Тумор в мозъка или киста?

  • 87 415
  • 306
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 585
Нима има двама професори Брусарски и Бусарски. Ива, може да разчиташ на майките тук ,които са те упътили, с изключение на това :
Сградата се намира много близо до Военна болница в София, ако искаш ще ти обясня подробно.
  Не се обиждай Бим Бам но ти си последната мама, която бих искал да ме упътва в София.

# 16
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Аз вярно, че често се губя из кварталите  Blush ама това място не мога да го сбъркам  Naughty бих искала даже да не го знам къде се намира... ама ей на, живот...


Ива78, само да добавя, че ако случайно професорът го няма, можете да потърсите за консултация и доц.Маринов, д-р Георгиев и д-р Сурчев. Те са в същата клиника, всичките са добри лекари!

Стискаме палци за добри новини  Praynig
И да пишеш след прегледа!  Hug

# 17
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ива, не мога да ти помогна с информация само искам да ти вдъхна кураж! Стискам палци диагнозата да е погрешна! Hug

# 18
  • Мнения: 353
Ива , не познавам професора и не мога да дам мнение , но знам че клиниката на Александровска болница по неврохирургия се помещава в болницата " св Иван Рилски"  , но си е  със специалистите, просто ползва сградата на другата болница. Не съм лекар но си мисля че не може да се живее години със злокачествено заболяване и да няма симптоми. Дано новините са добри. Стискам палци ! newsm10
И аз на това се надявам,че няма други признаци.
Къде се намира  болница  "св.Иван Рилски"и има ли вероятност  професора да преглежда и някъде другаде.По телефона е казал на съпруга ми за клиника "св.Иван Рилски".?Нямаме време  да звъним пак,съпругът ми ще пътува с детето в неделя вечерта,а аз ще остана с бебка  защото в момента няма кой да я гледа.Преди две години бяхме в клиниката на Чавдаров и честно казано ни беше бая зор да се оправим в София.Още веднъж благодаря на всички ви за отзивчивостта  bouquet

# 19
  • Мнения: 410
 Сградата на Св. Ив. Рилски се намира точно до института по Хигиена, ул.Акад. Иван Гешов 15 (софиянци знаят улицата като Несторов, но този е адреса от епикризата).
 Аз ще подкрепя bim bam i wolf. Там с когото и да се консултирате е невероятен специалист. И пак за фен клуба на д-р Кирил Георгиев: горещо препоръчвам ( и той е в същата клиника). Най голям успех ще има мъжът ти ако застане пред кабинетите (всички са в един коридор) още към 7:00ч.  След това са визитации и операции и е почти невъзможно.
 Чакаме добри резултати! Успех!
 П.П. За Варна мога само да коментирам, че все едно не сте правили изследвания. На нас пък цяла киста не видяха! Така, че споко!

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 23:22 от galq

# 20
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Сградата на Св. Ив. Рилски се намира точно до института по Хигиена, ул.Акад. Иван Гешов 15......

Ето виж на картата:
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=6737c9295a866c535fa2d363bc68dc … %CE%C2&num=15

А въпросният институт по Хигиена, за който Галя говори, е високата сграда до Педиатрията /в мойто описание на ЛС, че да не ми се смее Вълчо/.

# 21
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Сега виждам, че е стигнало до адрес. С какво ще пътуват.

Ив. Гешов е новото име, а преди това беше Димитър Несторов. Ами никой не е казал на софянци, че улицата е преименована т.е май булевард.

# 22
  • София
  • Мнения: 213
Това е болницата по професионални заболявания " св Иван Рилски " и се намира между Педиатрията и института по хигиена от едната страна  и инфекциозна от другата страна. , И Вълчо наистина е много близо до Военна болница, бим-бам е права. От гарата /автогарата / могат да отидат или с рейс 74- слизат точно пред болницата или с транвай 19- и да походят малко пеша, или с такси пак слизат точно пред болницата. Wink
 Забл: Не ловете такси от спрелите пред гарата или автогарата - тарифите са убиец !!!
Успех и САМО добри новини !!!! Hug

# 23
  • Мнения: 353
За съжаление имам лоши новини,наистина е тумор,лошото е че е на опасно място в ствола.В момента съпругът ми запазва час за операция.Молете се заедно с мен детето ми да се спаси.

# 24
  • Мнения: 227
За съжаление имам лоши новини,наистина е тумор,лошото е че е на опасно място в ствола.В момента съпругът ми запазва час за операция.Молете се заедно с мен детето ми да се спаси.

 Praynig моля се на Господ да се справите с трудностите, желая на детенцето ти късмет да се орави, дано се справи и да расте здраво и много да ви радва!!! бъдете силни и не се предавайте! Успех и много късмет да имате!   bouquet

# 25
  • Козлодуй/София/Габрово
  • Мнения: 7
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Вярвам, че Марти ще се оправи!!!Защо трябва да се случва?!  Cry Cry Cry

# 26
  • Мнения: 4 585
Ива, ще се молим за момченцето ви, да мине успешно операцията.
Кой ще го оперира?

# 27
  • Мнения: 1 234
За съжаление имам лоши новини,наистина е тумор,лошото е че е на опасно място в ствола.В момента съпругът ми запазва час за операция.Молете се заедно с мен детето ми да се спаси.
Praynig Ще се молим за твоето момченце.

# 28
# 29
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Съжалявам... ще се моля много силно Господ да е с вас  Praynig
Ако това ще те успокои макар и малко, ще ти кажа, че детенцето ти е попаднало на точното място и при точните специалисти! Сигурна съм, че ще направят всичко възможно  Praynig
Кой ще бъде оператор? Бусарски ли?

Ако имаш нужда от информация за болницата и всичко свързано с престоя и операцията - насреща съм!

Общи условия

Активация на акаунт