Баща ми и ненормалните събития покарай него

  • 7 639
  • 109
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 711
Авторке, тези магии са пред бащината ти къща ли?
Аз бих се отделила и дистанцирала временно, за да не се срещам с тази жена и да ме натоварват действията й.
Даже ребром разговор с бащата по този въпрос е належащ. Каквото прави с нея да прави и да не ви занимава.

# 91
  • Мнения: 60
Авторке, тези магии са пред бащината ти къща ли?

Да, пред бащината къща са - трябва да уточня, че тези простотии се изпълняват и от майката на “любовницата”. Семейно налитат. Явно е решена да пробута дъщеря си, където не и е мястото…
В колата на баща ми също открих координати на някакъв поп + сгънати листове с имена и конци, за които твърди, че не знае откъде са дошли…Сякаш нещо и на него му замириса след това откритие. Моля се да си събере акъла, нещата започват да излизат извън контрол. Макар и да не вярвам в тези неща, макар и да ги определям като шарлатански деяния, не мога да възпра страха, който ме връхлита при мисълта за тях. Емоциите надделяват разума ми в тази ситуация.

Аз бих се отделила и дистанцирала временно, за да не се срещам с тази жена и да ме натоварват действията й.

Опитвам се да остана максимално дистанцирана от въпросното населено място, но баба ми, която споделя един дом с родителите ми, е на възраст и за съжаление здравословното ѝ състояние е колебливо. Желая да прекарвам максимално време с нея защото никой не знае колко време още ще имам тази възможност. На този етап от чиста човешка гледна точка наистина не е възможно тотално да се абстрахирам от този дом…
Разговаряла съм с баща ми редица пъти - без резултат. Лъже и отрича. В най-добрия случай обещава да не продължава, но си прави каквото знае. Отдавна е свикнал всяко негово поведение да се толерира.

Последна редакция: пт, 03 май 2024, 19:17 от Chloessa

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 23 781
Благодаря на всеки, който е отделил от времето си за да остави съвет. Изчетох всичко. Наистина повечето неща изглеждат много по-лесно отстрани, когато не си в центъра на събитията. Не бих могла тотално да го затрия от живота си. Ако ставаше въпрос за партньор, до сега да съм му била шута, но уви…баща ми е. Прави сте, че все още не съм достатъчно израснала като личност и може би имам дълбоки липси от детството, които все още се опитвам да притисна. Обичам го. Въпреки всичко е правил и доста саможертви за мен.
Та, успях да си взема ключа, благодарение на някои от съветите тук. Мисля че първата крачка към това да държа на своето е направена. Сега обаче изникна проблем с жената, която бях споменала. Не знам как да се разправям с нея. Превъртяла е на тема магии. Постоянно оставя разни неща пред дома на родителите ми. То не бяха кибритени кутии, то не бяха яйца, червени конци, кукли с игли…Последният път като ме срещна ме заплаши със “затваряне на късмет”. Щяла да се сдобие с моя снимка от соц.мрежи и да “работи” върху нея. Това вече си е чист психически тормоз. Обикновено не вярвах в такива неща, но след като прочетох няколко теми във форумите тук започнаха да ми изникват разни въпросителни в главата. Нямам намерение да хуквам и аз по гледачки за да развалям магии Nerd Започва да ми идва в повече. Вие какво мислите - вярвате ли в такива неща и ако бяхте на мое място какво бихте предприели? Страшно много се напрягам покрай всички събития. Не разполагам с чатове, разговори или някакви доказателства за да подам жалба…Всичко се случва ей така на пътя Rolling Eyes
Ама МНОГО лесно. Щом жената вярва в магии почваш и ти. Конци, кутийки, снимки. Следващия път като те заплаши и отговори, че вече имаш нейна снимка и си я дала на ходжа, врачка, магьосница, вещер, каквото ти дойде на ум. Объркваш конци на топче, ама така по-големичко да се вижда и го оставяш примерно пред у тях, на колата и. Някакъв сух бурен връзваш с конец. Пиле на грил - измиваш и изсушаваш няколко кости, връзваш ги с конец. Няколко мъниста. Леле, толкова глупости мога да сътворя. Изобщо не е нужно да вярвам аз, важно е отсрещния да вярва. А ако имаш нейни снимки, разпечатай си от социалните медии и ги омотаеш с конци и пера и ги оставиш пред вратата и - ще полудее.

Иначе това са глупости, изобщо не бих се занимавала. Но за да ми се махне от главата - оха!

# 93
  • Мнения: 5 711
Грозна история.

# 94
  • Мнения: 32 065
С две ръце и два крака за съвета на Янтра Grinning
Авторке, веднага почвай. Бързо ще приключиш.

# 95
  • София
  • Мнения: 3 452
Ох, бе, с глас се смея Simple Smile

# 96
  • Мнения: 362
И аз споделям на Янтра мнението. Ако не друго поне ще се забавляваш как се шашка оная.

# 97
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Само да кажа, че родителите ми нямат ключ от апартамента ни. От предното жилище имаха, но никога не са си позволявали да идват, когато ни няма и да се възползват. Ключа беше даден за всеки случай, ако се случи нещо и нас ни няма, за да могат да отключат.
Направо сменяй ключалката и никакво даване на ключ. Да, възможно е да е сложил камери в жилището ти щом има мания за контрол.

# 98
  • Мнения: 727
Накрая се оказа, че всички участващи в драмата са си чисто луди.

# 99
  • Мнения: 1 153
Готини съвети от Янтра. Посмях се.
Но няма да се занимавам да принтирам снимки и да връзвам конци по храсталаците никога. Това е несериозно. Както не би ми и пречело, че някой връзва на градинката пред нас.

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 23 781
Готини съвети от Янтра. Посмях се.
Но няма да се занимавам да принтирам снимки и да връзвам конци по храсталаците никога. Това е несериозно. Както не би ми и пречело, че някой връзва на градинката пред нас.
Ако този някой (или негови близки) се появяват у нас да звънят и да ми пречат, или се появяват на работата ми - ще предприема ответни мерки. Включително с конци и снимки. Докато само връзват конци и не се занимават директно с мен очи в очи - да си връзват, мен не би ме интересувало.

# 101
  • Мнения: 1 153
Ще подам жалба най-вероятно, ако ме занимават с глупости.

# 102
  • Мнения: 753
Ще подам жалба най-вероятно, ако ме занимават с глупости.
И аз така! И то ще е жалба след жалба докато на полицията сериозно и писне и вземе, че ги предупреди тия жени.
Хич няма да тръгна да им отвръщам със същото. Едно, че не ми се занимава с глупости и второ, че това много лесно може да се обърне срещу мен, а тяхните действия да останат незабелязани.

# 103
  • Мнения: 5 711
Дъщерята да не се намесва. Това е проблем между родителите. Бих се дистанцирала максимално, след като и на двамата им разясня защо няма да се прибирам в бащиния дом.
Тази атака е срещу майката, но реално, ако бащата не вземе мерки може да се сменят жените с магиите.

# 104
  • Мнения: 3 745
Според мен трябва да напуснете столицата и да се преместите инкогнито някъде другаде.
И да си плащате наемът сама.

Общи условия

Активация на акаунт