КГБ = Клуб на Готините Баби - 220

  • 18 580
  • 713
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 1 219
Добра вечер на всички! Започвам отзад напред, гласувах в анкетата за детето, успех му желая! Честита да е рожденничката ни със закъснение, но от сърце! Изчела съм всичко, но нямах време и настроение да пиша. Днес отмина одита, всичко е наред, сега ще чакаме немците през юли. ПИятелят си е в София, страх ме е, че ще закачи пак някой вирус, ама няма какво да се прави. Онзи ден преди да си тръгне изтърси поредния бисер. Не си дояде едно парче салам, повъртя го в ръцете, не искаше повече и попита: Кой ще изяде тоя УХАПАН салам?
Лека вечер на всички!

# 556
  • Мнения: 18 591
Днес е мрачно и превалява. Нищо не свърших съществено ,че ме мързи май. Но вчера бе добър ден   и нали съм през ден в кондиция, може и да  е от това. Чета една книга, спах, малко прозорци минах, яд ме е като рано схвана кой  е злодеят, не ми се довършва сега.  И пак ми се спи. И аз оставих нахапан салам, не ми се ядеше, котките са доволни.
 Спи ми се.
 Дидиа , не ти ли прилича на Неда  момичето от картината, за това го копирах.

# 557
  • Мнения: 2 007
Диди,
Честит празник!🥂
Гласувах.

Яне,за сега се разминахме,но още е разбунтувано времето.
Святка и гърми ,но в далечина.
Дано така си остане.
Изпитвам страх от тези природни явления.

Ениса,ами прав е Пиателя за салама🙂Сладурчо😍

Борянчице,точто това си помислих,като видях картината.
Наистина прилича на Неда .

Фло,представям си те пред аудиторията😍😍

# 558
  • Мнения: 1 037
Диди, честит празник!

Гласувах в анкетата. Успех на Ран!
Яге, много точно е описан животът.
Нинка, чета с интерес историите на светците, които споделяш. Признавам си, че сама няма да се поинтересувам.
Фло, едно време на такива лекции им казвахме "сказки". Като ученичка съм ходила с вокална група да пеем тук-там.
Гъбче, дано се размине лошото време! На някои места е имало големи поразии.
Ениса, с бисерите на пиятеля може да издадеш книжка. Направо си ги представям илюстрирани.
Борянке, и аз днес бях като тебе - енергоспестяваща

# 559
  • Мнения: 7 399
Благодаря за поздравите и най-вече за гласовете ви за Ран.
             Борянке, на мен не ми прилича , ама хич! Просто се възхитих на уменията на художника - така го възприех.
             Ениса, записвай бисерите , защото се забравят. Помня много малко от всичко казано от моите чавета.
             Фло, неуморна си. Аз си мислех ,че в Сф няма пенсионерски клубове. Знам само за един и то от една от по-старите ми колежки, която вземаше дейно участие в него.

# 560
  • София
  • Мнения: 8 400
Добро утро, красавици!
Пия си кафето и си мисля, колко добре ми се отразяват динамиката и разнообразието.
След малко отивам на пазар, а после до кабинета и от там - военна болница. Имам контролен преглед при дерматолога. Оправиха ми се ръцете от контактния дерматит. Сега не пипам дезинфектанта без ръкавици.
ЕНИСА, всички у дома снощи се смяха на "ухапания" салам. Разказах им и за някои други приказки на пИателя.
ДИДИА, как изкарахте вашия празник? Имаше ли горчиво? Stuck Out Tongue Winking Eye
И ТАНУ ме накара да се усмихна. Grinning
ГЪБКЕ, дано да ви е отминала природната стихия. Жалко за труда на хората, където е минала.
БОРЯНЧИЦЕ, не е лош твоя график - ден работиш, ден си почиваш. Пази се.
ЯНЕ, как е Анжелка? Скоро не си ни писала за нея. Поздрави на Тони. За теб - Hug
Поемам по задачите. На всички - спорен ден!
А днес някой казал ли ви е, че ви обича? Е, аз ви го казвам - съвсем искрено и лично. HeartHeartHeart

# 561
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 037
Добро утро и от мен. Прелитам набързо, че имам хиляда и една задачки за днес.
Ениса, имам предложение. Да издадем книжка с бисерите на пИателя, илюстрирани от Вики. Сигурно ще си я четем само бабите от КГБ и роднините, но .......
Дидия, и аз покрепих Ран. Така де, нашите деца и внуци са кой е по-по-най...

# 562
  • Мнения: 18 591

Докато Нинка спи да метна едно кафе и да литвам, днес не е почивен ден. пък и  не вали.

# 563
  • София
  • Мнения: 16 073
Я да ви нагледам.

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 07:51 от Aisha

# 564
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 037
Айша, и да протестираш все тая. На тях така си им е удобно. Като ти се обадят от втория светофар, обуваш обувките и обявяваш, че си навън. След час-два се прибираш и който е бил гладен ще е ял, който е бил жаден ще е пил.

# 565
  • Мнения: 411
Добър вечер момичета!
Най напред на патерица, но от сърце да поздравя Мамси с рождения ден и Диди с годишнината!
Мамси, да си здрава, заобиколена от любими хора, които да ти носят много радост и щастливи емоции! ❤️
Диди, честити да сте! В здраве и обич да отпразнувате още много годишнини! На многая лета! ❤️

Момичета отдавна не съм влизала тук и сега много материал Simple Smile Имам обаче извинителна бележка. Този синузит се оказа много упорит този път и не ще да си ходи. Едва днес ми е просветнало вече. Не можах и болнични да бъда, че нали ще пътувам и ще съм в отпуск. Много натоварена седмица, но оживях 😁 Сега сколасах да се боядисам и да ви нагледам, че ми домъчня за вас. Прочетох ви и като разбрах коя какво е творила съм спокойна 😅 Ако не ни мине котка път в неделя живот и здраве ще се наслаждаваме на красотата на Виена Simple Smile
Лека нощ, гуш и чаф 🥰

# 566
  • София
  • Мнения: 3 447
Добро утро, мили приятелки!
Днес кафето е празнично :

Лазаровден е християнски празник, посветен на Лазар от Витания и неговото чудотворно възкресение от Иисус Христос.   Отбелязва се винаги в съботата преди празника Цветница и Страстната седмица. Празникът е известен и с имената Лазарница, Лазар, Лазарова.
След възкресяването си от Иисус Христос Свети Лазар идва в Кипър, където е ръкоположен за епископ на Китион, тогавашното име на град Ларнака. Той живее на острова 30 години до смъртта си.
Това е църквата "Свети Лазар", където се намира гробницата на светеца.
 В църквата се съхранява за поклонение и   ковчеже с мощите му и чудотворната икона.
Скрит текст:


                                                                            
Честит Лазаровден
Хубав и светъл празник на именниците и на всички ни.

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 13:00 от Nina NN

# 567
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 037
Честит празник! Не зная дали днес имаме именици.
Пожелавам да ви е прекрасен деня!

# 568
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 302
Хей, лазарки, всички ли лазарувате днес?

# 569
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 037
Аз лично не, но имаше в околните села много организирани тържества.

Общи условия

Активация на акаунт