ЮЛСКИ бебчета (тема 78 )

  • 11 920
  • 291
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 070
Успях да кача малко снимки на Елена. Ето - http://deshtovidi.multiply.com/photos/album/4#1

А Яна не ревнува, просто и е малко скучно, все пак по цял ден вкъщи, само вечер излиза на разходка за два часа и нещо, иначе е ок детето.

Не мога да ви изчета....

# 256
  • София
  • Мнения: 553
Леле, и аз забелязвам промени в начина ми на потене, но хич не го отдавах на бремеността. Първият път не си спомням да съм  имала такива проблеми, а сега ... освен, че ми мирише гадно потта и понякога забелязвам, че и ми цапа блузите чак - никога не съм имала такива проблеми, а се къпя и сутрин и вечер. Дано наистина да е от бремеността и хормомите и да отмине, че хич не е приятно, но определено сега се чувствам по-добре и ми е по-спокойно, като го отдавам на бремеността.

Иначе аз днес не съм в кондиция нещо - сутринта излизах за час и половина и всичко беше ОК, но от тогава ме боли постоянно корема - не силно, но постоянно, като менструална болка и разтроен стомах, като отделно и ми се разтрои стомаха веднъж. Отделно и главата ме боли...

Дещо, много са сладки и двете кукли  Simple Smile

# 257
  • Мнения: 1 427
Успях да кача малко снимки на Елена. Ето - http://deshtovidi.multiply.com/photos/album/4#1


Лелеее,адашката е страшна сладурана-пу,пу. И какво мини маникюрче има.... Heart Eyes

# 258
  • Мнения: 479
Успях да кача малко снимки на Елена. Ето - http://deshtovidi.multiply.com/photos/album/4#1

Лелеее,адашката е страшна сладурана-пу,пу. И какво мини маникюрче има.... Heart Eyes

И колко коса само  Heart Eyes знаех, че има бебета, дето се раждат с повече от мъх, но Хубавата Елена направо ме смая  Simple Smile Да е жива, здрава и послушна  Hug

# 259
  • София
  • Мнения: 334
Успях да кача малко снимки на Елена. Ето - http://deshtovidi.multiply.com/photos/album/4#1
Ооо, ама вие и маникюр си имате  Laughing хубавица е!

Мдааа, за килограмите -  колкото качим, дано набере повече скорост. Тити, наистина и аз съм дребна, ама пък и аз самата цял килограм съм качила първия месец. Абе ще си я храня с кърмица, ще гледам да е по-начесто, че и да тече по повечко с времето.

ТоНи, в неделя ти писах отговор на лични - ако не си го получила, мога пак да го пусна или да публикувам във форума Simple Smile
Елен@, и моите крака ги видях така да ги вдигат във въздуха, а бях убедена, че са на леглото  Joy Много странно усещане!

А за акото - брат ми точно онзи ден заяви, че акото на кърмачетата миришело на пуканки!  hahaha Не знам откъде го е измислил, мене си ми мирише на прокиснато, но не и чак гадно. Ама пък пуканки...  Joy

Последна редакция: ср, 09 юли 2008, 15:44 от julie.k

# 260
  • Варна
  • Мнения: 5 193
А прави ли ви впечатление колко народ, дето не е за тука, чете нашата тема Crazy
Откакто ти видях снимката с мини-коремчето от купона за 5годишнината на БГ Мама те чета Heart Eyes
Пък и по вашите стъпки вървим-темите са ви нещо като "Очаквайте...."

# 261
  • Варна
  • Мнения: 441
Честито на НБМ и Десита!

Веси,стискам палци  Hug.

Нип,вчера цялден съм те мислила  Hug

Ние се гледкаме. Вчерацял следобед ревахме, висяхме на цицки и не спахме. Най- накрая като прочетох Майра Hugму се ядосах, метнах го в количката и навън, а той реве в асансьора, взех го на ръце и както беше по боди и памперс като го лъхна вятъра навън и млъкна. Спа блаженно 3 часа, а ние пихме по нещичко. През нощта отново ревахме, а пообяд излязохме пак,. Наистина разходките са необходими.

Струва ми се, че е понапълнял. Акото му не мирише много, но и той ака на всяка смяна на памперса. Сега пък има малки бели топчета, това ли е неусвоена кърма  newsm78?

Белинда, нормално ли е да ме болят гърдите докато засуче всеки път, не от заиграване? След няколко засмуквания нищо ми няма. Много се препълват. Съмнявам се да достига задното мляко. Като ритка и маха с крачета и ръчички по тях също много ме боли.

Кети,аз сякаш го разсънвам с това оригване, понеже го правя много недодялано, подмятам му главичката  ooooh!. И като го сложа да спи ревва.

Интересното е, че само като пусна водата спира да реве, много му харесва да го мием и къпем, но при обличането е такова дране и набиране, немога да го намеря на повивалника, обикаля го целия.

Аз мириша на мляко, постоянно съм подгизнала.

# 262
  • Мнения: 69
Пак сте се отворили на едни теми.... Shocked Аз какво да кажа, като утре ще се изкъпя за първи път от понеделник? Вчера се мих на части и даже ролка слагах, че е непоносимо. А дали му мирише на гадно на бебето от ролката?
Днес забелязвам първи симптоми за слизане на млякото. Дано дойде най-накрая, че вече взех да се притеснявам, че от това шише няма да иска да суче. И все гледам как налапва, дали е както трябва... нещо взех да се психясвам.
Разбрах, че в петък ще ме изпишат и недоумявам как ще издържа още. Почвам вече да мрънкам. Ако знаете днес какво гадно пиле фрикасе ми донесоха.... Sick ще се зареждам с кисело мляко.
Сори, че съм така егоцентрична, ама ви използвам с терапевтична цел! Hug
Шмилианка, в Майчин дом съм.
Отивам да спя, докато дребния е спокоен, че като седя ме боли кръста.
А, сетих се още нещо. Видяхте ли, че интуицията ми се оказа права! Момиче, ама друг път! Всъщност, изненадата не беше съвсем пълна, защото понеделника, преди да родя доктора ми каза, че било момче, ама аз след сто-то прогнози, не исках да споделям във форума, докато не видя какво е.
А бе, не се оттървах без грешки - имам три розови бодита и два розови гащеризона. Много ще сме фешън, само трябва да измисля някакъв знак, който да подсказва пола. hahaha
Това е от мен. Скорошно раждане на всички в очакване. Хайде, искам да гледам малко статистика!

# 263
  • София
  • Мнения: 3 449
Julie.k, получих съобщението и много благодаря за инфото. За сега няма нужда да го постваш във форума.  Mr. Green

# 264
  • Мнения: 62
Ееееееееееххх защо няма бебета.

Аз пък ще ви кажа за едно бебче.
Моя колежка която беше с термин 06.07/но не пише тук/ в понеделник са я приели в болницата за наблюдение / при моя доктор / слагали са й хапчета за разкритие, включвали са я на системи и нищо и днес са я резнали. Бебенцето е добре /както и тя/ цели 4125гр момиченце Нели. Мама и тати са много щастливи.

Лошото е че мен ме хвана шубето. Защото когато са я гледали за разкритие е имала само 1 пръст /както съм и аз/, а и мен ме вика доктора в петък сутринта на прелед, но този път в болницата, а не в частния кабинет където си ходя. Незнам защо имам чувството, че няма да се прибера след прегледа, а че ще ме остави там. Страх ме е от операцияяяя #Puppy dog , но пък ако се наложи ....... по- важно бебето да е добре. Много ми се сговноса настроението /с извинение за израза но си е така/ Бях много вилна и силна, а сега какво ми стана чек немога да се позная.  smile3506

Оф и лентичката ми вече свърши.......

# 265
  • Мнения: 79

Кой месец  е Милена??

Тази Милена,певицата,която беше в 4асът на мама.Тъй и не разбра от предаването... Joy


В началото на септември

Милена и в нашата болница се краде, за жалост, моя приятелка ме посъветва да си купя за там биберон и шише на Камера, евтини са и да изчезнат няма да ме е яд.

# 266
  • Мнения: 235
А бе, не се оттървах без грешки - имам три розови бодита и два розови гащеризона. Много ще сме фешън, само трябва да измисля някакъв знак, който да подсказва пола. hahaha

Слагай му синя панделка на главицата hahaha

Честито на НБМ и Десита! Да са им живи и здрави малките бебоци! Мама и тате да ги слушкат много! Mr. Green



# 267
  • София
  • Мнения: 545
Дуци  Hug

Елена, би ли обяснила кога и как се ползват тези силиконови зърна? Благодаря и добре дошли у дома!

Още от болницата едното зърно много ме боли. Вчера като се прибрахме реших да опитам със силконовите, просто преди кърмене се поставя върху зърното, бебето захапва и започва да суче. Те са много мекички и стана много лесно.

# 268
  • Мнения: 6
здравейте всички , чакащи и обебили се.

честито на всички нови мамчета  bouquet

макар и със голямо закъснение искам да споделя, че и ние вече сме щастливи родители

на 01.07. в 8.15 се роди нашата малка Леа, 2740,48см

като цяло едно екстремно бързо раждане, но за съжаление не съвсем нормално.но важното е, че сме в отлично здраве.
за раждането
в 4 ч. ми изтекоха водите, в 5 вече имах контракции на 5 мин, докато стигнем в болницата(окръжна) станаха на 3 мин. и след около 1 час малката Леа се роди.
Милата се беше омотала тотално  в пъпната връв и 
след дружно натиксане по корема ми #Cussing out и недостатъчни напъни от моя страна Sick(след това изглеждах като брус уилис накрая на умирай трудно3)
се наложи накрая да ми резнат дупето(язък за масажа на перинеума) и да и помогнат с форцепс. но като цяло раждането мина за 20 мин. и забравих вече за болките кви бяха точно
Иначе сме добре, след една седмица на проблеми с кърменето(съвет от мен никви биберони Close ) вече се и храним редовно и се надяваме скоро да натрупаме сланинки, че сме малко слабички(2400 при изписването).
Успех на всички на които им предстои и щастливо гледкане на вече обебилите се. Hug
аз ще тичам да подам цица

# 269
  • Мнения: 142
Моя колежка която беше с термин 06.07/но не пише тук/ в понеделник са я приели в болницата за наблюдение / при моя доктор / слагали са й хапчета за разкритие, включвали са я на системи и нищо и днес са я резнали.
Уффф, май и аз ще мина по тоя път Tired Докторката предполага че главата на бебето се оказва голяма, за да влезе в таза, не натиска шийката и по тоя начин дори и да имаш контракции шийката нито се изглажда, нито се получава разкритие Confused
Сисони, ти недей да се шашкаш.  Hug При теб нещата може да са различни. Все пак не са ти казали нищо конкретно. И аз се скофтих много, обаче важното е накрая бебчо и аз да сме добре, а и скоро чакането ще свърши.
Това с потенето ме тормози през цялата бременност. Щом и след раждането продължава  newsm45 Дано поне да е за кратко и да спре, че ми омръзна  smile3506
Елена, и аз ти благодаря за разказа  Hug
Бананче, честито! Да ви е жива и здрава Леа, много да папка и да слушка!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт