Ей го иде малък Сечко, щурее варненскиЯ дечко!

  • 15 048
  • 309
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 39
Поспаланка, shhht.secret и аз май ще ви изляза комшийка. А други от цветния има ли?
пишете ме и мен Peace

И аз към вас, ние сме точно до детската градина на карамфил Stop

# 286
  • Мнения: 23
Майчета от Чайка, знаете ли дали в квартала останаха от ония коли с монетите? Само в сладкарница Валентино знам в момента, но там  много задимено и не ми се ходи. Пред Бурлекс-а, Феникс-а и до една пицария над пазара изчезнаха безследно и сме много нещастни  newsm01 motor Tired Face

# 287
  • Варна
  • Мнения: 893
ДОД не е от местните данъци и такси, така че дали ще го платиш или не, няма да се вижда в бележката.  Това което трябва да сте платили е данък за имотите, такса смет, данък за МПС и от сорта.
да бе ясно,че не се взема впредвид  Wink мисълта ми беше че на мен ми се налага да го плащам ако не искам да ме глобят пак Confused

# 288
  • Мнения: 149
Майчета от Чайка, знаете ли дали в квартала останаха от ония коли с монетите? Само в сладкарница Валентино знам в момента, но там  много задимено и не ми се ходи. Пред Бурлекс-а, Феникс-а и до една пицария над пазара изчезнаха безследно и сме много нещастни  newsm01 motor Tired Face
Мoже би има в детския център в 67- ми блок близо до CBA

# 289
  • Мнения: 2 960

Дани, за нашата кухня важи ли тази бележка ?????  да взема да отида утре,4е днес пратих баща ми...и той не е видял! newsm78


Мариелка,няма начин да не искат такВизи документи и на нашата кухня.Аз лично не съм ходила да видя ,но съм сигурна ,че ако въвеждат изискването/а те го въвеждат -стана ясно/ще е за всички куФни във Варна.


Поспаланка, shhht.secret и аз май ще ви изляза комшийка. А други от цветния има ли?
пишете ме и мен Peace

И аз към вас, ние сме точно до детската градина на карамфил Stop


МАЛИИИИИИИИ,егати и цветната бригада сте се навъдили.. Joy JoyХа така купон да става.И като се запролети ,като се спускате от Цветния към Морската през Селиолу....ще мятате по някое камъче към офиЦа ми та да ви виждам Joy Joy
Айде на разсънващото кафенце
 и малко полезни "лакомства"за прекрасна фигура и добра кондиция hahaha

# 290
  • Мнения: 11
Добро утро , благодаря за кИфенцето .

# 291
  • Мнения: 317
Хелоуууу Flutter
Някой май беше споменал, че в цветния има май гаражче за детски храни и пампи или се лъжа.
Ако има може ли да обясните как да го намеря, че това на четалджа ми е далече Thinking

# 292
  • Мнения: 1 554
добро утро,пийвам си го  вече Grinning

# 293
  • Мнения: 617
Мерси за кафенцето Данинка, къде точно ти е офиса, за да ти се обаждам когато минавам  Joy
АЗ кафето от 8ч го пия и имам още малко, все на крак и  в движение  Mr. Green, ама то е ясно с дете. Докато пиша Коко ми изключи монитора, иска внимание.
За магазинчето в цветния, тя поспаланка го беше обеснила това гаражче, само че аз не го знам, май на евлоги геогриев беше написала (то май в левски се пада), аз знам магазинче но на карамфил Simple Smile

# 294
  • Мнения: 317
леле ако е на Евлоги Георгиев е точно под нас Crazy
да не би да е в новата кооперация newsm78

# 295
  • Мнения: 1 554
какво ще правим днес Thinking ужасно мрачно време,подтиска ме Tired искам слънце,разходки  Nature Sun With Face

# 296
  • Мнения: 50
какво ще правим днес Thinking ужасно мрачно време,подтиска ме Tired искам слънце,разходки  Nature Sun With Face

Ние днес ще ходим на лекар  Sad Дано да не е слязла надолу кашлицата.

# 297
  • Варна
  • Мнения: 391
Добро утро и от мен Simple Smile
Е-е-е стана тайфата Simple Smile А аз все сама се разхождам...С Тони6а се оказа, че се знаем, а може би и с други сме се засичали. Ша тряя да я опрайм таа работа!
За магазинчетата да ви кажа. Има едно едно магазинче на Роза - Смърфи се казва (в синьо-зелената кооперация). Предимно от там пазаря, цените са много добри, има и хубаво зареждане.Най-близо ми е. Другото магазинче е Палячо - помощникът на мама. То е малко по-далеч от Роза. Намира се на Евлоги Георгиев 14 - в розова кооперация.
Ех,как цветно ви ги обясних само Simple Smile

Данинка, де ти е офиса Simple Smile Ще ти свиркаме за кафе пауза Simple Smile

# 298
  • Мнения: 2 922
леле ако е на Евлоги Георгиев е точно под нас Crazy
да не би да е в новата кооперация newsm78

Да, в кооперацията, където е СВА. Вчера ходих за мляко там и установих, че не е по-скъпо от гаражите на Чаталджа.

# 299
  • Мнения: 1 554
какво ще правим днес Thinking ужасно мрачно време,подтиска ме Tired искам слънце,разходки  Nature Sun With Face

Ние днес ще ходим на лекар  Sad Дано да не е слязла надолу кашлицата.

много неприятно,аз само като видя сополи и кашлица настръхвам Tired още ми държи влага от есента ooooh!

ех този цветен квартал бе,да взема да се върна там ли Thinking Laughing

Общи условия

Активация на акаунт