Рисуват МАРТенските ни деца синьо море и слънца

  • 53 101
  • 222
  •   1
Отговори
# 15
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Джони, чакаме снимките.  Party
А нашето пътуване категорично отпадна. Много е лошо времето и не си заслужава да бием толкова път, за да стоят отново децата на закрито и то в далеч по-тясно пространство. Че и влажно и студено, защото селската ни къща не е отваряна от есента. Абе ще отскочим някой друг път през месеца като е топло, за да могат да потичат на двора на воля. Сега просто няма смисъл.

# 16
  • Мнения: 511
И ние имахме планове за пътуване,но  и нашите отпаднаха
баткото ни е сега с варицела-точно на 16 ден от  боледуването на Поли
все по-празниците,тази година май много ми се събра-Поли на Великден,сега 6 дена почивни и все в къщи затворена ще ги изкарам

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Здравейте момичета  Hug
Снимките от РД на големия не станаха хубави и няма смисъл да ги показвам - снимах с видеокамерата, а боулинга, в който бяхме е под земята и е доста тъмничък, та по този повод - нямаме хубави снимки. Друг път ще се отсрамя  Wink
Ние вчера си направихме екскурзия до Велинград и на децата много има хареса. Попаднахме на един разкошен парк  Peace Със сигурност ще повторим  Laughing Снимах парка и беседките в него ето тук :



А ето ни  и нас на Клептузата
Миро и Поли - ех, много ви се събра с тия шарки...дано баткото я  изкара по-леко Peace
Лулумба - не съжалявай, че не сте пътували - то времето никак не беше за навън и наистина щяха да се побъркат децата затворени.

# 18
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Джони, невероятно красиво място.  Peace Чак на мен ми се приходи. Не съм била във Велинград от поне 5 години.  Thinking Мъжът ми ще ходи този месец, но по работа. Аз обаче няма да мога да отида с него за съжаление. Трябва да отидем някой уикенд с децата непременно, много е красиво.
За снимките не съжалявай. Следващият път ще са със сигурност по-хубави. Peace А децата само колко са пораснали.... Whistling
Ние тия дни сме само по разни "мероприятия": клубчета, "Патиланци", зоопарк... Утре ако е хубаво времето мислем да отскочим да гледаме и военния парад. За Сашко ще е страшна атракция. Той нали си пада по разни движещи се средства. Grinning А вчера Теди беше на първото си гости със следобедно преспиване. На гаджето от детската градина.  Mr. Green Ле-ле, от 5 години се почна, а какво ли ни чака като стане на 10. Thinking Mr. Green

# 19
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
ЧЕСТИТ ГЕРГЬОВДЕН!

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Леле Лулумба - какви са тези гости със спане от тази възраст  Mr. Green че и у  гадже  Joy
Тежко ти  Heart Eyes

Честит Гергьовден на всички празнуващи   bouquet

# 21
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Честит празник на всички именници!

Джони, страхотно място, приходи ми се и на мен. Simple Smile

lulumba, много сте напред с материала, щом вече и на гости с пренощуване остава... Joy И Симона си има гадже в градината, само обаснява как се били целували Mr. Green и щели да се женят...

За раждането, за да не пиша отново същото, ето линк към пост, в който разказах как мина:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=391650.30

# 22
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Чоко, наистина скорострелно раждане си имала.  Hug А най-важното е този малък бузан.  Hug Мони сигурно е супер щастлива. Като си спомня само Теди как се радваше в началото. Направо сияеше, че има друго дете в къщата. После си промени мнението по въпроса. Mr. Green
А за гостито на моята кокона при гаджето какво да кажа, освен горката му баба на младежа. Милата жена, сигурно е полудяла с двамата.  Crazy #Crazy На всичко отгоре са й въртели номера и не са заспали следобеда. Което се и очакваше де. Thinking Абе като отидох да я прибирам се тръшна и каза: "Ама нали щеше да е до тъмно". Crossing Arms Да не говорим, че си бяха изрисували лицата като котараци, но с флумастери и после падна голямо търкане вкъщи. Уф, а какво ли ни чака в пубертета. Crazy Mr. Green

# 23
  • Мнения: 511
леле лулумба,много сте напред с материала за големите
нас май още не ни вълнуват тези работи
посмях се с твоя пост,незнам какво е чувството ,но отстрани ми е смешно Joy

# 24
  • Мнения: 301
Аз за срамотите не съм се записала в новата тема
Чоко бебезана е страхотен пу-пу
Съжалявам за провалилите се пътувания на някои
Джони честит ти рожденник на патерици много да се гордееш с него и да ти е жив и здрав
А за Велинград страхотно сте си изкарали на страхотно място
Аз изчезнах защото имах големи приготовления,нали знаете за нашата селска къща и тя е все още необитаема,но тези дни трябваше да я оправя основно ,защото мъжът ми имаше имен ден и решихме че си му е ден и трябва да се празнува .
Та си купихме едно агънце и миналата година той направи пещ ,но агне неуспяхме да печем,та сега си беше момента .
Ще се похваля малко по-късно с вкусотийте които сътворихме
А за Марти записахме го и наесен е в предучилищна ,няма да го деля от групата му ,най-вече от гаджето  Heart Eyes
Велика е и нашата история с тази Мария  hahaha Joy

# 25
# 26
  • Мнения: 511
страхотна къща,а и какъв изглед има само е само за завиждане
а това агънце в тази пещ е било страхотно,а и останалите вкусотии
много добре сте си изкарали

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Зузиииииии личи си, че сте изкарали разкошно  Laughing
Да ти е жив и здрав именника   bouquet
Къщата ви е чудна  Peace браво на майстора!

Ех, момичета прииска ми се да се съберем някъде през лятото и да се видим на живо ...

Чоко - пожеланията за леко раждане май са хванали  Hug Дано и занапред се гледате леко с Филип  Laughing

# 28
  • Мнения: 301
Ами къщата ще бъде с 14 легла плюс още една спалня .Живот и здраве да стане обитаема може да се съберем някои уикенд
И аз много се кефя за първи път ни е да си празнуваме сами с приятели и сама да подготвя всичко  Embarassed

# 29
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Зузи, страхотна е къщата, а за агънцето и другите благини направо нямам думи.  Peace Наистина сте си изкарали страхотно. Grinning
Джони, подкрепям с две ръце идеята за събиране през лятото. Peace Ще бъде чудесно. Peace

Общи условия

Активация на акаунт