🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 8

  • 109 242
  • 2 755
  •   1
Отговори
# 2 730
  • Мнения: 5 695
Съгласи се с Неделчо, че и двамата са странни. И интересно как след това властно им (на водещите) каза да продължават нататък с обсъждането. Имам чувството, че Евгени все още ѝ е болна тема. Поне каза, че не е имало кекс в морето с Гената (ако още има хора, които се чудят).

# 2 731
  • Мнения: 4 141
Елена никога не ми е харесвала и никой не може да ме убеди, че  изобщо някога е била  влюбена в Евгени. Но пък шапка и свалям как успя да излъже аудиторията.

# 2 732
  • Мнения: 614
Да, и вметна, че нейния Ерик ли как се казвало гаджето й, с който ходели по романтични почивки, докато гледали въпросите за паролите на телефоните, той изведнъж я попитал дали Елена би му позволила да й рови в телефона, а тя му казала, че нали й знае паролата, значи нямала против, нещо в този смисъл. Може да не предавам съвсем точно, но наистина не слушах особено внимателно.

# 2 733
  • Мнения: 5 695
Елена има накърнено его. Може и някакви чувства да е имала, но определено все още не е напълно безпристрастна към Евгени. Което ме подсеща. Евгени казал при Тото, че от продукцията му предложили апартамента без камери за финала, но той отказал. Елена веднага каза, че е излъгал и вероятно не е имало такова нещо, защото Гената не би пропуснал да си легне с Валка преди финала.

# 2 734
  • Мнения: 1 849
Мисля, че това с апартамента е истина. Заложено е в западната версия на шоуто. На последната вечер, ергенът може да покани една от двете финалистки в спалнята. Или и двете. Така де… Да вземе по-лесно решение. 😁

# 2 735
  • България
  • Мнения: 1 299
Скрит текст:
Слушах Елена с 1/2 внимание, докато си чистех кухнята. Пак прекалява с чуждиците, даже ги е увеличила още повече от преди. Като цяло ми се стори доста обективна  в обсъждането на сезона. Каза, че Надя и Йоана са избрали грешна стратегия. Щели да спечелят много повече, ако се придържаха към ролята на добрите, скромни и умни момичета.  Валерия си личало, че е момиче, което излиза с момчета тип "люлински дилърчета" та нормално да не са й предлагали много романтика. Според нея е имало секс. Критикува Маги основателно, нямаше сляпа защита и подкрепа към нея. Като цяло мисля, че ни чете и се придържа към настроенията тук. За Маги каза, че първоначално се е самонавивала, че е влюбена, докато неусетно това наистина се е случило, както станало и с нея в сезон 2. Пак се държи като аристокотка висша класа с най - тежкото мнение, но щом мен не ме издразни кой знае колко, значи става за слушане. Според нея глава на изп.  власт в Б - я бил президентът Joy С такава увереност я изтърси тази глупост, чак поправи Туджаров, ама карай да върви. Интересно е с нея. Не пропусна да каже, че много им се кефела на Евгени и Валерия, че били още заедно, евала им казвала.

О, свещена тъпота! А тя и сие се имаха за интелигентните на сезона им! Grinning Grinning Grinning Падам от смях.

# 2 736
  • Мнения: 5 695
Умна е Елена, но претенциите ѝ са по-големи от възможностите. Това е проблемът.

# 2 737
  • Мнения: 148
На Валерия Инстаграма само потвърждава колко мрази дискотеки, компании и публичност 😃

# 2 738
  • Мнения: 554
Изчетох ви най-накрая Simple Smile

Не съм гледала Виктория след изпидуркването, но ако може да се вярва на скрийншотовете — браво!

Много, много, много по-добре е с новия тен, прическа, цвят на косата и каквото там си е правила на лицето. Остава само да разгради устата и да инвестира в брекети и ще е супер.

Някой спомена, че приличала на Венета Райкова като маниер. Наистина има говор и дикция за ТВ/подкасти, може да се замисли за реализация в тази посока. Нещо клюкарско и хапливо.

И дано осъди БФС, даже ще се радвам.

——————

Във връзка с “естествените” черти на Надежда. Някой по-горе попита дали мъжете наистина не забелязват такива неща. Ми, не забелязват.  

Скрит текст:

Пример от живия живот от миналата седмица. Няколко нощи подред не съм спала добре, абе, направо ужасно, чувствам се и изглеждам като вампир и решавам да си сложа спирала да си повдигна настроението. Уточнявам, че адски ми личи като съм със спирала, защото са ми много дълги миглите и даже според майка ми е грозно, защото били като фалшиви.

Вече съм със спирала (и никакъв друг грим). Изведнъж ММ, както си работи на компа на три крачки от мен, ме поглежда и се втренчва озадачено. Аз застивам, защото решавам, че имам нещо на лицето. След няколко секунди мълчание, следва този диалог:

ММ: Ха, ти знаеш ли, че изглеждаш по-добре като не си спала?

Аз: … Моля??!!!

ММ (изобщо нерегистриращ смъртната обида, която току-що ми е нанесъл, и със задоволство, сякаш е направил антропологичното откритие на десетилетието): Да, много интересно. Е, имаш торби (забележете, не торбички!!!) под очите и си много бледа, но някак си изглеждаш много по-събудена и с много отворени дзъркели.

Аз (след първоначалния шок и няколко премигвания): Абе, със СПИРАЛА съм! Затова очите ми изглеждат по-големи и отворени.

ММ (невярващ, шокиран): Верно??!

И продължи да ми изучава очите още няколко секунди, все едно за пръв път вижда мигли със спирала. Това е човек, с който сме от 10+ години заедно, виждал ме е със спирала милиарди пъти и седеше до мен, докато си слагах спиралата!


——————

И накрая нещо смешно. Онзи ден чаках една приятелка на улицата. Изведнъж до мен се приближи някаква жена и ме попита, “Извинете, Вие ли сте Геновева?” Joy Joy Joy Явно съм изглеждала много нострадално. Веднага се сетих за вас Simple Smile

# 2 739
  • Мнения: 3 745
Аз също съм надарена с много гъсти, дълги извити мигли, като сложа спирала и ефектът е същия, все едно са изкуствени. И си личи, различна съм. Но сега с тези спирали, миглопластики, всякакви екстеншъни и пр., няма особено значение имаш или нямаш мигли. Всичко се прави, като дори може да изглежда съвсем естествено и красиво.

Аз попитах дали наистина не виждат корекциите, май само бюст виждат, когато е с кръгъл имплант, а не с капковиден.
Много харесвам в Надежда спортната натура,  кожата на лицето (като махне гънките при мимики) е чиста и хубава.

За пореден път установявам, че камерите често ползват филтри, както и снимките под ъгъл показват доста несъвършенства. Един път Горджъс е с лице като на крастава жаба, друг път с почти идеална кожа, в последния епизод имаше от всичко, плюс огромната доза пастет, в толкова несъответстващ тон на деколтето, което също е в обриви.

# 2 740
  • Мнения: 554
ММ и корекции не вижда и различава, освен наистина яко надути джуки и гърди и подобни гротески. Даже наскоро ме пита за едни гърди като Нанините дали били истински. За носове, брадички, скули, лицев контур — никакъв шанс.

# 2 741
  • Мнения: 340
А ММ изръси "май само тази няма корекции" за Нани Joy

# 2 742
  • SF
  • Мнения: 21 358
Елена е дала заявка още на кастинга, че ще превърти играта, ще бъде в услуга на ерген, на себе си, на зрителите и на продукцията. Точно такива участници търсят. Не затворени и не умеещи да контактуват нито с ерген, нито с публика, нито с останалите участнички, а плямпала, които да играят глас зад кадър. Да са готови за действия, да предизвикват, да създават отношения - не непременно конфликти, но да има интеракция между всички замесени в риалитито, включително и публиката.
На тези момичета им се помага от редакторите, така че да могат да си вършат добре работата. Говори се с тях и им се подсказва - днес е денят малко да се отдръпнеш, да се стегнеш и да покажеш, че обидена от избора му (за персонална среща например), днес е денят да се отпуснеш, да го предразположиш, да му обещаеш нещо...
Буквално така се случват нещата. Представете си сега Екатерина в тази роля - изобщо няма да знае какво да прави, ако продукцията й подшушне, че е време да зададе провокативен въпрос на Маги. И слушалка да й сложат в ухото, ще я объркат, притеснят и накрая от разговора ще се чуе само едно томветоми рпйидуегимяа мъ. А Маги ще я затапи с някакво клише от сорта на "Така го чувствам, бе момиче!" Тоест- подбират си подходящи ко-водещи.
Някои от тях ще се справят по-добре, други ще преиграват, трети ще знаят, че ще ги държат дълго, защото са полезни.
Тези типажи се подбират още на кастинга и вътре в имение ли е, вила ли е, снимачен терен ли е, още в началото показват дали, как и доколко ще се справят със задачата на медиатори.
Елена се беше пообразовала предварително по темата и до последно си беше вярна на поетия ангажимент. Което не я прави фалшива и невлюбена в Евгени. Напротив - според мене тя доста си падна и особено накрая много се надяваше, че той ще предпочете задълбочените разговори, интелигентното осъзнато школувано присъствие на личност до себе си, дамата, широката кройка... Той пък се оказа вегетарианец и така Валерия намаза.

# 2 743
  • Мнения: 1 873
А дали след цвета е сменила и мъжа? Trollface
Скрит текст:

# 2 744
  • Stockholm
  • Мнения: 471
Умна е Елена, но претенциите ѝ са по-големи от възможностите. Това е проблемът.

Гледах едно нейно интервю с Ваня Щерева, където се наливаха с просеко и си разсъждаваха за отношенията мъж жена. И Ваня откри великата истина, че и двете са типажи, които не привличат мъжете физически, нямат сексапил и затова и двете се опитват да компенсират с интелект, комуникация и стратегии, а Ваня дори и с оперативни подобрения.  Но за съжаление често това не помага, понеже ако някой НЕ ТЕ ХАРЕСВА чисто физически, няма как да промениш това.

Последна редакция: нд, 21 апр 2024, 09:44 от silsto

Общи условия

Активация на акаунт