Августинчета 2005

  • 73 457
  • 392
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 190
До Щутгарт (засега) Grinning

# 46
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Toni4ka, браво на вас! Дано всичко се нареди както искате и да се похвалиш от немско! Кога възнамерявате да потеглите?

# 47
  • София
  • Мнения: 2 210
Здравейте Simple Smile
За първи път влизам в ролята на отчетен "спамър", но пък идеята си заслужава риска Simple Smile
Ако се чудите как да зарадвате децата си за първи юни, а в същото време имате желание да направите и нещо добро, просто ей така Simple Smile,
можете да се присъедините към тържеството в София.
Подробности:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=395157.0
БЛАГОДАРЯ ВИ!   bouquet  bouquet  bouquet

# 48
  • Мнения: 1 878
Ейййй, изчервих се...........толкова мили пожелания съм получила, а не съм влизала от ..........срамота  Embarassed

Много мерси на патерица, почерпка и т.н  Hug

Браво на новите ни бъдещи мами - само така  Heart Eyes

гледах и снимки на едни сладурковци и сладкишки и..................разкошнотии  Hug

При нас нищо ново, ходиме на градина и училище, бориме се с бацили и вируси и................и от ден на ден ставаме все по-големи маймуни  Mr. Green.

Трябва да си направиме една срещичка, сега и времето си е чудесно, та някоя събота или неделя да откъснем малко време а?


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 2 556
Момичета, за съжаление аз си загубих бебенцето по супер нелеп начин. Хванах някакъв почти безспимптомен вирус, който  обаче при мен доведе до пневмония, и директно е атакувал бебето. Надявам се и се моля на никого да не се случва такава трагедия.  Sad

Нека сме здрави и децата да са ни здрави, това е най-важното  Hug

# 50
  • Мнения: 1 190
Ооо миличка - съжалявам Hug
Не се отказвай!

# 51
  • Мнения: 2 556
Благодаря ти  Hug Следващата година може и да си помисля, дотогава лекарят ми ме предупреди даже и насън да не забременявам  Confused

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Тес, много жалко!
 Hug

# 53
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Ооо Тес, много съжалявам! Позитивни мисли и прегръдки от мен! Hug

# 54
  • Мнения: 781
Тес, съжалявам много!  Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 553
Tess  Hug

# 56
  • Мнения: 61
Здравейте момичета!От кога не съм влизала,колко са пораснали дечицата ни,браво да са живи и з
дра ви всички.Коката ходи на градина от дъжд на вятър, много боледува.Иначе бяс голям,само по белите ходи маминия #Cussing out.Много цунки от нас на всички сладури

# 57
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Пепинчето  -честита нова лентичка,лека и безпроблемна бременност ти желая Hug
Целувки за Кокито,направо го забравихме,включвай се по-често.

Тес,мила,от няколко дни си мисля за теб,много ми е мъчно,чувствам те много близка,макар и виртуално.Вярвам,че догодина ще гушкаш едно сладко бебе. Hug

Мариелка беше болна,направи бронхит със спазъм,много ни изплаши,наложи се да я караме в спешното,биха и Урбазон,няколко дни бяхме на инхалации,но сега вече е добре,даже искала да ходи на градина.
Сега пък аз отивам на лекар,че съм си прищипала някакъв нерв на кръста и са адски болки,а не мога с нищо да се намажа.Писна ми от болници    newsm45

Toni4ka радвам се за вас,вие май отдавна искате да ходите в Германия.Поздрави на Вили

Лек ден от мен и повече настроение въпреки лошото време.

# 58
  • София
  • Мнения: 553
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИТЕ НИ ДЕЧИЦА ! ДА СА НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ ! ДА РАСТАТ МНОГО ВЕСЕЛИ И ЩАСТЛИВИ !  Heart Eyes

Днес Билянка е на детска градина след 3-месечно отсъствие, че групата й беше под карантина заради варицела.
Сутринта за празника й подарихме Барби Рапунзел - е, за този поглед в очите й бих дала всичко  Heart Eyes Иначе ще имат и театър в детската, а е и с новата любима блузка на Стефани от Мързелград, така че има всички предпоставки да се почуства празнично  Simple Smile
На сестра й пък ще купя подарък днес като излизаме.

# 59
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Честит 1 юни!Да са ни живи и здрави малките пораснали сладури! Hug  Hug  Hug
И Мариелка днес отиде на градина щастлива,че ще има парти.

Общи условия

Активация на акаунт