Ох, тези нови телефони! Тема 2

  • 3 577
  • 113
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 392
Здравейте,
Преди месец си счупих дисплея на телефона, смениха го с нов, ползвам го от няколко дни но не работи както оригиналния, натискам една цифра изписва друга екрана сам си сменя осветеността, а не настроен автоматично да променя. Дали е нормално или са сложили "менте" дисплей
Не е нормално, разбира се.

До сега не ми се беше налагало да сменям дисплей, но телефона е нов на 2 месеца 😔. И умишлено си платих за уж оригинален

# 91
  • Мнения: 5 268
Здравейте,
Преди месец си счупих дисплея на телефона, смениха го с нов, ползвам го от няколко дни но не работи както оригиналния, натискам една цифра изписва друга екрана сам си сменя осветеността, а не настроен автоматично да променя. Дали е нормално или са сложили "менте" дисплей
Не е нормално, разбира се.

До сега не ми се беше налагало да сменям дисплей, но телефона е нов на 2 месеца 😔. И умишлено си платих за уж оригинален
Защо плати, като е в гаранция?

# 92
  • Мнения: 392
Здравейте,
Преди месец си счупих дисплея на телефона, смениха го с нов, ползвам го от няколко дни но не работи както оригиналния, натискам една цифра изписва друга екрана сам си сменя осветеността, а не настроен автоматично да променя. Дали е нормално или са сложили "менте" дисплей
Не е нормално, разбира се.

До сега не ми се беше налагало да сменям дисплей, но телефона е нов на 2 месеца 😔. И умишлено си платих за уж оригинален
Защо плати, като е в гаранция?

Еми гаранцията надали покрива изпуснат телефон и счупен дисплей ☺️

# 93
  • Мнения: 1 096
Flushed
Ох, тези телефони Simple Smile
Ето и сагата:
Трябва да платя през сайта фактура на А1, преди 3-4 дни се пробвах, уж платих, но картата ми беше изтекла, а явно тя е ЗАПОМНЕНА и съответно плащане нямаше. Пробвах почивните дни, но не ми дава възмоност да въведа данни на нова карта, освен опцията да Запазя карта, а не ми се иска така.
Сега пак минах през стъпките и стои статус "Обработва се", но е ясно, че няма да платя, а вече съм пресрочила плащането, още по-голяма драма е, че телефона на на тий, ще вземе да се гътне Smiling Imp

Освен да въведа данни на карта тук и дано се получи??
П.п. Революта ми я отхъврля като опция Triumph

Последна редакция: пн, 22 апр 2024, 22:32 от annysy

# 94
  • Мнения: 12 173
Мини през Изи пей, за две минути си платила. Е, няма да имаш отстъпка, но ако си закъсняла с плащането е опция.

Това поле къде ти се зарежда? В А1 приложението изглежда съвсем различно.

# 95
  • Мнения: 1 096
Clo - Camille, Божеее, изипей съвсем го забравих като опция, макар моята и на мъжа сметката да ги плащам там Flushed
Полето е от сайта на а1, аз не ползвам приложението, тел номер е на детето, аз само плащам сметката Smiley

Чудно обаче ми стана за Революта, вече година плащам и все си мисля, че и от тяхната карта съм плащала Rolling Eyes

# 96
  • Мнения: 5 268
Flushed
Ох, тези телефони Simple Smile
Ето и сагата:
Трябва да платя през сайта фактура на А1, преди 3-4 дни се пробвах, уж платих, но картата ми беше изтекла, а явно тя е ЗАПОМНЕНА и съответно плащане нямаше. Пробвах почивните дни, но не ми дава възмоност да въведа данни на нова карта, освен опцията да Запазя карта, а не ми се иска така.
Сега пак минах през стъпките и стои статус "Обработва се", но е ясно, че няма да платя, а вече съм пресрочила плащането, още по-голяма драма е, че телефона на на тий, ще вземе да се гътне Smiling Imp

Освен да въведа данни на карта тук и дано се получи??
П.п. Революта ми я отхъврля като опция Triumph
Не плащай през профила, а от опцията в сайта.


В профилът ми е запеметена картата на Revolut и съм отбелязъл автоматично да теглят. Няма никакви проблеми, а и не се занимавам с глупости.

# 97
  • Washington,USA
  • Мнения: 604
Оффф. Трябваше ми нов кабел за зарядно на Xiaomi Redmi note 10 5 g. Така. Купих си такъв от същата марка с USB C и ме увериха, че е точно такъв за моя телефон и е оригинален. Прибирам се и се оказва, че не е...

Нали всички USB кабели тип C се еднакви?

# 98
  • София
  • Мнения: 1 244
Какъв е проблема, не зарежда бързо ли ?

# 99
  • Мнения: 5 268
Оффф. Трябваше ми нов кабел за зарядно на Xiaomi Redmi note 10 5 g. Така. Купих си такъв от същата марка с USB C и ме увериха, че е точно такъв за моя телефон и е оригинален. Прибирам се и се оказва, че не е...
Скрит текст:

Нали всички USB кабели тип C се еднакви?
На Xiaomi са специални с един пин допълнително. Ако го няма, няма и бързо зареждане.

Принудих се да си купя ментак от AliExpress, за да ми работи бързото зареждане(получих го, нямам проблеми), защото никоя известна китайска марка не предлага такъв, който е с този допълнителен пин.

# 100
  • Washington,USA
  • Мнения: 604
Оффф. Трябваше ми нов кабел за зарядно на Xiaomi Redmi note 10 5 g. Така. Купих си такъв от същата марка с USB C и ме увериха, че е точно такъв за моя телефон и е оригинален. Прибирам се и се оказва, че не е...
Скрит текст:

Нали всички USB кабели тип C се еднакви?
На Xiaomi са специални с един пин допълнително. Ако го няма, няма и бързо зареждане.

Принудих се да си купя ментак от AliExpress, за да ми работи бързото зареждане(получих го, нямам проблеми), защото никоя известна китайска марка не предлага такъв, който е с този допълнителен пин.

Този кабел е на Xiaomi и въобще не става. Уж, оригинален... Пише, че е USB C, ама не съм съгласна. Два пъти пробвах вече ,не може да да влезе в телефона. На всичкото отгоре пишеше, че е точно за Redmi Note 10 5 g

# 101
  • Мнения: 5 268
Скрит текст:
Оффф. Трябваше ми нов кабел за зарядно на Xiaomi Redmi note 10 5 g. Така. Купих си такъв от същата марка с USB C и ме увериха, че е точно такъв за моя телефон и е оригинален. Прибирам се и се оказва, че не е...
Скрит текст:

Нали всички USB кабели тип C се еднакви?
На Xiaomi са специални с един пин допълнително. Ако го няма, няма и бързо зареждане.

Принудих се да си купя ментак от AliExpress, за да ми работи бързото зареждане(получих го, нямам проблеми), защото никоя известна китайска марка не предлага такъв, който е с този допълнителен пин.

Този кабел е на Xiaomi и въобще не става. Уж, оригинален... Пише, че е USB C, ама не съм съгласна. Два пъти пробвах вече ,не може да да влезе в телефона. На всичкото отгоре пишеше, че е точно за Redmi Note 10 5 g
Реших, че за друго питаш.

В това отношение кабелът е универсален Type-C. Този на снимката изглежда такъв.

# 102
  • Мнения: 730
Момичета, развали ми се телефонът, а ми трябва за работа. Свикнала съм с Xiaomi, но ужасно много се колебая кой модел да е. Имам два дни да реша, моля за съвети! Колебая се между Redmi 13 Pro, Poco X5 и F6 - целта е да е с голям дисплей, здрава батерия, която издържа дълго, да снимка добре и да е с голяма памет. Благодаря много!

# 103
  • Мнения: 5 268
Момичета, развали ми се телефонът, а ми трябва за работа. Свикнала съм с Xiaomi, но ужасно много се колебая кой модел да е. Имам два дни да реша, моля за съвети! Колебая се между Redmi 13 Pro, Poco X5 и F6 - целта е да е с голям дисплей, здрава батерия, която издържа дълго, да снимка добре и да е с голяма памет. Благодаря много!
Няма Redmi 13 Pro, а Redmi Note 13 Pro
F6 няма нито Poco, нито Xiaomi.

# 104
  • Мнения: 1 010
Моля, някой да ми каже мога ли да добавя отброяване на крачките, както е на снимката. Телефона ми е Xiaomi Redmi Note 11 Pro  и има фабрично инсталирана програма Zepp Life, която трябва обаче всеки път да я пускам/спирам, за да брои изминати крачки. А аз искам да ми ги отчита непрекъснато, без да трябва да включвам/изключвам. Снимката е част от заключен екран на Xiaomi Redmi Note 13
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт