✨Dancing Stars Bulgaria 2024 - Тема 4

  • 36 982
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 066
Сърцето каза Дара, ума Ивет или Папи.

# 16
  • INFJ
  • Мнения: 9 363
Гласувах за Виктор, ще съм доволна и на Неделя, Ивет, Натали. В този ред. В никакъв случай Дара.

# 17
  • Мнения: 560
Сега гледам и съм до танца на Емрах и Веси. Докато гледах подготовката им мислех, че и двамата се харесват. Обаче... Веси побесня от целувката. Личеше си. Най-вече след танца. Според мен в хореографията трябваше да има почти целувка и тя да го избута. Но той реши да си открадне целувка. Но не беше желана. Веси след танца, докато слушаха коментарите на журито, беше бясна, излъчваше хем гняв, хем към него студенина.
За сега най-много ми хареса Щонова, но предстоят всъщност най-добрите тепърва.

Edit: Изгледах всичко. Валери и Мила този път ми харесаха.
За мен това беше вечерта на Натали! Разкошна!
Виктор го харесвам, но ми остана тотално в сянката на Михаела. Докато при Валери и Дорина този път аз наистина него гледах, не нея, по хубав начин.
Папи не ми е приятен, но танцува супер.
Моята лична класация за вечерта:
1. Натали&Димитър
2. Папи&Ани
3. Валери&Дорина
4. Неделя&Наско
5. Мила&Кристиан
6. Дара&Джими
7. Емрах&Веси
8. Емануела&Калоян
9. Виктор&Михаела
10. Ивет&Тодор
11. Дънди&Елена

Между другото, не знам за Емрах и Веси, но и този път, и на филмовата вечер ми се стори, че Кристиан има нещо към Мила.

П.П. Франциска и Галена явно нещо са се настъпали, много се дракаха този път

Последна редакция: пт, 29 мар 2024, 06:00 от holly_mac

# 18
  • София
  • Мнения: 3 043
Глас за Натали и Папи от мен.
Последният път ми хареса най-много Натали - истинско аржентинско танго представиха и си представям, ако и музиката беше друга.

# 19
  • Мнения: 1 516
Благодаря за новата тема!
Някой гледа ли предаването в петък? Какво правят там?
Обикновено има интервю с някоя двойка или член от журито.  Понякога с тези отпаднали във вторник, друг път не. Правят нещо, като размяна на местата . Например Димитър да води времето, или Ралица да тренира като Филип . 30 минути загуба на ефирно време 😭😂

Важно е Стаси-ту да си покаже поредния папагалски аутфит🙃 Ох, не може ли да ѝ намерят някакво предаване на тази дама в събота следобед да речем, че да си поуспокои амбициите?
Благодаря за темата, фаворит Дара, реално печеливш- може би Натали.

# 20
  • Мнения: 19 016
Глас за Натали и Папи от мен.
Последният път ми хареса най-много Натали - истинско аржентинско танго представиха и си представям, ако и музиката беше друга.

Много красив танц направиха Натали и Димитър, наистина, но цялото предаване ми беше мъка да го гледам, как пък един път не синхронизираха танц и музика. Щонова също този път ми харесаха, но през цялото време бяха по-бързи от музиката.

# 21
  • Мнения: 1 885
Благодаря за темата!
И от мен глас за Натали и Дара.

Последното предаване на Стаси беше приятно, защото Натали и Димитър са симпатични, но иначе не става. Направи ми впечатление, че води отегчено и използва любимата служебна реплика на Гала "Ех, че хубаво!"Close

Последна редакция: пт, 29 мар 2024, 08:59 от Yo_Ana19

# 22
  • Мнения: 7 197
И аз благодаря за темичката, където да се събираме Flowers Hibiscus

Гласувах за Дара и Натали, но харесвам също Папи и Виктор.

# 23
  • Мнения: 2 701
От мен гласове за Натали и Ивет. Натали надделя в моите очи рред Дара, заради партньора. Ивет е шампионка и най-голямата звезда във формата. А той освен денсинг е и старс.

# 24
  • Мнения: 7 197
То по тази логика Серафим трябваше да спечели, щото, нали, европейски и световен шампион, втори на олимпиада...

# 25
  • Мнения: 17 987
Не ми е приятна Франциска...не мога да обясня дори защо, но някак прекалено креслива, надута, безпардонна, прекъсваща ми идва.
Гласувах за Дара и Натали.
На мен пък ми харесва петъчното предаване

# 26
  • Мнения: 286
Гласувах за Дара и Виктор. Ако имаше възможност за трета опция, бих избрала Папи или Натали.
Виктор ме изненада, виждам прогрес при него, а и с партньорката му Михаела много си отиват, тя е прекрасна.
От отпадналите танцьорки много ми допадаше Ралица, беше много лъчезарна.

# 27
  • Мнения: 3 623
Не мога още да избера фаворит.
Предаването на Стаси си го причиних два пъти. Не става и за фон. Просто тази жена ми е адски противна. Има нещо от Венета Райкова, но едно такова супер отегчително. А, Венета донякъде я харесвам.
Виктор и Михаела - и двамата не харесвах преди. Виктор заради Ергенът и че изскача и от хладилника. Михаела в София ден и нощ ми беше много изкуствена. Но сега ми допадат и двамата. Тя какъв крак вади, почти винаги само нея гледам. Забелязвам я, че е една от малкото, които танцуват на по-високи обувки и това прави крака й още по-секси. Мисля, че и Дорина танцува на по-високи.
Емрах и Веси - тя ми е много нежна и сладка и се надявам да няма нищо между тях, защото той не я заслужава. Плюс, че не може да пише и да говори правилно на български. Това за мен много олеква в един мъж. Държи се и като новоизлюпена звезда, по която трябва всички да припадат. И изобщо не ми е красив. Никой от семейство Стораро не е красив (за мен). Иначе Фики го харесвам от Капките. Държеше се много възпитано, уважително и премерено. А, Емрах е пълно лекенце.
Натали и Димитър - харесвам ги заедно, Натали не ме дразни, само единствено във визията не ми е ок. В предаването добре я гримират, но на тренировките грима й е толкова олд скул, че няма накъде. И не ми харесва за едни тренировки да е толкова намазана. Русото също е ужасно. Едно патешко е. Ако се направи по-пепелява, омбре, със смесици на кафяво ще е супер. Сегашния й вид е на стара поп-фолк звезда.
Емануела дано е сменила русото наистина и това да не е перука. Отива й тъмната коса. Очите й с нея са жестоки.
Мила и Кристиан - той много ми допада, но нея не мога да я приема. Лигава ми е, пренавита и със самочувствие, че е интересна. Старае се в танците, но не мога да я харесам. Освен, че е дъщеря на Ваня Щерева, не мога да се сетя с какво е известна. Прави там някакви песни, които не съм чула да са станали супер известни и “уау”.
Дънди - сладък ми е, но заслужено отпадна. Просто нямаше кой друг.
Вече от тук нататък отпаданията ще са неприятни. Наистина хубаво би било, ако събират точки като в Капките. Така ще гледаме всички двойки до края и на финал нека останат най-добрите.

# 28
  • Мнения: 726
Натали и Димитър - харесвам ги заедно, Натали не ме дразни, само единствено във визията не ми е ок. В предаването добре я гримират, но на тренировките грима й е толкова олд скул, че няма накъде. И не ми харесва за едни тренировки да е толкова намазана. Русото също е ужасно. Едно патешко е. Ако се направи по-пепелява, омбре, със смесици на кафяво ще е супер. Сегашния й вид е на стара поп-фолк звезда.
Ооо не , ще заприлича на застаряваща лелка . Това остана в миналото, вече е демоде. Аз не правя такава асоцияция. Сега като млада ако не е толкова много руса после ще стане късно. Само бенките може да махне от лицето си , не е никак трудно, затова се мацоти толкова.
Аз си я гледам Стаси не ме дразни . Не знам защо толкова ви пречи на всички. Не е тежка за гледане, нито срича, гласът й е приятен , не е дебела 🤪 , младее , хубавее за разлика от мъжа си, чак не знам какво му намира. ✌️

# 29
  • Мнения: 3 623
То и това патешко русо е демоде. Не мисля, че й отива. Може би, ако смени грима ще е много по-добре.
Стаси мен ме дразни още от миналия сезон на Един за друг. Голямо преиграване, а стайлинга й, то и сега в Денсинг Старс явно сама си го избира, е ужасно крещящ и цветен. Не мога да я харесал тази жена. А, в комбинация с Радков - ужас.

Общи условия

Активация на акаунт