Туберозна склероза

  • 8 138
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12
Здравейте,
Моят син на 3 г. също има туберозна склероза, поне така го диагностицираха наскоро. Моля за информация за лекар, които имат опит с това заболяване. Четох и вече имам набелязани много имена. Интересува повече за доц. Димова в София. Вече имаме записан час за нея, но не знам ще трябва ли пак да правим ЕЕГ. Питаха ме на регистратурата, като записвах часа. Нали все пак докторката трябва да каже. А ние ще отидем след 2 месеца с всички документи, но за първи път. Ако след това трябва още да чакаме с месеца за някава процедура, ще е кошмар.

# 16
  • Мнения: 1
Здраавйте, доктори се съмняват, че моя племенник има това заболяване, а аз немога да намеря много инфоемация в Интернет, може ли да ми дадете накалъв контакт с вас?
Здравейте,
Моят син на 3 г. също има туберозна склероза, поне така го диагностицираха наскоро. Моля за информация за лекар, които имат опит с това заболяване. Четох и вече имам набелязани много имена. Интересува повече за доц. Димова в София. Вече имаме записан час за нея, но не знам ще трябва ли пак да правим ЕЕГ. Питаха ме на регистратурата, като записвах часа. Нали все пак докторката трябва да каже. А ние ще отидем след 2 месеца с всички документи, но за първи път. Ако след това трябва още да чакаме с месеца за някава процедура, ще е кошмар.
[/quote]

# 17
  • Мнения: 356
Здравейте! Включвам се и аз в темата. За съжаление май с голямо закъснение, но ще се радвам ако можем да обменяме информация. На кратко имам син на 7г., който е с епилепсия от както навърши 6 месеца. След много ходене по мъките най-накрая разбрахме причината за епилепсията. Оказа се, че е с туберозна склероза. Благодарение на лекарите от детска неврологична клиника ,, Св. Наум" в София ( и в часност на д-р Колева), епилептичните пристъпи са овладяни в голяма степен. От известно време обаче по лицето му започнаха да се появяват т.  нар. ангиофиброми, които нарастват доста бързо. Лекуващата ни лекарката ни посъветва да потърсим сиролимус лосион, но имаме проблем с намирането. Моля, ако някой от вас има информация къде може да се намери лекарството да сподели!

# 18
  • Мнения: 12
Здравейте и от мен. Моят син е 7 г. и е с туберозна склероза, също търся хора минали по този път, за да получа повече информация. Защото и ние много сме направили, но и много неща в даден момент спират да дават резултат. С удоволствие ще се свържа и аз с всеки, на когото мога да съм полезна.

Общи условия

Активация на акаунт