Нашият месец отмина, лятото чака цяла декемврийска дружина!!!

  • 54 282
  • 280
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 195
Напротив, заради теб гледам нова, да ти чуя гласеца, а как ми се пие бира стеб не е истина
и понеже вече имам автобус градски до централна гара до късно вечер -С УДОВОЛСТВИЕ БИХ ПИЛА МНОГО БИРИ С ВАС
НО ПОНЕЖЕ И ЗА ДЕЦАТА МИЕ  МЪЧНО И И СКАМ И ТЯХ  да видя, има ли свободни в неделя да се видим през деня с дечурлята Rolling Eyes
Шош, не я познавам, но честито и бебе..............
аз как искам бебе, Виктор вече е голям, ходи сам до магазина, къпе се сам под душа, излиза сам да играе, баси станах ненувна и за това тази година отглеждам домати, краставици, картофи и чуяки, че иначе нямам какво да правя събота и неделя.
Много е скапано да ти порастне детето, скучно му е с мен, навън са една банда дечурля горе долу на една възраст и дивеят яко, кара колело като бесен, абе порастна си........а второ когали Confused

# 271
  • Мнения: 5 790
Честито на Ина-Бамбина!
Когато казахте, че има бременна мама в темата, бях сигурна, че е тя!  Laughing

# 272
  • Мнения: 772
е, и аз почти сварих навреме за оживлението да се включа, макар вече да е 13-и, но:

Мила Янче, честито и от мен с най-хубавите пожелания, които се пожелават по случая!!! Сигурно купонът е във вихъра си!

Да е жив и здрав Дамян на Ина-Бамбина!!! Чудесна новина!!!

Шошка, видях аз Емма сред дечицата с РД в Бърборино (уж не заглеждам тези страници, но сега се заинатих, че не може да няма някое познато сладурче и открих форумче! Simple Smile)

Раичка, дано мине наистина леко варицелата, и то - до морето!

Крис, ние в неделя май ще ходим на Витоша, а ако не - ще се мотаем из София, може да звънна... или следв седмица - ама сериозно! И аз стискам палци за всичките мечти - професионални и не само!

А ти ме впечатли сериозно с това, че Виктор ходи сам до магазина - то и Сава си комуникира свободно с персонала в заведения и магазини, но сам още не смея да го пускам, макар че имаме една бакалийка съвсем наблизо.. ама все още се оглежда за коли най-вече застанал спокойно по средата на улицата...

за него не знам, но аз все още го използвам, когато на мен ми е скучно, да се мотаем заедно насам-натам, засега не възразява Wink

ние на море - май чак август, но може и за няколко дена през юли най-сетне да отидем на палатка (горките ни палатки не са ползвани, от нас поне, от толкова години...)

губещите се по моите сметки са повече от една, Алекс  Naughty

та ккаво за бирата?

а виждали ли сте едни съвсем миниатюрни скейтбордове? имало ги по пазарите за10 лв - ква работа вършат?

Целувки!

# 273
  • Мнения: 987
Е , на мене вчера ми се скапа нета , ама днес се включвам   Laughing

Янче , миличка , ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! ПОжелавам ти много цветни приключения , реализирани мечти , хубави моменти , които продьлжават дьлго , любов и живот като по ноти .     bouquet

Аз тази седмица сьм само с Марти. Яна е на лагер - утре си идва. Марти от петьк официално е вьв ваканция. Баща им е на Сьнито по работа.
Яна завьрши с отличен втори клас. Правихме изложба ( с рисунки на Яна ) в една галерия от 1.06. - 08.06. . Продадохме две от рисунките .
Мартин е станал много див ( не , че е бил по-кротьк де  Mr. Green  )  - в момента учим цифрите и буквите да ги пишем . Това ни е план програмата за лятото . 
Юли заминаваме за два месеца при мама и там ще си караме морето. Смятаме и до Испания да отскочим.

Раичка, бьрзо оздравяване на сладурите.  Laughing
Неви, тези малките скейтове , са умален вариант на другите - за "дребни" деца като нашите дето напират от сега да карат.... ooooh!   ( като Марто). А за ходенето до магазина - и Марти ходи понякога до нашият квартален да купува разни неща. Чуства се много горд и " голям" , че му разрешавам.
Марти сьщо доста се заиграва още с мене. Супер често ме целува ( без повод )  и ми се обяснява в любов - при което аз се размазвам от кеф....Тази седмица нали сме сами - всяка вечер след вечеря , кьм 9 - ходихме до центьра да ядем сладолед и до 11 часа се шляехме по улиците - голям кеф.  Whistling
Криси, пожелавам ти сбьдване на всичко , което си си пожелала - и в работата и за бебчето  Heart Eyes

Момичета , пожелавам едно много сльнчево , весело и щуро лято на всички    grinning039   . Незнам дали ще имам вьзможност да пиша пак преди да трьгнем - имам доста неща за организиране до тогава.  Ще ви пиша от Марсилия вече  Laughing

# 274
  • Мнения: 4 195
minimo, не им ли е рано за букви и цифри Rolling Eyes
може аз да съм със остарели разбирания, но аз тръгнах на училище без да знам нито една буква, пък изучих, дет се вика.
Някак си не ми се иска детсвото му да е букви и писане и тн и не го насилвам, предупредила съм и в детската да не го юркат. Но той пък, за мое учудване днес в един мебелен магазин както си вървим и гледаме огромни табели с намаления и като почна - това е 54 долара( той % го иам за долар, ама карай), онова било 67 долара, ни се пулим с баща му, защото точно такива цени бяха написани, емнах го и други да ми каже, оказва се, че бърка 6 и 9, тоест винаги е 6 Laughing, но явно го е научил от детската.
У дома образователно е най - много Бърборино, което купувам всеки месец, другото е игри - рисуване, коне, коне, коне, пак коне, днес още един кон за 15 лв, пред ден коне, коне, коне - цвиля вече Close

# 275
  • Мнения: 987
Ми , Криси де да знам дали им е рано. Аз се ориентирам по Яна . Тя на 4-ри вече знаеше да пише и разпознава всички букви и цифри - никога не сьм я насилвала - тя сама ме караше да и показвам. Мартин обаче хич няма такова желание да учи каквото и да било. ПОне вече се преборихме да разпознаваме 6 и 9 - с магнитчетата на ДАНОНИНО , докато го карах да подрежда влакчета. Сега тькмо му сьбудих любопитството и желанието да учи и затова не смятам да изпускам момента  Mr. Green . После четенето ще го оставя на госпожите в  градината  Mr. Green  Те сега като завьршат предучилищна все едно са минали вече пьрви клас - поне при Яна беше така . Тя в пьрви клас скучаеше яко. А Марто е при нейните госпожи....
 Я и другите да кажат дали учат нещо - цифри , букви...

# 276
  • Мнения: 5 790
Нищо не я уча. Дори и песнички не знае. Това с ученето няма да й избяга. Цял живот ще има да учи.... Оставила съм я да се развива на самотек.
Дори още от сега мисля вариант как да я дам на училище на 7 години и 9 месеца.
Вие мислили ли сте кога ще ги дадете, защото реално, на 15-ти септември 2011-та година /годината, която навършват 7 години/ те няма да са ги навършили.

# 277
  • Мнения: 4 195
Е нали трябвало да почват на 6 задължително, тоест нашите на 6 и 9 месеца, илис а го отменилиь
Мен ако питаш и аз бих го дала на 7 и 9 месеца, ама няма да стане
мое комшийско дете тази година получи "призовка" от предучилищна а е на 5 и 10 месеца Rolling Eyes

# 278
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Е нали трябвало да почват на 6 задължително, тоест нашите на 6 и 9 месеца, илис а го отменилиь
Мен ако питаш и аз бих го дала на 7 и 9 месеца, ама няма да стане
мое комшийско дете тази година получи "призовка" от предучилищна а е на 5 и 10 месеца Rolling Eyes


Това дете не е ли за предучилищна?

# 279
  • Мнения: 4 195
да де, това съм написала, викнали са я на предучилищна, детето не ходи на детска по принцип.
и предучилищната не я харесвам..
аз съм си играла до 1-ви клас, никой не ме е занимавал с писане, с учене - с нищо, майка ми ми показваше, защото аз исках, ама нищо не запомнях и понеже съм израстнала сред учители ( майка работеше в училище), от тях знам и са единодушни, че дете е най - добре да тръгне на училище без да е подготвено, защото много често не ги учат правилно преди това.
Боже, порастнаха тези дечурля и това си е.
Виктор тази вечер ми казва - Мамо, има нещо което ме притеснява Shocked.
Защо, когато иси играем на игри изгаряме от играта, това не е ли при огъня Joy
Време е за нова тема, желаещ Rolling Eyes

# 280

Общи условия

Активация на акаунт