София - Света Троица ; Банишора ; Фондови жилища - 3 част

  • 112 074
  • 404
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 43
Всеки ден между 10 и 12, както и след 17.30 до тъмно, когато времето позволява, съм в градинката Света Троица, обикновено на малкото кръгче. Ай са да видим с колко се засичаме, а не се знаем  Laughing.

Как да те позная де Laughing
И ние сме там , но не всеки ден , мързи ме да слизам чак до там и стоим в кварталната градинка Crazy

# 31
  • София
  • Мнения: 2 686
Ей ни, в цялата ни прелест:  Laughing

http://tintiri-mintiri.fotovisia.com/r.php?d_id=42085

Вече нямаш извинение, ако не свирнеш, като идваш в градинката  Wink

# 32
  • Мнения: 84
Здравейте мами от Света Троица   bouquet
Отскоро живея във вашия квартал и непознавам никой. Затова се обръщам към вас за съвет. Моля да ми препоръчате добър педиатър в поликлиниката към 3та градска болница (мисля че 6ДКЦ се води) или пък някой друг в района. Вече трябва да се ориентирам към педиатър а нямам никаква идея. Вие къде водите вашите дечица?
Благодаря ви предварително! Надявам се скоро и аз да се присъединя към вас Simple Smile

# 33
  • София
  • Мнения: 2 686
Ние сме при д-р Вълкова и съм страшно доволна. До колкото знам не приема повече бебета, но можеш да я попиташ все пак. Тя е на първия етаж, където са детските кабинети.

# 34
  • София
  • Мнения: 325
А ние сме при д-р Иванова. И аз мога да кажа че съм доволна за сега от нея. Не е от докторите дето се застраховат с антибиотика

# 35
  • Мнения: 5 103
Айде бе няма ли среща да пправиме

# 36
  • Мнения: 259
Здравейте зз живея точно до 3 училище и до спирката на 77!
Знаете ли добра кометичка за кола маска в квартала или някъде наблизо? ВИе къде ходите?

 zitabg Ние сме при д-р Делев и за сега съм много доволна от него!

# 37
  • София
  • Мнения: 2 686
Айде бе няма ли среща да пправиме

Ми хайде де! Забравихме се, значи!  ooooh!

# 38
  • Мнения: 2 149
Здравейте мами от Света Троица   bouquet
Отскоро живея във вашия квартал и непознавам никой. Затова се обръщам към вас за съвет. Моля да ми препоръчате добър педиатър в поликлиниката към 3та градска болница (мисля че 6ДКЦ се води) или пък някой друг в района. Вече трябва да се ориентирам към педиатър а нямам никаква идея. Вие къде водите вашите дечица?
Благодаря ви предварително! Надявам се скоро и аз да се присъединя към вас Simple Smile
Ние записахме Тони при Найденова, но тя пък се пенсионира след 2 месеца има-няма, и с хомеопатия се занимава, даже вече главно с това.
Сега се чудя дали да местя Тони или да го оставя при Ангелов /поема кабинета/, той няма май опит като личен на деца, но пък Найденова май ще ми е под ръка още.

Мимке, да се видим, но аз през седмицата вече не мога с работата, затова само чакам отзиви - как ст изкарали и т.н.!

# 39
  • София
  • Мнения: 2 686
Бррр, като чуя Найденова и ми се изправя косата! Бяхме при нея, отначало, като се роди дребния. Избрах я по същите причини - хомеопатия, антибиотици само в краен случай и прочие хубавини. Обаче бях страшно разочарована и я смених при първата възможност.

# 40
  • Мнения: 259
Тинтири-Минтири и аз съм на същото мнение за Найденова!!!  Peace

# 41
  • Мнения: 43
Здравейте съкварталки...  bouquet
Хайде де , аз съм ЗА срещичка.

А относно педиатъра - ние сме при д-р Бозаджиева и съм доволна.

# 42
  • Мнения: 2 149
Е, за мен е ок, само където се пенсионира и остава Ангелов.
А иначе ми харесва, че ако й се обадя в събота-неделя ми вдига телефона, както и вечер, дет се вика и в 10 да се обадя пак е на линия. Другите силно се съмнявам да са така.

# 43
  • Мнения: 43
Има и други като нея , педито на малката ( а и мой личен лекар) също е много стриктна в това отновение - винаги си вдига телефона , няма значение кой ден е , колко е часа и т.н.Отнася се към децата наистина много добре , когато има такива пред кабинета изнася играчки , моливи и листчета за да се занимават и да не пречат ,  а и самото и отношение към тях е като на детски лекар.Немога да се оплача наистина  bouquet

# 44
  • Мнения: 43
Ехооооо , съкварталци къде се изпокрихте... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт