с която работят ще ни я достави на деня в хотела за крупната сума от 22лв(20 парчета) Laughing
Направо летя в момента, сега остава да измисля и всички русалски подаръци!
Ще снимам и ще се отчета след събитието, но просто не можах да се сдържа сега, в еуфория съм.На всичкото отгоре госпожицата е в пълна тъмнина за офанзивата Sunglasses

# 54
  • Мнения: 71
Да са живи и здрави всички сладки рожденници, които съм пропуснала, защото ми се беше скапал компа Hug Hug Hug Hug Hug
От днес съм вече с комп Peace
Да  ги нацелувате от мен Hug
И ние изкарахме почти 24 часов рожден ден. Първо с децата, после с бабите, лелите и т.н. Имаше фея по поръчка на рожденничката.
Радина, много ти е порастнало момчето Hug Ние сме 110 см и 17кг, ама нали сме моми Flutter не се притеснявам.

# 55
  • Мнения: 2 609
Честит рожден ден на Йоан и на Александра /и всички, който съм пропуснала/!
Да растат здрави и щастливи деца!

# 56
  • Мнения: 5 250
Много ви благодаря момичета за пожеланията   bouquet
Йоан е много доволен, има много подаръци, сутринта както писах имаше клоун и почерпка в градината. А вечерта бяхме на едно детско заведение, лудяха на воля Hug
Трябва да кача снимки, ама и днес няма да стане  Wink
Ето я тортата на Йоан  Peace


Терри със закъснение, честит рожден ден и на Михаела! Да расте здраво и щастливо дете!    bouquet

Как са ви тумбаците момичета, как се чувствате? Каките очакват ли с нетърпение бебоците?  preggo

Последна редакция: чт, 13 авг 2009, 17:36 от Radina

# 57
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Радина, много хубава торта!
А защо пише ЧРД Йоан-6 г?

# 58
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Радина, много хубава торта!
А защо пише ЧРД Йоан-6 г?

 Joy За мене е 5! Просто са го написали ръкописно и нечетливо.

# 59
  • Мнения: 5 250
Хихи, да бяха го объркали и пишеше 6, но го поправиха на 5 после  Mr. Green

# 60
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
А, сега разбирам.Викам си, аз ли съм проспала една година от живота си Embarassed, че и тортата на Цветка поръчах с ЧРД-Цвети, 5г.

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Привет и от мен  Hug
И нашият Алекс чукна 5  bowuu  По случая на 15-ти се събрахме да хапнем и пийнем за негово здраве  Party  най-близките му роднини, в заведението имаше детски кът, той беше много доволен! Ние също.
Иначе зъби не му падат още. Висок е 114 см, тежи 18 кг.

# 62
  • Мнения: 5 250
vihrogonche да ви е здрав, усмихнат и много щастлив рожденика   bouquet

Честит 5-ти рожден ден на Яна на Кари! Здраве и късмет й пожелаваме  bouquet
Да се чувстват поздравени всички рожденици от последните дни


Момичета на Йоан започна да му се клати едното зъбче. Обаче казва, че го по наболява, дали е нормално  Thinking
Иначе новото при нас е, че от началото на лятото ходи на плуване, но сега сменихме треньорката и вече се вижда голям напредък, много сме доволни всички  Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 2 609
Радина благодаря! Hug

Вихрогонче, да ви е живо и здраво момчето!


А за зъбчетата, сигурно е нормално. Thinking Може да не е точно болка, но да не може да го опише, защото му е непознато това усещане. Браво за плуването! Peace

Последна редакция: нд, 23 авг 2009, 23:11 от Кари

# 64
  • Мнения: 5 250
Кари, май и Яна е фенка на Джетикса  Mr. Green

# 65
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Честит Рожден Ден на всички рожденници от последните дни!

Радина, не се притеснявай-нормално е зъбчето като се клати да понаболява, Цвети също се оплакваше, даже не се хранеше на тези зъбчета от болка.

# 66
  • Мнения: 2 609
Кари, май и Яна е фенка на Джетикса  Mr. Green

Охх, болна тема. ooooh! Ще взема да го махна тоя канал, всичко се гледа по 100 пъти и после даже се подсказва на актьорите. Crazy

# 67
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
По повод на Спортакус:

През пролетта бях купила няколко големи зелени ябълки - химия, та дрънкаха, ама хайде. Оставих плика на задната седалка при Тити.
Прибираме се вечерта по тъмно в къщи. Когато отварям вратата да я свалям, я намирам с половин изядена ябълка в ръка! Изстинах ! А тя най-спокойно ми заяви: "Хапвам един спортен бонбон!"
Чаках до сутринта да я заболи корем от неизмития спортен бонбон, изяден с кората, но не би! Размина ни се.

# 68
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
С малко закъснение Ви черпим виртуално! Това беше тортата на Тити.



Прекарахме много добре. Поканих няколко приятелки с деца на подобна възраст и се забавлявахме чудесно.


# 69
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Е, Честит Рожден Ден с малко закъснение и зло да ви забрави! Здраве и щастие-на детето и на близките Hug
Тортата ви е страхотна!
А снимки, моля ?Praynig

# 70
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Lucky Plam  , Благодаря много!

Доста се чудих къде да поръчаме торта. В детския център, където правихме партито ни казаха, че работят със 100 грама сладки, Гафрош и Лагуна. Бях поръчвала за половин годинка торта от 100 грама ; трябваше да е с кучета. Тората беше хубава, но вместо кучета имаше няколко изпостяли лъвици  Laughing. А другите 2 фирми не ги познавам. Но съм фен на "Двете фукли" и затова заложих на 100 грама (преди бяха една фирма).
Както се вижда от тортата в темата "джунгла" са добре.
Ходихме специално на дегустация и се спряхме на еклерова торта.

За първи път запазвахме детски център за рожден ден. Има всички предимства! Бях изненадана от цената обаче. По принцип вече в БГ не мога да кажа евтино ли е , скъпо ли е. Така че този пункт оставям без коментар.

Извинявам се за снимките, но не съм фен на публикуване в интернет пространството.

Когато органицираме среща , ще се запознаем!


# 71
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
О, чудесна идея-кой каза среща LaughingЧакам с нетърпение и гледайте да е след 15 септември, че сега отплискваме за море!
Сигурна съм, че сте прекарали страхотно Hug

# 72
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Да, през юли се породи идея за среща в София.

Началото на октомври мисля, че е най-подходящо- всички ще са се завърнали вече.

Приятно изкарване на морето!

# 73
  • Мнения: 5 250
InaDot да ви е жива и здрава Тити! Много хубава торта  Hug

Чести рожден ден на всички августовски дечица   bouquet

# 74
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Мерси много!

Вече привършва нашия месец, а с него идва и края на лятото...

# 75
  • Мнения: 5 250
Офф да бе, а как мразя зимата  Tired Студено, обличаш се 1 час с 5 ката дрехи, за да отидеш до магазина за 5 мин  Crossing Arms
Лятото си е друго нещо, въпреки, че тази година нищо не усетих от него. Само веднъж успях да отида на плаж, но другата седмица, ако позволява времето ще наваксам  Simple Smile

# 76
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Е, ама без края на лятото как ще празнува нашата Цвети Laughing
С тази реплика за края на лятото ме връщате когато бременеехме и започна бебевалежа. Всеки ден се връщах и докладвах на кандидат-таткото-еди-коя-си от нашите момичета роди, има момченце/момиченце.Мина половината месец, мина 20, 25-ти август-от мен-никакви признаци за раждане.Беше почнал вече да ме поднася че родилите не са от"нашите"момичета, защото аз трябвало вече да се пиша сетемврийка Crossing Arms И съвсем съвсем на края на месеца успях и аз да добутам августовско бебе, минути преди да свирят финала на мача Wink

# 77
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
ЛъкиПлам, как мина РД?  Flutter
Дайте малко снимки  Grinning
Дойде септември вече, кога ще срещнем децата  Hug
А покрай тях и ние да се видим, да побъбрим, да размааме краци  Mr. Green
Ето 5-годишният ми Александър  bowuu: http://vihrogonche.snimka.bg/children/aleksand-r-rd-5-god.418079

Последна редакция: пт, 04 сеп 2009, 15:28 от vihrogonche

# 78
  • София
  • Мнения: 794
Привет на всички мами на 5 годишни малчугани  Hug
Чак сега сколасвам да намина в темичката. Несериозна работа, ей Simple Smile
Още не съм качила снимките от софийското парти. Два пъти започвам да ги качвам и двата пъти ъплоудъра се прецаква. Рождения ден го празнувахме два пъти. Веднъж на самия ден в Търново и втори път тук, в София. Тази година бяхме в парти клуб Слон-балон. Ето 2 снимки на младежа от търновското парти цък и цък и една снимка на софийската торта. Държа да подчертая, че избора на торта си беше изцяло негов  Laughing аз никога не бих избрала такава, но важното е, че той си я хареса много Simple Smile
Само да ви кажа, че от пролетта до сега е порастнал с цели 8 см. и вече е 1,23 см. Расте като гъба!!! За един месец беше при баба си в Търново и като го видяхме с баща му, не повярвахме на очите си колко се е издължил.

# 79
  • София
  • Мнения: 794
А ето и малко снимчици от морето: цък, цък, цък, цък, цък, цък, цък, цък и няколко вече като 5-годишен: цък, цък, цък. Той мноооого се гордее, че е станал на 5 Simple Smile

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Мерси, Ло! Много ти е пораснал Явор, браво!  bowuu

# 81
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Привет на всички! Чак сега се завърнахме от отпуск и мога да драсна няколко реда.РД мина славно, Цвети чеше убедена, че цялата почивка е един безкраен празник и морето е спокойно, а слънцето грее само и единствено в нейна чест LaughingМного и хареса и на нас-също, мина без инциденти и беше абсолютно спокойно.Имахме само 2 лоши дни и ги оползотворихме в разглеждане на Несебър.Цвети на 3-тия ден се научи да плува без пояс и сега няма стигане SunglassesИ още нещо-видяхме делфини в морето, точно пред терасата ни на около 3 метра от брега бяха-два и играеха над водата, беше невероятно Heart Eyes
Ето и една подводна снимка на плувкинята:
http://redhat.snimka.bg/children/cveti.286454.14883342

Последна редакция: чт, 17 сеп 2009, 09:10 от Lucky Plam

# 82
# 83
  • Мнения: 46 518
Като гледам снимките, всички приличат на първокласници  Joy много са високи днешните деца  Shocked да са ни живи и здрави  Heart Eyes

... Цвети на 3-тия ден се научи да плува без пояс и сега няма стигане Sunglasses ...

Ехааа, браво! smile3501

Ето и от мен малко морски, да се стоплим в тази студена есен  Mr. Green
http://i40.photobucket.com/albums/e239/ceco_vath/1-3.jpg?t=1253744966
http://i40.photobucket.com/albums/e239/ceco_vath/10-1.jpg?t=1253745114
http://i40.photobucket.com/albums/e239/ceco_vath/8-1.jpg?t=1253745132
http://i40.photobucket.com/albums/e239/ceco_vath/9-1.jpg?t=1253745145

И вече имаме ново зъбче Laughing ваденето е документирано само до стола, аз после се изнесох навън  Embarassed
http://i40.photobucket.com/albums/e239/ceco_vath/zub3.jpg?t=1253744863

Клатят се още 2, но им е рано още  Simple Smile

Поздрави на всички   bouquet

# 84
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Eй, много са пораснали всичките ни дечица! София е красавица, да ви е жива и здрава! Ама хайде на жива среща, с всички деца, да се видим най-после след 5 години отново и да съберем августовската реколта на оглед Wink

# 85
  • София
  • Мнения: 794
Никол, много ти е красива София!!!
И аз съм за среща, само кажете кога и къде.

# 86
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Срещата предлагам да е в началото на октомври , събота - 3.10 или 17.10. За София ли говорим  Laughing?
Сладкарница. Има много място в сладкарницата на ЦУМ. Ако е хубаво времето може и в парка. До "Лиляна Димитрова" са направили чудна детска площадка, има и кафе наблизо.

Предлагам да се изпратят покани на "лични" на съфорумките, които са се включвали последните 3-4 месеца в темата.

Моля за мнението ви!

От нас новината е , че Тити ходи на забавачка от една седмица, пак е болна (това не е новина) и ще ходим заедно на английски в местния езиков център  Twisted Evil. Аз съм малко напреднала де, тя - в предучилищна група.

# 87
  • София
  • Мнения: 794
Аз съм за и на 3-ти и на 17 ще мога да дойда.

# 88
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Аз мога само на 17.10 от тези посочени дати, на 03.10 пътуваме да празнуваме юбилей-70 години на свекъра(да е жив и здрав още толкова) и 1 годинка на племенника(да хиляди Heart Eyes)

# 89
  • Мнения: 46 518
Благодаря ви, момичета  Hug

Ние през почвните дни се очертава да не сме тук, но ако има промяна ще пиша.

Днес Колибри има празник Simple Smile да ни е жива и здрава  Hug  bouquet

# 90
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
  bouquet  bouquet  bouquet за Колибри!!

# 91
  • Мнения: 5 250
Никол, голяма сладурана е София, както и всички августинчета   bouquet
Пораснаха неусетно  Rolling Eyes Сега особено като гледам малкото и се сещам за времето като Йоан беше малък  Heart Eyes
Честит празник на Колибри!   bouquet

# 92
  • Мнения: 5 713
Голяма е чаровница София, да. Simple Smile Аз много я харесах на снимката, където е на фона на морето.  Simple Smile

Колибри, честито!   bouquet   bouquet   bouquet

# 93
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Честит празник на Колибри с ден закъснение EmbarassedДа е жива и здрава и зло да я забрави! Да е пълен домът и с щастие!

Обръщам се към вас с една молба-понеже се познаваме, макар и виртуално.Както писах по-назад, на 02.10 пътуваме при свекъра в село Малък Преславец.Там обаче има и дом за деца лишени от родителски грижи от 3 до 7 години. Всеки път нося малките дрешки на Цветка за тези дечица, които наистина имат нужда от дрешки и обувки, и понеже сега чак се сещам Embarassed ви предлагам, ако някоя мама има  детски дрешки, които няма намерение да пази и ползва занапред, да ги дарите-ако имате желание тези от София, мога да помоля мъжа ми да мине с колата и да събере или да пратите за моя сметка.Не е необходимо дрешките да са луксозни или нови, просто да стават за носене от още едно детенце и да са чисти.Ако пък не са, ще врътна една пералня, колко му е Laughing

# 94
  • Мнения: 46 518
Lucky Plam, днес съм си вкъщи, че нещо се разболявам и тъкмо използвах времето да снимам едни дрешки и да ги пусна в "Подарявам"  Simple Smile точно за деца 3-7 са Simple Smile имам и по един чифт ботушки, маратонки, гуменки, чехли и джапанки, ако има нужда от обувки  Simple Smile
 

# 95
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
С удоволствие ще ги занеса, имат нужда от дрехи и обувки.Само да уговорим как да стане приемо-предаването? Как ти е удобно-пратка или да мине някой(дето още не знае какво съм му измислила Mr. Green) да ги вземе?

# 96
  • Мнения: 46 518
С удоволствие ще ги занеса, имат нужда от дрехи и обувки.Само да уговорим как да стане приемо-предаването? Как ти е удобно-пратка или да мине някой(дето още не знае какво съм му измислила Mr. Green) да ги вземе?

Пиша на лични  Simple Smile

# 97
  • Мнения: 1 391
Благодаря ви, за поздравленията и хубавите пожелания!!!  Hug Flutter Hug

Ето и една почерпка от мен, макар и виртуална!


Аз съм за среща! Искрено се надявам да мога да дойда! Макар че ще зная в последния момент!  Grinning

# 98
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Та кога казвате е срещата?  Hug  Flutter  bowuu

# 99
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Най-много хора подкрепиха 17, третата събота на октомври

# 100
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Може би с анкетка ще е по-лесно?
А къде да бъде-идеи имаше за сладкарницата на ЦУМ? Аз си мислех-колко сладко ще бъде, ако е там, като наредя в албума снимката-5 години по-късно LaughingПомните ли, там имахме среща с бебоците като бяха на около 2 месеца?

# 101
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Може би с анкетка ще е по-лесно?
А къде да бъде-идеи имаше за сладкарницата на ЦУМ? Аз си мислех-колко сладко ще бъде, ако е там, като наредя в албума снимката-5 години по-късно LaughingПомните ли, там имахме среща с бебоците като бяха на около 2 месеца?

Много малко хора влизат в темата, затова анкета не мисля, че ще помогне.
До момента са се записали по темата:  lo80 , Не се сърди, човече и ти

Предлагам към края на седмицата да кажем "17-ти" и да пратим покани на "лични"

За ЦУМ ми харесва, че срещата ще се "повтори". Аз тогава не ви "познавах"

# 102
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
мдаааа, как да не помня  baby_neutral
17-ти ме устройва идеално  bowuu
ех как ми стана приятноооо  Hug

Последна редакция: пн, 28 сеп 2009, 15:29 от vihrogonche

# 103
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Хайде да сверим малко часовниците.Чета в едни други теми и се оказва, че част от наборчетата посещават подготвителни групи вече.Не знам дали това значи, че догодина са първокласници, но ако е така, мен това ме плаши(не съм готова психически за това, ама хич Embarassed) Цвети е в 3 група и искам да почне училище като навърши 7 годинки.При вас как е?

# 104
  • София
  • Мнения: 794
И Явор ще го пускам на 7 навършени. Т.е. сега е в 3-та група в детската градина, от следващата година ще е в предучилищна и от 2011 г. в първи клас. Първи клас ще започне на точно 7 г. и 1 месец навършени.

# 105
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Да, това е и нашето желание.Благодаря за инфото, че вече мислех да не ме сюрпризират че трябва от догодина да сме първокласници Confused

# 106
  • Мнения: 5 713
че част от наборчетата посещават подготвителни групи вече.Не знам дали това значи, че догодина са първокласници
При Маги е така, да. Тя сега е предучилищна в училище. Но ние не сме в България.

# 107
  • София
  • Мнения: 794
Спокойно Lucky Plam, то нали знаеш, всеки си решава. Аз познавам човек, който си пусна детето на 5 г. в първи клас, но си зависи и от самото дете. Аз моя ще го пускам след две години. Рано му е още.

# 108
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Предучилищна е нашето чаве. Догодина - първи клас.

Около 15% от групата в детската градина се преместиха от ІІ-ра група в предучилищна.

Причините са много - и лични и социални. Като цяло образованието в Бг е безумно, така че кога точно ще се сблъскаме с него, е без значение.

# 109
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Алекс е в трета група, първолак ще е живот и здраве чак след 2 години.  bowuu

# 110
  • Мнения: 46 518
И София е 3 група. Не бързам да порасне  Simple Smile има време  Wink
Мисля, че месецът им е идеален, тъкмо ще са навършили 7 г. Laughing

# 111
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Добро утро на всички!
Специално благодаря на Не се сърди, човече-за чудесните дрешки, обувки и пантофки, които дари!  bouquet

# 112
  • София
  • Мнения: 15 466
Здравейте момичета!На мен ми е малко неудобно да пиша тук, но не се сдържах. Радвам се за всички пораснали августинчета и нови бебета. Честито на всички за всички празници, които съм пропуснала!Наш Криси май се оказва най-дребния от всички, не се е метнал на майка си, само 109 см е.Но за сметка на това изключително щур.

Ето го, да го видите, защото майка му надали ще дойде на срещата.

http://media.snimka.bg/4425/015105154.jpg
http://media.snimka.bg/4425/015105141.jpg
http://media.snimka.bg/4425/015105152.jpg
http://media.snimka.bg/4425/015105180.jpg
Това е бабин Криси. Почти не ходи на градина, отиде ли веднага се разболява.А когато си е в къщи изобщо не боледува.Чакам с нетърпение предучилищната с надеждата,че там няма да боледува толкова.

# 113
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Тайна, голям ви е чаровник! Прилича ми на Весна - хубавец!
Да ви е жив и здрав и само да ви радва!

# 114
  • София
  • Мнения: 15 466
Тайна, голям ви е чаровник! Прилича ми на Весна - хубавец!
Да ви е жив и здрав и само да ви радва!
Благодаря ти!Аз не виждам да прилича на Весна.Нищо няма на майка си, копие е на баща си и по характер и по ръст, и по маниерите и стойките...

# 115
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Аз не съм виждала баща му, но прилича мноооооого на майка си, щастливо бабче! Поздрави малко коте от мен!   bouquet

# 116
  • Мнения: 2 609
Ооо, разписали сте се, а аз съм изпуснала. Blush

И моята Яна е 3-та група. , не бързам да ходи на училище. Stop Макар, че вчера на РС разбрах, че има деца от тяхната група минали от 2-ра , направо в подготвителна.

Като гледам снимките, наистина много са ни пораснали дечицата. Да са ни живи и здрави!!! Hug

# 117
  • Мнения: 1 391
аз за пръв път чувам, че можело да са сега в подготвителна. Ели си е 3та група. И ще си крета още 2 години в детската - няма да й крада от детството - нека се радва с децата  - плавно да си отиде в училище после. Както майка й и татко й навремето. Детството връщане няма. После цял живот ще се товари с учене до умопомрачение... Няма закъде да бързаме  Grinning Предпочитам да узрее добре. Grinning

# 118
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
и аз мисля така, колибри  Simple Smile

# 119
  • Мнения: 5 250
Здравейте да се разпиша и аз Wink
Тайна, много е пораснал младежа, да е жив и здрав  Hug
Не мога да разбера някой родители защо бързат да си записват децата толкова рано на училище. Все едно е някакво състезание или ще изпуснат нещо важно. Йоан сега е 3-та група, догодина ще е предучилищна и чак тогава 1 клас.
Някой знае ли нещо за Терри дали роди вече?
Колибри ти как си, расте ли тумбака? Почти не остана и при теб  Wink

# 120
  • Мнения: 5 713
Eeeee, Радина, аз не бързам. Такива са разпоредбите в Канада. Пък и то тяхното едно училище...всичко им се представя под формата на игра. Аз съм доволна, хич не ги товарят.  Wink  Simple Smile

За Тери нищо не знам, трябва да попитам.

# 121
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
17-ти идваааааа  Party  Party  Party

нали помните какво ще правим тогава, а?  Flutter  bowuu  baby_neutral



изгарям от нетърпение да ви видя, майки и 5-годишни `лапетии Hug

Колибри, как си, мила?   bouquet

# 122
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Помним, ама да преговорим-къде и в колко часа?Последно в кафето на ЦУМ ли, или имахте други предложения?
Извинете, че не съм в час, ама последните дни борих остра вирусна инфекция на фръцлата и не съм ви чела Confused

# 123
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
и аз не помня подробностите  Embarassed (само съм си записала деня в служебния календар да не пропусна важното събитие)  Blush  Hug

# 124
  • София
  • Мнения: 794
Мацки, аз съм от несериознитците  Embarassed
Не съм забравила за 17-ти, но тогава кумата ми ще празнува рождения си ден и най-вероятно няма да мога да дойда. Но все пак дайте идея за час, пък ще видя дали ще може да цъфнеме, та поне и за малко да е.

# 125
  • Мнения: 1 391
Благодаря, че се интересувате  Grinning - добре съм! Ставам все по-голяма. Вече съм в 8ми. Остават ми 9 дни на работа преди отпуската и едва издържам на работа - направо нямам търпение да идва вече болничния. Правим си апартамента, бързаме да се пренасяме и целия ми мозък и време са ангажирани с това. Ели е добричка и миличка, поне не ми създава някакви затормозявания.
Тази ми бременност протича много по-различно от предната - сега съм много работеща и натоварена, нямам миг почивка и съм много активно подвижна напред назад. Пазя диета и ходя на спорт 3 пъти седмично. Дано всичко това се отрази добре на бебчо. Иначе съм качила досега само 7кг, което е добре, на фона на предните ми 17 за цялата бременност. Верно, че тепърва най-много ще се качва уж. Но с въпросната диетка не вярвам да са много. Съмнявам се за срещата в неделя - много сме заети с апартамента. Но на вас приятно изкарване и ще чакаме снимки! Hug

# 126
  • Мнения: 5 250
Вери, аз имах предвид тези тук в Бг. При все, че тук занятията не минават под формата на игра. И в първи клас децата са доста натоварени, както физически, така и психически  Confused
Колибри, аз и с тази бременност качих горе долу колкото предната. Но се възстанових значително по бързо Wink Хайде не остана  Hug

# 127
  • Мнения: 46 518
Тайна, ама той колело на 2 гуми ли кара  Shocked браво! Hug

Момичета, аз няма да съм тук на 17-ти, приятно изкарване на срещата и щракнете някоя снимка да ви видим  Simple Smile

# 128
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Ами то май оставаме съвсем камерен състав за срещата newsm78Пък и още не е ясно в колко часа, та по този повод си мислех-дали да не се присъединим на срещата на целия форум в Бейбипарк, на 25.10-това е следващата Неделя, поне има къде да поиграят децата и да се видим на спокойствие?А и шанса да сме повечко също вземам предвид? Пишете за кога искате, момичета, че време не остана. Hug

# 129
  • София
  • Мнения: 15 466
Тайна, ама той колело на 2 гуми ли кара  Shocked браво! Hug
Никол, щур е за десетина.Лятото му го купихме, за една седмица се научи да кара без помощни колела.Състезава се с големите батковци, заедно се гонят, кара като бесен. Не му пука дали има камъни, бордюри, стъпала, минава през всичко.Уж с най-малкото колело е, а изпреварва големите с големите колела.

Радина, Вихрогонче, благодаря ви Hug!

# 130
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
лично аз съм навита за само наша си срещичка, не просто да се присъединим към общофорумната  Praynig

# 131
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Ама Деси, ако сме 3 броя се губи смисъла, а и час още не сме уточнили...

# 132
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
ок, тогава сменяме датата и измисляме час  Hug

# 133
  • София
  • Мнения: 794
Аз съм за смяна на дата, че тази събота и неделя ни се очертават доста натоварени.

# 134
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Май нищо не става със срещата  newsm78

# 135
  • Мнения: 5 713
Хайде малко снимки от мен/нас Simple Smile. От рождения ден на Маги.

http://vvveri.snimka.bg/children/magi-5god.433930.15504308

# 136
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Вери,
Браво!

# 137
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Кога и къде ще е срещата???

# 138
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Усещам някакво затишие в темата, защо така, мацки?



Разкажете какво си правите вие, как са децата и мислите ли по въпроса за предстояща среща  Hug

# 139
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Не е затишие, зимен сън е  Joy

# 140
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Не е затишие, зимен сън е  Joy

Аааа, не така - още е Октомври, златна Есен, какъв зимен сън?!?  Crazy  #Cussing out  Sunglasses



# 141
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
В събота ще е -2°С

# 142
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Ще поживеем - ще видим  Party
Какво си правиш, миличка ИнаДот, как си?   bouquet
Момичета, хайде да се видим някой ден скоро!  Flutter

# 143
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Много работа... започахме предколедната офанзива  Sunglasses

Тити има карнавал за Вси Светии утре. Не намерихме нищо подходящо в Джъмбо и ще вземем под наем рокля на принцеса.
Напредъкът й за последните седмици е , че започна да пише сама, сричайки. Само че всички думи са залепени една за друга и не може да разбере защо и как се отделят  Sunglasses Любимият й знак е "?" и го слага , където пожелае.
Например: "МАМО?ОБИЧАМТЕ"
През уикенда, като последен топъл такъв за сезона ходихме насам-натам : в събота - до Витоша, в неделя (в безумен порив за пръв път в живота ми) - до село Костенец и "Костенечкия" водопад.

Ама наистина сме несериозни . Хайде да се видим де?!

# 144
  • Мнения: 71
Здравейте момичета Hug
Извинявайте, че скоро не съм писала, но съм в центрофугата Crazy
И да се отчета- имаме си дъщеричка: София, роди се на 13.10 . Всичко мина много бързо и от 2 седмици сме си вкъщи. Естествено каката е на седмото небе от щастие, но имахме 2-3 въпроса, които ме навеждат на мисълта за ревност:((Дано бързо отмине този период. Иначе Софи е със зверски колики и реве почти денонощно, което ме изцежда, дано поне по-бързо да отминават коликите. Всикчи сме безумно щастливи с бебенцето. Сега с таткото много по-спокойно го гледаме с опит, не се шашкаме както беше с Миша.
Вери, успях само 1-2 странички да погледна и видях вашите снимки. Страхотни сте Hug
Момичета, ще се опитам скоро пак да пиша. Пожелавам ви спокоен уикенд и да се пазите здрави!!!

# 145
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Уау!!!   bouquet  Честита втора дъщеричка, миличка!!!  Звучиш много усмихнато и позитивно, браво на теб и само така!!!  Hug  Heart Eyes

# 146
  • Мнения: 5 713
Тери, честито!
Да е жива и здрава София! Само хубави мигове ви желая!
Много се радвам за вас! Липсва ми бандата от Варна, ей. Simple Smile

Колики, зъби, захранване, прохождане...всеки един момент от растежа на малкото човече е труден. Но като се обърнем назад ни става едно мило и хубаво. Simple Smile  Hug

# 147
  • Мнения: 5 250
Честита радост, Терри! Да е жива и здрава малката София!   bouquet
Вери, честит рожден ден! Здраве и късмет да са с теб и за напред!   bouquet

Терри, купи за коликите Биогая или Колийф  Peace Аз лично съм доволна и от Ентерокинд  Peace
Вери, много си права, всеки един период е труден, но пък толкова бързо минава времето и се забравя  Rolling Eyes Е как да не искам още едно дете, няма такава радост и тревога разбира се  Rolling Eyes

# 148
  • Мнения: 5 713
Благодаря, Радина!  Hug

# 149
  • Мнения: 71
Благодаря ви момичета Hug
Вери, честит рожден ден мила  bouquet Hug Kissing Heart Да си жива и здрава, и много обичана жена и майка!!!!
И на мен ми липсва варненската група. То като порастнаха децата и всеки работи, почти не се виждаме:( Само с Али се виждахме лятото и сега пак се каня да и се обадя.

# 150
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Terri , да ви е честито бебенцето и всичко най-хубаво!

# 151
  • Мнения: 177
Terri честито ви принцеска ние бяхме една седмица във болница имаше възпален линфен възел и днес ни изписаха

# 152
# 153
  • Мнения: 1 391
Тери, Честита Рожба! Нека огрява дните ти винаги като ясно слънце!  Hug


Да се отчетем и ние -онзи ден се правихме на вещица по домашному  - дребоса искаше домашен хелоуин.
Също пише самостоятелно като си казва буква по буква на глас думите и ги пише как може. Също слива наред думичките. Но поне е твърдо и абсолютно самостоятелна. Написа и писмо до дядо Коледа. Чакаме си бебчето декември месец, стягаме нова къща, вече сме към финала. С други думи не скучаем.

А това са малко снимки от напоследък:
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=1407&AlbumId=134587

# 154
  • Мнения: 5 250
Collibri, Ели е станала една малка госпожичка, сладурка и стаята на й е много хубава. Това на стената фототапети ли е, много са хубави  Peace
И тумбака ти много е пораснал, рита ли бебето? За кога ти е термина?
Леле, как пак ми се прииска да съм бременна  Blush
Patenceto84 дано вече сте добре  Hug

Днес Йоан застанал до Елин и го целува и го чувам как му казва " Елинче, много те обичам, чуваш ли"  Heart Eyes

# 155
  • Мнения: 5 713
Collibri, Ели е станала една малка госпожичка, сладурка и стаята на й е много хубава.
Подкрепям! Simple Smile

# 156
  • София
  • Мнения: 794
Terri, честито и от мен, много да ви радва малката принцеса, да расте здрава и послушна  Hug Ще чакаме снимки Simple Smile
Collibri и ти си към финала вече, малко ти остава. Стаята на Ели наистина е прекрасна!

# 157
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Колибри, много си сладка и чаровна с това коремче!

# 158
  • Мнения: 1 391
Е, благодаря ви момичета за четките Simple Smile)) - термина ми е  10 декември, но очаквайте включване по-рано, щото ще е секцио.  Flutter

Стаята на Ели ще стане още по-хубава като я дообзаведем с накупените вече шалтета, пердета, килимчета и възглавнички  - направо ми е като неосъществена моя мечта - с такъв кеф и я правя... направо не мога да ви опиша  Flutter  Grinning. Като успеем да спретнем всичко ще снимам и ще пусна пак снимчици.
Да, това е фототапет, но предвиден за лепене на врата. Е, аз реших да го сложим на стената над бъдещите ни дивани, които трябва да дойдат тази събота. Вместо голяма картина - която скоро така или иначе няма да имаме. Но пък това доста повече ме кефи даже от голяма картина. Много добре седи в пространството и всъщност не е нито скъпо, нито сложно хрумване  Grinning Нещо като от нищо нещо  Stop Grinning

# 159
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Доста време не съм писала, но бяхме в болница CryУспяхме да пипнем свинския грип и си полежахме в инфекциозна всички вкупом, а таткото ни още е доста зле.Преместихме го вчера в Токуда, но е с двустранна пневмония и състоянието му е критично.Молете се за нас и се пазете!

# 160
  • Мнения: 1 391
Олеле, Lucky Plam !!! Какво става....... Молим се за вас и стискаме палци да се размине с добър изход!!!!  Praynig
Как така се натръшкахте всички?
Вие с малката оправихте ли се вече?
Разкажи повече! Как го изкарахте вие? Откъде мислиш че го прихванахте?
Аз още пускам Ели на градина и се чудя дали вече не трябва да я спра... просто не знам какво да правим?!
Моля се за мъжа ти !  Praynig Praynig Praynig

# 161
  • София
  • Мнения: 794
Оле, миличка, Lucky Plam Sad дано всичко се размине и се оправи скоро  Praynig

# 162
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Олеле, Lucky Plam !!! Какво става....... Молим се за вас и стискаме палци да се размине с добър изход!!!!  Praynig
Как така се натръшкахте всички?
Вие с малката оправихте ли се вече?
Разкажи повече! Как го изкарахте вие? Откъде мислиш че го прихванахте?
Аз още пускам Ели на градина и се чудя дали вече не трябва да я спра... просто не знам какво да правим?!
Моля се за мъжа ти !  Praynig Praynig Praynig

Присъединявам се към горенаписаното  Hug  Hug  Hug

# 163
  • Мнения: 5 250
Lucky Plam, дай Боже всичко да е наред  Praynig

# 164
  • Мнения: 5 713
Lucky Plam, стискам палци!  Hug

Снимки от рождения ми ден:
http://picasaweb.google.com/mikemastercorp/RojdenDenVeriRazni#5400180711122490242

# 165
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Благодаря ви, момичета! Как стана и аз не знам-в Петък(24.10) Антон се прибра и си беше ок, в събота вече беше с много висока температура.Лежа целия ден, следващия-също.Давах температуропонижаващи без успех.В понеделник мина преглед и беше добре, изписаха му терафлу и някакъв антибиотик, но междувременно в неделя и аз се тръшнах, а понеделник сутринта и малката.Себе си и нея лекувах с хомеопатия, аз не вземах температуропонижаващи и задържах т 39,6 около едно денонощие.После се вдигнах на крака и имах само много дразнеща кашлица, която отшумява със сироп за кашлица и хомеопатични.Детето също смъкна температурата във вторник и понеже е шило в торба, в сряда се разходхме навън за около час, а вечерта в сряда вече беше пак с температура.И  така, аз се уплаших-мъж ми вече 5-ти ден с температура, детето и то наново взе да вдига, и отидохме в инфекциозна.Приеха ни с детето, а Антон не искаха даже да го прегледат първо, защото вече било късно за тамифлу(то трябва да е до 48 часа от началнит симптоми за да подейства)Но след настояване го прегледаха и-воала-двустранна пневмония.Пратиха го да си вземе пижама, като по пътя той колабирал от кислородна недостатъчност, и го докараха с линейка през една стая от нас.Тези първи дни са най-страшното нещо в живота ми до сега...Да се чувстваш безсилен, двете най-обичани същества да горят и погледа им да гасне, а аз да съм напълно безсилна-ето това е истински кошмар. Цвети се съвзе бързо и вече сме у дома.Дори не направи спазъм а е астматик! Което ми подсказва, че може би овладяваме поне астмата. Но Тони първите дни беше много, наистина много зле.От вчера ни изписаха, за да не сме при заразите, а той продължава лечението си в Токуда.Продължават да вливат много силни антибиотици, глюкоза, водно-солеви разтвори и да подават допълнително кислород. По-добре е, но аз се чувствам съсипана и много стресната.Като го приемаха ме предупредиха и в Токуда, че състоянието му е критично. Молим се двете с детето всяка вечер Господ да ни го върне у дома жив и здрав.Осъзнах колко сме крехки ние-човеците.Колко пъти съм била ненужно рязка с него.И се надявам да имам шанс да му бъда по-добра съпруга.

# 166
  • Мнения: 1 391
Вери, много хубави снимки, много хубаво семейство и чудесни гозби! Да си жива, здрава и щастлива!   bouquet

Lucky PlamPraynig моля се всичко да отмине, не се прекършвай! Мисля, че ще отшуми това и при мъжа ти... господи, какво сте преживяли, пожелавам ви скоростно оправяне на всички! Дръж ни в течение!

# 167
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Плами, да оздравява мъжът ти и никога повече да не те плаши така!!!   bouquet
Наистина дръж ни в течение за всичко - ще помагаме, ако кажеш с какво!!!  Hug
Пазете се ти и щерка ти!!!   bouquet

# 168
  • Мнения: 1 391
Lucky Plam , как се развиват нещата, пиши някой ред

# 169
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Състоянието му се подобрява и дробовете се възстановяват. Чернодробните показатели са влошени, но това било нормално при толкова лекарства.Засега знам само толкова-по телефона го чувам, но не съм ходила до там.Трудно организирам Цвети някой да я гледа, но може би утре ще се престраша и ще отидем с маски на свиждане(ако ни пуснат)

# 170
  • Мнения: 1 391
Слава Богу! Май прескочихте трапа! Скорошно възстановяване и повече никакви такива!  Naughty Peace

# 171
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
ох, поолекна ми малко
продължавай да ни държиш в течение
пазете се!  Hug

# 172
  • Мнения: 177
Lucky Plam много неприятно,важно е ,че сте добре и да се пазите

# 173
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Lucky Plam , как сте?

# 174
  • Мнения: 5 250
На Йоан тази вечер му падна първото зъбче, а отдолу драска новото  Hug Сега е много горд и доволен, чака с нетърпение феята на зъбките  Mr. Green
Как сте момичета, не пишете  Rolling Eyes

# 175
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Момичета, нещо ми беше сдала багажа клавиатурата и не можех да пиша.
От днес си имаме татко у дома, изписаха го и ще се долекува у дома. Изглежда по-добре  и диша по-добре.Доста лесно се измаря, но това да е, ще го преодолее. Много съм щастлива, че най-после ми се напълни къщата.
Мен при един от прегледите нашата хомеопатичка ме чу, че дишането не е добро, и ме прати на рентген-е, имам си и аз петно в десния дроб-начало на пневмония.Обаче при мен не е страшно, защото веднага почнах антибиотик, иналации, фрешове-пуснах изследвания вчера на кръвта и според тях не личи, че сме боледували-и аз, и детето.Сега остава да ремонтираме и Антон, че след 10 дни е на контрола, да видим по-добри показатели.

# 176
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Слава Богу, у дома сте си всички вече, че много ви мислех!!!  Hug  Hug  Hug

# 177
  • Мнения: 2 609
Здравейте, не съм влизала отдавна, че бяхме в ремонт и не ми оставаше много време.
Писали сте доста и са се случили много неща.

Честита бебка на Terri! Да расте здрава и послушна!

Вери, честит рожден ден на патерици!  bouquet

Lucky Plam, доста сте преживели. Радвам се, че вече всички сте добре!

Колибри, Ели е голяма сладурана и стаята и наистина е много хубава.

# 178
  • Мнения: 1 391
Лъки Плам, ей голямо патило с тоя вирус значи... Само възстановяване отсега нататък и само добри новини! Поне повече няма да му треперите - нали се изгражда имунитет!
 Hug

Кари, принцеските са ти чудесни! Много са красиви и мили и лъчезарни и двете!  Heart Eyes Hug

# 179
  • Мнения: 5 713
Кари, принцеските са ти чудесни! Много са красиви и мили и лъчезарни и двете!  Heart Eyes Hug
И си приличат. Simple Smile

# 180
  • Мнения: 2 609
Благодаря Колибри. Hug
Да Вери, приличат си много.

# 181
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Вчера забелязахме 1 клатещ се зъб, после още 2 показали се отзад, после и още 1 клатещ се. Днес ходихме на зъболекар и беше проведено обучение как да се помогне на зъба да падне сам.
Малката получи медал, че е била за първи път на зъболекар!

# 182
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Алекс няма клатещи се зъби все още.

Иде Коледааааа


# 183
  • Мнения: 1 391
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=430411.0
Можете да надникнете тук също, ако още не сте  Grinning

# 184
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
  bouquet  , Колибри!  Hug  Heart Eyes

# 185
  • Мнения: 177
Какво мислите за коледните подаръци newsm78

# 186
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Да, трябва вече да се купуват! Аз си имам вече едно черно кученце - Боби се казва.  Mr. Green Глупаво е, но се надявам да носи радост!

# 187
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=430411.0
Можете да надникнете тук също, ако още не сте  Grinning

Патенцето84, лично аз вече се преместих изцяло в темата, дадена по-горе от Колибри  Hug

Там са всички с деца, родени през 2004 година   bouquet  Flutter  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт