137 СОУ " Ангел Кънчев" Люлин 1

  • 21 520
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • в голямото село
  • Мнения: 497
Ейййй май се събрахме съкварталки тук. Laughing Аз също имам дъщеря, която 2010-2011 ще бъде в първи клас. И пред мен стои дилемата кое училище да избера.  За 137 у-ще имам лични наблюдения, защото просто съм учила в него цели 11 год. Повярвайте ми учеше се яко, но и тогавашния директор направи много за самото у-ще-просто го издигна от едно западащо квартално у-ще пълно с цигани до доста класно и даващо много добра подготовка. Днес все още в у-щето преподават от онези мойте учители, от който съм научила всичко и не бих се притеснила да поверя детето си на тях. Но за началният курс нямам никаква представа ще трябва да се проучва. И от новата директорка нямам наблюдения дано продължи да развива у-щето. Има какво да се желае от към база

# 16
  • Мнения: 118
Vache, в грешка съм значи за засичането ни из фрумите. Минавала съм покрай "Ябълкова градина" и наистина ми изглежда спокоен района. Да, моята дъщеря ще тръгва по - рано на училище и сега през септември на 5г. и половина ще е в предучилищна група. Но май отпада варианта да я прехвърляме в 20 ОДЗ. Решихме с баща й да си изкара предучилищната в градината, в която е в момента - живеем в Дианабад и съм много доволна от условията и грижите в нейната градина. Въпреки, че този валиант за нас, а и за нея ще е мъка от към пътуване всеки ден. Надявам се да пуснат целия маршрут на метрото до тогава!!!
vivinka, аз също съм чувала много хубави неща за училището от изминалите години. Имам приятелка, която е работила като училищен психолог в Люлин и познава добре училищата - казва, че това се води едно от добрите училища за начален курс в квартала.
За училището ще му мисля - то и за нас е краен вариант, може би съм писала тук че вероятно ще я запишем в 6 ОУ.

# 17
Така .. учих в това училище 7 години .. моето лично мнение е че даскалото пропада все повече и повече от както Ицко Христов почина .. новите директори мислят само за пари нищо че пооправиха малко училището .. по добре запишете дете то си примерно в 56-то или 33-то .. там е по добре от 137-мо ..

# 18
Мнението ми за това училище е под всякаква критика. Просто всичко е отврат.., лицемерие, непрекъснати претенции към родителите, пък за  и пари няма да говоря. Всеки ден се събират пари за нещо, особено около Коледа - сещайте се за какво говоря, май не им стига бюджета за тринайста заплата на хорицата. Нали на началните класове им се падат закуски - познайте какво дечицата ядат всеки ден за закуска - ябълки и от време на време банани...Преди време им даваха и млеко, ама не им стигна бюджета и им го спряха на милите дечица. Стола и лавката /собствениците/ са приближени на управлението - храната не става за ядене - в казармата мъж ми казва че е по добра., но въпреки че това непрекъснато се коментираше на родителски срещи и се обещаваше че ще се вземат мерки - такива няма. Всичко си е по старо му. Не знам как още и като ходиш и до тоалетна някой не събира пари.. Май шефката ако им застане там ще е най добре щото за нищо не става горката. Когато стария директор беше жив лека му пръст- училището цъфтеше, усещаше се атмосфера която сега я няма...За съжаление отиват на провал ...и от едно добро училище преди няколко години сега имам чувство че цялата училищна сган на Люлин е събрана там... и от добри и дисциплинирани учители сега са се превърнали на подмазвачки на шефката - българска /селяндурска/ работа. Съжалявам, но за сега не мога да кажа нищо добро

# 19
  • Мнения: 118
Много ви благодаря за всички отзиви до момента за училището!!!  bouquet
Аз реших да запиша дъщеря си в 6 ОУ, което е близо до работата ми. Просто не мога да си представя, че ще е в училище по цял ден, коего ще е толкова далече от мен...поне за сега!

# 20
  • София
  • Мнения: 13 204
Много ви благодаря за всички отзиви до момента за училището!!!  bouquet
Аз реших да запиша дъщеря си в 6 ОУ, което е близо до работата ми. Просто не мога да си представя, че ще е в училище по цял ден, коего ще е толкова далече от мен...поне за сега!

Аз също клоня лъм 133 и 32, но ще видим. Стискайте палци, пролетта ще е напъна голям  Wink

# 21
Подкрепям мнението - в това училище само пари се събират. Другото е отчитане на дейност.
Чудех се - ако им се поиска финансов отчет за харчене на средствата - дали ще го дадат.? Нали има
година на отворените врати?!
Има и добри учители, но от време на време ги пере съчмата newsm78, имат странно държание де...

# 22
Здравейте! newsm10 Ако все още се чудите в кое училище да запишете дъщеря си съветвам ви да изберете 137 СОУ. Имам 2 деца. По-малката учи в 133 и непрекъснато ми се оплаква от учителите и от по-големите деца, а и като реша да я изпитам честно казано не виждам голям напредък! По-голямата ми дъщеря учи в 137  bookи наистина досега нито един път не ми се е оплаквала въпреки, че е по-чувствителна от малката. А за 32 да не говорим! Образованието, което  може да се получи там е много ниско! newsm25

# 23
  • София
  • Мнения: 13 204
Здравейте! newsm10 Ако все още се чудите в кое училище да запишете дъщеря си съветвам ви да изберете 137 СОУ. Имам 2 деца. По-малката учи в 133 и непрекъснато ми се оплаква от учителите и от по-големите деца, а и като реша да я изпитам честно казано не виждам голям напредък! По-голямата ми дъщеря учи в 137  bookи наистина досега нито един път не ми се е оплаквала въпреки, че е по-чувствителна от малката. А за 32 да не говорим! Образованието, което  може да се получи там е много ниско! newsm25

А не.. моля ти се... аз не съм идиот все пак  Wink
137-мо има нужда от много промени, а не от тоя тип реклама  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Нямам идея голямата ти дъщеря колко е голяма, обаче аз имам преки наблюдения над по-големите ученици и точно затова не харесвам училището. Освен това някак нелогично е след като си била доволна от 137 защо си записа малкото дете в 133-то.

# 24
"А не.. моля ти се... аз не съм идиот все пак  
137-мо има нужда от много промени, а не от тоя тип реклама    
Нямам идея голямата ти дъщеря колко е голяма, обаче аз имам преки наблюдения над по-големите ученици и точно затова не харесвам училището. Освен това някак нелогично е след като си била доволна от 137 защо си записа малкото дете в 133-то. "

DA znam che uchilishteto ne e v mnogo dobro sastoqnie no horata tam pravqt neshto po vaprosa!! I naistina ne zapisah dashterq si tam zashtoto 133 mi e po blizo do vkashti a golqmata veche beshe sviknala tam i ne iskashe da se mesti !!! I ne pravq nikakava reklama prosto davam savet !!! sajalqvam ako e prozvuchlo kato reklama Wink Simple Smile Party

# 25
  • Мнения: 2 522
Има ли майка сред съфорумките, чието дете в момента /учебната 2009/2010/ учи в VІІ В клас на 137 СОУ? Моля да ми пише на лични.

# 26
  • Мнения: 10
Моля някой, чието дете учи в начален клас в 137 СОУ да сподели мнение относно обучението  началната учителка и обстановката. Ще съм много благодарна!

# 27
  • Мнения: 190
Да разръчкам темата...и аз се интересувам от началните учители в това училище и по-конкретно от Павлина Рангелова. Ако някой има впечатления, моля да сподели какво му харесва и/или не му харесва.

# 28
  • Мнения: 24
Записвам се и аз за мнения за тази учителка...

# 29
  • Мнения: 164
И аз се запивам за мнение,относно началните учители поемащи 2019/20 г.

Общи условия

Активация на акаунт