Всичко за всички марки гел лакове - тема 55

  • 17 252
  • 471
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 935
Благодаря момичета, моя си е счупен до основата и горната част изцяло я няма. Ще пробвам метода с картончето и базата на Коди.

# 421
  • Мнения: 163
Mini me, наистина е шукарно и супер свежо! Много ми хареса!

# 422
  • Мнения: 527
Аз от 1 седмица съм с 1 нюд на ГД. Съвсем случайно си го взех от Лили. Явно си е до късмет с техните лакове. При мен е покривен и четката му е ок. Но в последно време доста претупвам нещата с маникюра. Преди много се вманиачавах. Все гледах да изпипам колкото мога, а сега съм на вълна квото стане...

# 423
  • София
  • Мнения: 247
Здравейте! Поръчах си база и топ от Коди и тъй като имаха 50% на неонови цветове, реших да си взема, въпреки, че не съм им фен. Не съм се лакирала много отдавна и явно нещо съм сбъркала, защото на 2 пръста върха на нокътя ми се счупи лака. Качвам една снимка с неонката. Мисля, че се справих прилично като цяло. Сега чакам една по-силна печка и цветове от али.

# 424
  • Мнения: 7 571
Много добре се е получило, къде е счупеното? Между другото, тези неонови бази трябва да се нанасят по-тъничко и да се пекат по-дълго, тъй като са силно пигментирани.

# 425
  • София
  • Мнения: 247
Много добре се е получило, къде е счупеното? Между другото, тези неонови бази трябва да се нанасят по-тъничко и да се пекат по-дълго, тъй като са силно пигментирани.
Счупеното е на средния и безименния пръст на двете ръце. Затова съм снимала само палеца Grinning
Тъй като за пътви път се сблъсквам с толкова гъсти лакове, съм нанасяла сравнително тънко, поне доколкото е възможно. Това е само 1 нанасяне, печено е около 1 мин. и 30 сек. или 2 мин. не помня вече. А и УВ лампата ми е на няколко години и честно казано нямам идея колко добре изпича.
И само да допиша, че под тази база съм сложила безцветна каучукова база пак Коди.

# 426
  • Мнения: 7 571
Тествай капка от неоновата база на фолио, за да видиш дали се изпича добре за времето, за което печеш. Ако след отлепяне от фолиото отдолу има още мокър цвят, значи лампата не изпича добре.

# 427
  • Мнения: 163
И от мен два маникюра. Два, защото Семилакът, с който се лакирах преди две седмици, се излющи на два нокътя още до края на вечерта и го смених веднага. И единият маникюр е от тогава, а другият от вчера.

И двата са цветове на Didier. Много приятни за нанасяне, но трудни за сваляне.

# 428
  • Мнения: 206

Нещо пролетно от мен,понеже през 10 дни сменям че бързо ми растат слагам заздравител,после върху него база и т.н.Пропускам подготовката и си изкарвам така почти 2 седмици,но с хубави заздравители на Lcn и Microcell,които не се лющят.

Последна редакция: пт, 26 апр 2024, 19:14 от StellaRose3

# 429
  • Мнения: 76
topsy1, може ли номер на втория? Благодаря

# 430
  • Мнения: 163
Oldbgmama, това е Forever yummy на Didier.

# 431
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 959
Здравейте прекрасни!
Това в маникюра на една приятелка, който правих вчера ,приемам критики.
Днес ходих на Арена Бюти и беше пълна излагация,няколко щанда само,не си заслужава изобщо 15лв.вход.Добре,че си бях взела безплатно билет иначе щеше да ме е много яд ,ако бях дала 15лв.Joy

# 432
  • Мнения: 931
И от мен един линк към добър безжичен прахоуловител на промоция - 70 лева. Аз го купих миналата година за около 100. Доволна съм, дърпа много добре и удобството да е без кабел е незаменимо.
https://a.aliexpress.com/_EQooKiR

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 10:25 от HoneyBee33

# 433
  • Мнения: 219

От днес,забелязах нещо.Лаковете на Клареса от серията Лолипоп се белят много бързо.Чак обвиних горката ми база,но след това с Коди и други Клареси всичко беше точно.Някой има ли такива наблюдения от Клареса?

# 434
  • Мнения: 1 109
Здравейте, преди малко повече от половин година купих лампа, пила..... и не ми се задържа лака за дълго...2-3 дни....за седмица да не говорим. Пробвах различни марки гел лакове, защото се съмнявах е тях да не е проблема, но след като и с тези на блускай нещата не стоят по-добре вече не знам къде е проблемът.
Работих с гумени ръкавици и си го обяснявах да не е от това, а като втори вариант си мислех да не е проблем в лампата... ?
Издрасквах нокътя, обирах с алкохол, минавах с праймър, после база и лампа, гел лак и лампа, топ и лампа....
Тези дни ръкавиците не са ми такава необходимост и се замислям да пробвам отново, но просто много се разочаровах.
Как жени, ходеши на маникюристка изкарват седмици с гел лак....израства им толкова, че чак е неприятно да ги гледаш в ръцете и ходят на маникюр да им го свалят, а при мен не се задържа за свдмица....две е вече научна фантастика.

Общи условия

Активация на акаунт