Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 434 250
  • 11 542
  •   1
Отговори
# 8 355
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 746
Моля за препоръка за добър детски невролог. По възможност да не чакаме месец за преглед. Сравнително спешно е.

# 8 356
  • Мнения: X
Моля за препоръка за добър детски невролог. По възможност да не чакаме месец за преглед. Сравнително спешно е.
Д-р Соткова, МЦ Юник.

# 8 357
  • Мнения: 1 293
Някой има ли идея дали д-р Лукова( дерматолог) се е върнала вече на работа и ако не е, кога евентуално ще започне да работи?

# 8 358
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 746
Моля за препоръка за добър детски невролог. По възможност да не чакаме месец за преглед. Сравнително спешно е.
Д-р Соткова, МЦ Юник.
Благодаря, Тони, но за нея пише че се записва от предния месец т.е.трябва сега за март...не мога да чакам толкова.

# 8 359
  • Мнения: X
Моля за препоръка за добър детски невролог. По възможност да не чакаме месец за преглед. Сравнително спешно е.
Д-р Соткова, МЦ Юник.
Благодаря, Тони, но за нея пише че се записва от предния месец т.е.трябва сега за март...не мога да чакам толкова.
Намерете ѝ телефона, звъннете и обяснете за каво става въпрос. Аз, през декември питах тук- препоръчаха я доволни пациенти, след което ѝ се обадих, обясних ѝ за каво става въпрос, тя влезе в положение и ни прие в спешното във ВМИ, където също работи( че и с направление минахме). Доволна съм от отношението и вниманието и въпреки, че проблема се оказа друг, съм много доволна, защото ни препрати при точния лекар, който да го разреши.

# 8 360
  • Мнения: X
Обаждах се през ноември в кожния диспансер да питам за д-р Лукова, казаха, че ще бъде в майчинството поне още година и половина.

# 8 361
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 746
Има ли шанс да ми вдигнат в Юник или да търся друга възможност? Четох и стари коментари, че е почти невероятно свързването.

# 8 362
  • Пловдив
  • Мнения: 14 208
Аз се бях свързала на личния телефон на лекаря, д-р Соткова в случая, мисля, че ги имаше в сайта телефоните им.

Сега видях, че и ти с нея искаш да се свържеш. На собствения мобилен, тя лично ми записа час преди няколко месеца.

# 8 363
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 746
Чух се с нея, каза за края на месеца, утре да и звънна да запише час. Междувременно ще търся някъде по-скоро. Някой да има мнение за д-р Лиляна Чакова - Петрова?

# 8 364
  • Мнения: X
Виждам, че вече си се свързала......, но да споделя и аз мнение за комуникацията с МЦ Юник- не само, че никой не вдига, но и на мейл-а за записване, ми отговориха с месец и половина закъснение и съдържанието му беше в смисъл, да се обадя по телефона да запиша час!!! Ние, вече бяхме забравили за проблема, дет се вика.....ама явно там така се работи....Иначе за другата докторка, нямам мнение, но  за " светилата"- Иванов, Пискова и Пачева, ако не сте много тежък и рядък случай- ще ви претупат...а и за тях също се чака с месеци.

# 8 365
  • Мнения: 2 725
Препоръчайте ми зъболекар, от който сте доволни, искам да сменя моя. По възможност да работи с НЗОК
Нямам оплаквания- за преглед и почистване на зъбен камък, на поносима цена.

# 8 366
  • Мнения: 7 696
Препоръчайте ми зъболекар, от който сте доволни, искам да сменя моя. По възможност да работи с НЗОК
Нямам оплаквания- за преглед и почистване на зъбен камък, на поносима цена.
за зъбен камък съм доволна от - https://www.facebook.com/vddental/ - 40 лв беше последно

# 8 367
  • Мнения: 681
Здравейте!
Търся мнения за д-р Деница Краевска (АГ) в Торакс. Ще съм благодарна и на препоръки за други АГ специалисти от Торакс.

# 8 368
  • Мнения: 284
Здравейте!
Търся мнения за д-р Деница Краевска (АГ) в Торакс. Ще съм благодарна и на препоръки за други АГ специалисти от Торакс.
Аз съм ходила 2 пъти при нея. Много внимателна и отзивчива е. Сестра ми тези дни беше на преглед и също е доволна

# 8 369
  • Мнения: 2 988
Чух се с нея, каза за края на месеца, утре да и звънна да запише час. Междувременно ще търся някъде по-скоро. Някой да има мнение за д-р Лиляна Чакова - Петрова?

Аз съм водила детето ми при нея. Прегледа обстойно всички документи, епикризи, ТФЕ. Даде ми насоки за специалисти и според мен оцени реално състоянието на детето.

Общи условия

Активация на акаунт