Отговори
# 2 430
  • Мнения: 212
Тази тема носи късмет и щастие, да знаете.
Тук се помолих за моето трето детенце, не помня кога беше, май през 2017, и тя се роди миналия февруари.
Пиша с надежда за още едно съкровище, ако е рекъл Бог. Искам голямо семейство Simple Smile Коледа отдавна мина, но чудеса стават всеки ден Simple Smile

# 2 431
  • Мнения: 403
Моля се и аз за моето чудо. Амин!

# 2 432
  • Мнения: 867
Искам и аз да се запиша в това вълшебно списъче. Нека Господ ме дари с жива и здрава рожба. 🙏🙏🙏❤🤰🏻 Амин!!!

# 2 433
  • Мнения: 3 123
Моля да бъда добавена към списъчето и дано и аз скоро гушкам своето дете Revolving Hearts


На 8.02.2020 се роди и нашето чудо, чакано и желано така дълго, 6 години ми се видяха като цяла вечност!Струваше си всяка битка, сълза, белег, стъпка по пътя!Тя се роди за първи път в моята душа преди 6години, а на 8.02 и на бял свят!Вярвайте и си пожелайте чудото!

# 2 434
  • Мнения: 241
Искам и аз да се присъединя към темата.Моля се за всички момичета,които копнеят да прегърнат своя  рожба.На себе си пожелавам,да успея да даря малката си дъщеричка с братче или сестричка,тя толкова много иска да стане кака,а аз бленувам отново да усетя невероятното чувство да носиш нов живот в себе си.Дано всяко желание се сбъдне и на Коледа да има усмивки по лицата ни и радост в сърцата ни.Амин!

# 2 435
  • Мнения: 867
И аз желая да се запиша в тази вълшебна тема, предстои ми трансфер по време на коледните празните. Н3ка бъде успешен. 🤰🤰🤰

Нека всяка от нас прегърне своята рожба час по скоро. Нека се раждат много български деца. Нека няма мъка по света. Да бъде 🤰👶🏼👶🏻👶

# 2 436
  • Мнения: 567
И аз се моля за себе си и за всички, които са готови за малката си душичка!

# 2 437
  • Мнения: 78
Пожелавам на всички скоро да прегърнем живи и здрави дечица!

# 2 438
  • Мнения: 269
Пожелавам на всички скоро да прегърнем живи и здрави дечица!

Дано!

# 2 439
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 652
Пожелавам на всички скоро да прегърнем живи и здрави дечица!

Дано!
Чул ви Господ! Дано на всички, които живеем за този момент, да ни дари това щастие. Дано в Коледната нощ това да е нашето чудо!

# 2 440
  • Мнения: 61
В тази вълшебна тема искам и аз да се помоля за Коледно чудо и бебенце следващата година. Амин Two Hearts

# 2 441
  • Мнения: 631
В навечерието на Рождество се моля за още едно бебче! След като през 2017 г. се сбъдна голямата ми мечта да стана мама Heart, сега се моля от сърце моят син да стане батко! Heart Нека Бог чуе молбите на всички ни! Амин!

# 2 442
  • Мнения: 752
В навечерието на Рождество се моля за още едно бебче! След като през 2017 г. се сбъдна голямата ми мечта да стана мама Heart, сега се моля от сърце моят син да стане батко! Heart Нека Бог чуе молбите на всички ни! Амин!
И аз съм в твоето положение. Дай Боже на всички ни. Амин

# 2 443
  • Мнения: 436
И тази Коледа ще помоля за едно детенце.Да бъде

# 2 444
  • Мнения: 5 997
Аз се моля вече 6 години за първо детенце, но никой не ме чува. Все пак искам точно на днешния ден да се помоля отново. Нали казват, че на Коледа стават чудеса... Дано най-накрая чудото се случи и на мен. Heart

Общи условия

Активация на акаунт