ВАКСИНИ - Дискусия за вредата им (част 2).

  • 66 045
  • 1 032
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618

Нямам думи просто! Sick Sick Sick

# 1 021
  • Мнения: 2 746
Iva_D, благодаря ти! Много си точна! Peace

Fanni :

...... По-скоро иде реч, за онези заболявания за които вече има адекватни лечения, които вече доказано не виреят в днешно време, чиято честота нито се увеличава, нито намалява. ...... Мисля, че в момента заболяванията срещу които трябва да имунизираме децата си са поотшумели, защото са се подобрили битовите условия, защото има адекватни лечения. Но те не са изчезнали- и никога няма да изчезнат.
Не разбирайте, че аз съм против ваксините,  не съм. Но искам аз да преценя точно от какви заболявания искам да предпазя детето си и от кои предпочитам да рискувам да се разболее и изгради истински имунитет. Така както е в Европейските държави. Видя се, че ако не се ваксинират поголовно децата, заболяемостта не се увеличава.


Смислено и разумно написано - това е и моето мнение!!!

А относно течащата в момента анкета - ужас, това вече е прекалено!

# 1 022
  • Мнения: 4 414
Видяхте ли това? http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=381345.0;all
Явно предстои голяма кампания... 

кампания или поредната петиция за нови ваксини?

# 1 023
  • Мнения: 4 150
Интересно ми е в тази анкета защо искат да знаят кой от какьв град или село е.... Thinking
Дали пьк не си правят някакви изводи....

ВиваНова,
Ако няма ваксини децата ни ще са по здрави.Ще преосмислим болестите и живота,ще разберем заобикалящата ни среда и ще живеем в мир с Природата.В момента се борим с нея и срещу нея.Но явно днес това е нормално за всеки...да сме в борба сьс самите себе си. Peace

# 1 024
  • Мнения: 4 414
Интересно ми е в тази анкета защо искат да знаят кой от какьв град или село е.... Thinking
Правят "профил на потребителя", за да могат да таргетират правилно продуктите.

# 1 025
  • Мнения: 2 176
Интересно ми е в тази анкета защо искат да знаят кой от какьв град или село е.... Thinking
Правят "профил на потребителя", за да могат да таргетират правилно продуктите.

Очевидно сондират пазара.  ooooh!

# 1 026
  • Мнения: 2 746
Christian, много хубаво, съгласна съм, твърдо съм за минимум намеса в Природата. Само че естествения подбор е безпощаден, да му се не види, та не може нещата да се оставят съвсем на течението......

# 1 027
  • Мнения: 4 150
Не става изобщо дума за естествен подбор.
18 век естествен подбор ли е имало...
И то говорим за детските болести,които се карат от всяко дете.
Мисля,4е по страшно от една война няма.
Както и грешно да разбираме какво Природата иска да ни каже...
От там идва проблема мисля...

# 1 028
  • Мнения: 1 725
Не ми се вярва, че първоначалната цел на ваксините е била единствено пари, печалба. Не, че има значение, след като днес вече определено се разработват все повече и повече именно с тази цел зад маската на целта да се предпазват хората от болести. Просто ми става адски мъчно от една такава грозна истина - най-вече, заради това, че е за сметка на децата.

# 1 029
  • Мнения: 2 176
Дори да е имало такава идея в началото, вече не става въпрос.
Особено след цялата (скрита) статистика.
И след като мноого неща са известни.
Да не кажа, че повечето болести се "лекуват".
Безмислено и по тяхната теория дори..
Истината е, че причините не са там, където се търсят..

# 1 030
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
нова тема

# 1 031
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
  bouquet

Последна редакция: ср, 27 май 2009, 16:17 от kk

# 1 032
  • Мнения: 613


Публикации: 1 895



  Re: ВАКСИНИ - Дискусия за вредата им (част 2).
« #117 Сряда, 14 Януари 2009, 09:19 »   

--------------------------------------------------------------------------------

Цитат :А това с кръвната група и поносимостта и на мен ще ми е интересно. Аз съм от най-рядко срещания тип и като реакция на ваксини имам три тежки бронхопневмонии (всичките с по седмица болничен престой на венозни антибиотици), парапареца плюс съмнения за менингит  Ама тогава бронхопневмония се е смятала за очаквана реакция към ваксина  - била кофти партидата   
Долгосрочните последици още си ги нося ...

На детето още не знам каква е; не дадох да го бодат и пипат изобщо. Но то и няма голямо значение сега, ако се наложи накой ден да се знае - това да ни е проблема   


Не знам за ваксините как е , но се убедих, че има значение човек дали се храни според кръвната си крупа. Мъж ми сериозно закъса със стомаха преди 2 месеца  и на какви ли прегледи не ходи и какви ли хапчета не пи - никакъв ефект. Уж на диета - почна да яде само попара и картофи варени - не помага. посъветва го хомеопат да се храни според кръвната група - ето добре е . Може да не е за вярване, но е факт.

Общи условия

Активация на акаунт