Мигли след миглопластика

  • 363
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 405
От януари ходех на миглопластика. В началото бяха супер, докато не исках промяна във вида им. Имам чувството, че момичето си остави ръцете направо. Ужасно ги беше направила и като вид и като техника - едно снопче залепено за 3-4 мои мигли. Не издържах и вчера отидох в друг салон да ми ги махнат. Прецених, че тъй като ще се местя в София след месец и нещо, два, по-добре да ги оставя да починат и да се възстановят. Реве ми се като знам какви бяха, а сега какви са. Имам натурално дълги, извити, хубави мигли, със спирала седеше супер. Сега са прави, напред и тънки. Взех си серум за мигли и ще взема рициново масло. Някакви други съвети? Не очаквам от днес за утре резултати.

# 1
  • Мнения: 144
Никакви серуми и пр. Давате си парите на вятъра. Аз си направих почивка месец без, мислех и аз за серуми, но козметичката ми каза да не мажа и слагам нищо. Нужно е време да израстне косъмчето и ще са си пак като преди. Така и стана, две седмици и си бяха моите мигли.

# 2
  • Мнения: 1 140
При мен отне повече, около месец, но - оправят се. Въпреки това, аз също щях да се разплача, когато свалих миглите, затова и не бих сложила повече. Grinning

# 3
  • Мнения: 405
При мен отне повече, около месец, но - оправят се. Въпреки това, аз също щях да се разплача, когато свалих миглите, затова и не бих сложила повече. Grinning
Оо, аз ще сложа, ама като се преместя в София. Много искам и сега, ама просто няма смисъл, да сам нови пари за слагане и после наново да ми ги махат и наново да слагат.
Благодаря за съветите !

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 556
От серумите има ефект по време на ползването му. След като се спре със серума започват главоломно да падат.
Имам чувството, че всички нови мигли, които бяха пораснали от серума изпопадаха, включително със стари мигли за отрицателно време и аз се върнах в изходно положение, дори бих казала една идея по зле.

От рициново масло бях 100 пъти по доволна, но с него отнема повече време.
След като спрях да го ползвам, нямаше отрицателния ефект както при серумите.

Да кажа, че Евелин имат една основа за мигли, която включително стимулира растежа им.
Нищо не стимулира. Кръгла нула 😂😂😂

Общи условия

Активация на акаунт