Клуб „Приятели ЗАЕДНО” в подкрепа на Защитено жилище ЗАЕДНО

  • 156 760
  • 501
  •   1
Отговори
# 45
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Имам  учебници и помагала по фонетика и морфология...
Мога ли лично да отида (когато намеря време - предимно вечер) и да ги занеса? Живея в центъра на Божурище (поне до края на август)...
Ако има нужда може да изкуриерствам на някой Сф-Божурище  Grinning

супер Hug
добре си дошла по всяко време  bouquet

# 46
  • sofia
  • Мнения: 7 477
В4ера бях в Защитеното и искам малко да ви разкажа какво се слу4ва там Mr. Green

здрави са Heart Eyes

Нещо го закъсват оба4е с листовките на шофьорските курсове Rolling Eyesи Гери и Дун4ев се ядосват Confused
Мишо упорито се у4и да снима и много се кефи HugЛинда ходи всеки уикенд ,извежда го в Сф и снимат каквото и където им падне.Веселбата е голяма,имах удоволствието в неделя да прекарам малко време с тях Mr. Green
Работят здраво пове4ето ,готвят си,поддържат къщата в перфектен види винаги се радват на гости.
Скоро им предстои посещение от една белгийска организация ,с която ще садят цветя и после ще си правят барбекю.

В общи линии е това.
  bouquet

# 47
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
 lovekiss Благодаря за инфото lavender!

# 48
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Още инфо от Защитеното  Mr. Green 
За съжеление не ми се отдава нещо напоследък да отида, но се надявам скоро да го сторя. Затова пък има инфо от какво се нуждаят спешно в къщата.

В събота и неделя ще ходят на палатки за една нощ и имат спешна нужда от една палатка (поне двуместна, има вече още две осигурени), 8 броя шалтета или ругозки, спални чували. Трябват само временно за това приключение, можем да ги върнем още следващата седмица. Който има и може да ги даде на младежите за това приключение, моля да пише или тук в темата или на лични, както му е удобно.   bouquet

# 49
  • Мнения: 1 849
Две шалтета от мен и една уж двуместна палатка, която не съм ползвала но мисля, че е добра, ще видя дали ще мога да ги примъкна утре като отида там.

# 50
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Две шалтета от мен и една уж двуместна палатка, която не съм ползвала но мисля, че е добра, ще видя дали ще мога да ги примъкна утре като отида там.
Страхотно, ако можеш да ги занесеш ще е супер   bouquet ако ли не ще измислим нещо.

# 51
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Две шалтета от мен и една уж двуместна палатка, която не съм ползвала но мисля, че е добра, ще видя дали ще мога да ги примъкна утре като отида там.
Страхотно, ако можеш да ги занесеш ще е супер   bouquet ако ли не ще измислим нещо.

Кари,и Злати(4ервената шапцица) действа през нейни познати за още 1 палатка и спални 4ували.До ден ще знам какво е положението Peace

# 52
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
момичета я малко инфо за непросветените  Mr. Green хабер си нямам какво е шалте,
аз имам одеало, което отдолу е като гумирано, и 2 бамбукови рогозки за плаж,
ако стават тези неща утре ги пращам  Peace

# 53
  • sofia
  • Мнения: 7 477
момичета я малко инфо за непросветените  Mr. Green хабер си нямам какво е шалте,
аз имам одеало, което отдолу е като гумирано, и 2 бамбукови рогозки за плаж,
ако стават тези неща утре ги пращам  Peace

аз съм от непросветените,но непросветения ми ов4и мозък мисли,4е това са завивки,удобни за поход и спане на открито Joy

идея нямам Ани Mr. Green

# 54
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
lavender успокои ме, аз си мислех, че съм единстненната не в час  Joy
тъй че пращам ги, а там на място ще решат дали да ги ползват  Peace

# 55
  • Мнения: 1 849
Две шалтета от мен и една уж двуместна палатка, която не съм ползвала но мисля, че е добра, ще видя дали ще мога да ги примъкна утре като отида там.
Страхотно, ако можеш да ги занесеш ще е супер   bouquet ако ли не ще измислим нещо.

Кари,и Злати(4ервената шапцица) действа през нейни познати за още 1 палатка и спални 4ували.До ден ще знам какво е положението Peace

Да четох призива в bluelink... но бяха написали, че търсят инвентар за хлапета Wink

Шалтета са постелки от полиестер които се поставят на земята, под спалния чувал, за да изолират от повърхността на която си легнал.

# 56
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Две шалтета от мен и една уж двуместна палатка, която не съм ползвала но мисля, че е добра, ще видя дали ще мога да ги примъкна утре като отида там.
Страхотно, ако можеш да ги занесеш ще е супер   bouquet ако ли не ще измислим нещо.

Кари,и Злати(4ервената шапцица) действа през нейни познати за още 1 палатка и спални 4ували.До ден ще знам какво е положението Peace

Да четох призива в bluelink... но бяха написали, че търсят инвентар за хлапета Wink

Шалтета са постелки от полиестер които се поставят на земята, под спалния чувал, за да изолират от повърхността на която си легнал.

ясно  bouquet
е,добре е някой да ни осветли Joy

# 57
  • последна надежда
  • Мнения: 243
отмен имате още една палатка - двуместна е май

подложки нямаме (само едно което синът ми ползва всеки ден на тренировките),
спални чували също нямаме.

 

# 58
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Изпратих 1 спален чувал и 2 шалтета  Peace

# 59
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Изпратих 1 спален чувал и 2 шалтета  Peace

ок,ще кажа на Гери Peace

Общи условия

Активация на акаунт