Какво направих днес за себе си? тема 19

  • 10 316
  • 195
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 7 928
Отидох с децата ми на вечеря в китайски ресторант, разказвах им истории от тяхното детство и напълнихме шкембаците с вредна храна. Вечерта беше прекрасна.

# 121
  • Мнения: 6 776
Днес поне успях да си събера лалета за вазите. Още има на полето с цветя . Останалото беше много странен ден с какви ли не тъпотии.

# 122
  • Мнения: 24 401
Видях се с приятелка, която беше за часове в Бг.

# 123
  • Русе
  • Мнения: 1 519
Купих си нови маратонки и тази сутрин ги обух за работа.. Аз съм от хората, които обуват маратонки само за спорт, но реших вече и на работа да ходя с маратонки. Установих, че то било супер удобно.

# 124
  • Мнения: 31
Ще ходя на маникюр😉

# 125
  • Мнения: 1 917
Току-що си поръчах едно талисманче Пандора. Не се сдържах просто, беше любов от пръв поглед.

# 126
  • Мнения: 7 820
Смених си гумите с летни.

Тарти, мерси! Ще то погледна сериалчето. Нямам нищо против кратките такива.

# 127
  • Мнения: 7 928
Превръщам се в баба си Joy
Показвам любовта си чрез храна - синът ми още не знае, че за вечеря ще има суши, за което ме врънка отдавна. Чакам да му видя ококорените очи, когато го види, за да ми се стопли душата.

# 128
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Вчера си поръчах нова прахосмукачка, кат дете й се радвам!

Днес водих намусен тийн в мола. Поне за 2 часа успя да се сдържи и да не ми развали настроението. Прибрахме се, обядвахме и пак се появи двойничката й. Ау, като шизофреник е!

# 129
  • Мнения: 548
Купих си вино Close

# 130
  • Мнения: 24 401
Взех си билкова смес и поръчката от Златна рибка

# 131
  • Мнения: 6 776
Открих причина за едни проблеми . Много важно е и неочевидно , но като знаеш лесно разрешимо.

# 132
  • София
  • Мнения: 274
Вчера си поръчахме нова печка, която ще пристигне във вторник. Нямам търпение. Simple Smile
Днес ходих да дам кръв за изследвания. Надявам се на добри резултати.

# 133
  • Мнения: 7 820
Включих се в едно предизвикателство и до средата на декември трябва да извървя малко над 800 км. По 23 км на седмица де пада. Не е много, стига човек да е редовен. ☺

# 134
  • София
  • Мнения: 949
Успях да ида снощи на кино Simple Smile поне разпуснах малко!

Общи условия

Активация на акаунт