Термин Декември 2024 ❤️

  • 9 475
  • 383
  •   3
Отговори
# 240
  • Мнения: 320
Прегледът ми мина, видя се сак и жълтъчно мехурче. Simple Smile Пише GES - 10 мм - 6+1 г.с. По приложение на телефона съм 5+2.

# 241
  • Мнения: 2 596
Прегледът ми мина, видя се сак и жълтъчно мехурче. Simple Smile Пише GES - 10 мм - 6+1 г.с. По приложение на телефона съм 5+2.
Йейййй Heart

# 242
  • Мнения: 609
Здравейте дами и моя първи преглед мина в 7 г.с. Всичко изглежда нормално само едно ме притесни лекарката ми каза че имам киста на жълтъчно тяло каза ми да не се притеснявам че ще изчезне сама някоя друга с такъв проблем?
Имала съм преди време и изчезна в рамките на месец два.

# 243
  • Мнения: 16
Момичета, при мен нещата приключват утре! Днес за съжаление прокървих, след като цял ден ме болеше корема. Оказах се в 8 г.с и празен околоплоден сак.
Супер разочарована съм.


Съжалявам... Бъди силна и вярвай, че най-хубавото предстои

# 244
  • Мнения: 83
Много съм притеснена и леко тъжна.. утре сутрин ми е прегледа за установяване на пулс.. Disappointed Relieved

# 245
  • Мнения: 134
Много съм притеснена и леко тъжна.. утре сутрин ми е прегледа за установяване на пулс.. Disappointed Relieved

Не бъди тъжна,не е лесно определено,но вярата помага много,всичко ще бъде наред ,вярвай го ! Heart

# 246
  • Мнения: 320
Много съм притеснена и леко тъжна.. утре сутрин ми е прегледа за установяване на пулс.. Disappointed Relieved

Стискаме палци 🍀

# 247
  • Мнения: 40
Wild_Angell и Барби стискам палци всичко да е наред 🍀❤
Sun_and_moon бъди силна желая ти успех съвсем скоро ! ❤

# 248
  • Мнения: 83
Момичета, има пуулс Heart Eyes Голямо е 1,47см Heart EyesHeart EyesHeart Eyes 8г.с

# 249
  • Мнения: 845
Момичета, има пуулс Heart Eyes Голямо е 1,47см Heart EyesHeart EyesHeart Eyes 8г.с

Ех, че хубаво 😍😍😍
В коя седмица си?

# 250
  • Мнения: 320
Момичета, има пуулс Heart Eyes Голямо е 1,47см Heart EyesHeart EyesHeart Eyes 8г.с
Колко хубаво! Green Heart Честито сърчице!

# 251
  • Мнения: 13
В 5та седмица чували ли сте пулс ?

# 252
  • Мнения: 845
В 5та седмица чували ли сте пулс ?

Мисля, че в 6-7 седмица

# 253
  • Мнения: 320
И аз мисля, че за пулс най-рано 6-7 седмица.
На мен следващият ми преглед е на 7.05 - точно когато трябва да стана 7 г.с.

# 254
  • Мнения: 986
В 5г.с .е рано за пулс  тогава само се вижда сакчето.Пулс вече към 7 седмица.Аз съм на преглед чак на 7.5 ,направо ми се струва много далече.

Общи условия

Активация на акаунт