💙 Къванч Татлъту- минали и бъдещи проекти, партньори - тема 114

  • 27 660
  • 705
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 18 555
Привет, дружки Hug



Пепи, Kiss И аз като теб изумях от въпросите на журналистите към Седеф, страшно съдържателни ...
Диве, благодаря за резюмето и гифчетата! Kiss Радвам се за теб! Hands Clap


Цитат
Журналистката Дамла Ууртюрк за събитието:
"Бих искала да благодаря на семейство @hepsiburada, че ми се довериха да бъда домакин на тази прекрасна вечер. Казвам здравей на @kivanctatlitug, който разтопи сърцата ни със своята доброта и искреност на сцената. Толкова много неща отбелязахме, надявам се, че ще има още много."
И нещо от Серенай:
Цитат
"Определено имам много недостатъци. И това може да варира в зависимост от човека. Но мисля, че това, което изглежда несъвършено за един човек, може да изглежда съвсем нормално за друг.
Според мен, когато човек се примири с всичките си недостатъци, се освобождава толкова пълна и мощна енергия, че кара хората да изглеждат идеални. Това, което изглежда идеално за хората, мога да го опиша като състояние на пълно помирение със себе си.
Не мисля, че съм идеална. Но, разбира се, има определен статус, който съм постигнала със собствен труд и който не бих искала да накърня. Като позиция на марката се стремя да съхраня целостта на Серенай. Но хората, които ме познават лично много добре, знаят, че по свой собствен начин съм много щастлив човек, въпреки недостатъците си."

Чакам и други от вас да споделят впечатления от преговора на 9 серия.

Имайте хубав ден, дружки! Hug

# 571
  • Мнения: 6 534
Здравейте,момичета!
Благодаря ви за всичко,което сте споделили!
Тези дни нямам време за преговор, след ремонт сме и ...Sweat Smile
Но чета, това, което сте писали с интерес.
Daniela Gaspodinova, твоя обзор много ми хареса!
Припомних си серията.
И, да, няма как- "когато се бориш с чудовища, най-голямото предизвикателство е, ти самият да не се превърнеш в чудовище."
Hug

# 572
  • Мнения: 18 622

Привет и хубав петък!





Пепи Hug
Фенче Kissing Heart, мерси за превода!
но това от ВК не е цялото интервю на Седеф, в началото има въпроси и за нея.
превели са само това, което говори за Къванч.
https://www.youtube.com/watch?v=gP25DVDzx5s

не знам колко е верен автоматичния превод...
ако прословутия Акиф е задавал въпросите, в неговия канал е интервюто, то той си търси клюки и жълтини, а  покрай Седеф,  най-интересен е Къванч.

Не можах да изгледам  цялата серия Disappointed, но вие/Фенче, Дани/ сте писали много хубаво!

Диве, благодаря, лек път към твоя реал!!

Нези,
Скрит текст:
минавам през  твоята тема понякога, е за завиждане си от това, кой ти  е правил ремонта Stuck Out Tongue Winking Eye
а Къванч и Чаатай са приятели преди Дуйгу Hands V







започва в Унгария на 2 май.

Последна редакция: пт, 19 апр 2024, 14:43 от Airra

# 573
  • Мнения: 3 167
Петък е и аз съм много щастлива вече 😂😂😂

Айре, въпреки че не е цялото интервю, пак въпросите са "дъно".  😛

Виждам още снимки от представянето на Hepsiburada.
Направи ми впечатление една с надпис под нея. Преводът на последното изречение е неясен, но Гугъл може толкова, а аз хич 😂



Явно събитието е свързано с жените предприемачи, затова са и толкова много около Къванч.



А американките и италианките искат да работят такава работа.



Фени, благодаря за превода на думите на Серенай. Харесвам я определено и като разсъждения, и най-вече като актриса. В моите очи тя има само една издънка и онзи пак се е проявил, но този път си е за негова сметка.

Отивам да си гледам серията 😀.



Направи ми впечатление новия медальон с детското краче.

Хубав ден, момичета 🤗 🤗 🤗

# 574
  • Мнения: 18 622

в Казахстан от 22 април


лека Nature Stars

# 575
  • Мнения: 18 555
Привет, дружки Hug



Благодаря ви за споделеното Нези, Пепи, Айре Heart Eyes Kiss
Зарадваха ни тези дни снимките и рекламата на ашкъма, сега отново ще чакаме нещо ново от него. Представям си ако не участваше в тези реклами каква суша щеше да е, добре е, че си правим и преговор на Айле, защото това чакане не е лесно, поне за мен, ама нормално, феновете сме ненаситни Smile
Попаднах на това изказване на Мелиса Аслъ Памук ВК, интересно е, нищо, че е доста старо:
Цитат
Мелиса Аслъ Памук беше официален представител на Турция на конкурса Мис Вселена 2011 в Бразилия. Там участничка от Украйна я попита за Къванч. След това Мелиса отбеляза в Twitter: "Мис Украйна ме попита за Къванч, тук го познават!“ По-късно актрисата призна, че мечтае да играе с него:
"Готова съм да играя в сериала с Kъванч "Kузей Гюней" безплатно! И нямам нужда от нищо повече.“ Мечтата на Мелиса се сбъдва години по-късно, когато има шанса да се докаже в "Курт Сеит и Шура" и "Сблъсък"

Бях чела, че е казвала такова нещо, че е готова да играе без да и плащат с Киво, но не знаех, че си е мечтала да играе в КГ.
Имайте хубава събота, дружки! Hug

# 576
  • Мнения: 3 167
Привет, момичета 🤗🤗🤗



Излизат още снимки и видеа от събитието на Hepsiburada. Сигурно и още ще има.

Фени, за рекламите, точно така е 👍
Очакват ни molfix и mavi.
А ако има междувременно и документален филм още по добре, докато дойде новина за нов проект.

Изгледах серията, но по късно ще пиша. Отбелязвам само една култува сцена.



Много морални въпроси повдига този епизод.


Цялата седмица купувам цветя и сега отивам да си ги пресадя 😛
После повече.

Хубав ден, момичета 🤗🤗🤗

# 577
  • Мнения: 18 622

Хубава събота с пролетно кафенце и от мен. Hug

Фенче Kissing Heart,  за рекламите Hands V...чакаме и още.
с толкова много снимки ни заляха тия 2 дена, знаеш че ги събирам, ще стана разногледа Wink Scream
Е Мелиса имаше късмета да играе в 2 сериала с Къванч, въпреки, че не бяха двойка.

Пепи,  вярно, че има медальон с детско краче Heart

........................

малко за серията от мен, има и какво още да  споделя....но и вие сте казали достатъчно. Hands Plus1
За мен това беше серията, в която Девин тотално разбра в какъв свят и семейство живее вече. Това, че измисли плана как да прехвърлят вината на адвоката беше продиктувано единствено от първичния страх да не загуби най- близките си,
Определението, че е чудовище за мен е пресилено и грозно, чудовищата нямат чувства.  в случая тя беше съгласна да се жертва нечий друг живот, защото нямаше да понесе смъртта на Аслан и Ямур. Особено след като гледа клипчето за Илияс и после дойде кощмара. психиката й започна да се разклаща, тя която е психолог и трябва да е силна за да помага на пациентите си.
Другия момент който много ми хареса беше това, което й каза Джихан в кабинета й. за "смъртта" на Девин Акън и като й изброи 5-те фази на скръб.
Девин мълчеше, сякаш за 1 път нямаше какво да му каже, мълчеше и мислеше с печални, насълзени очи.
в тая серия Джихан 2 пъти каза/сякаш пророчески/, че той ще умре,
искаше да я успокои по някакъв начин




беше готов да се жертва, както и стана.
..........................



Последна редакция: сб, 20 апр 2024, 12:31 от Airra

# 578
  • AMS
  • Мнения: 6 425

Привет, мили дружки!!!
Благодаря ви за споделеното и реакциите!!!
Минавам само да ви се обадя ...



Скрит текст:
Срам ме е да се оплаквам,
но трудно се бяга от преговора ми в реала.
Тъкмо смених ip-то и ми се обадиха,
че "Кая" си е счупил крака ...
Сценарият изби всички рекорди,
а "рейтингът ми" е на дъното ...

Я да сложа тези сладурските >>>








Приятен ден, дружки!!!

# 579
  • Мнения: 18 555
Айре Heart Eyes благодаря за споделеното по серията и за всичко останало! Kiss
Цитат
Определението, че е чудовище за мен е пресилено и грозно, чудовищата нямат чувства.  в случая тя беше съгласна да се жертва нечий друг живот, защото нямаше да понесе смъртта на Аслан и Ямур.
Аз пък думата чудовище, която употреби Аслан още при първото гледане не я приех дословно, не мисля, че Аслан вложи в нея това, което наистина означава, когато нарече жена си по този начин. За мен тези негови думи бяха израз на пълното му отчаяние, че се стигна до там любимата му жена, която той беше твърдо решен да предпази от всичко в тъмния свят, в който я вкара да живее заради него, та дори от самия себе си, да крои планове как да прехвърлят вината на невинен човек, за да се спасят любимите и хора. Заради това според мен се изрази така: " Гледам чудовището, което създадох " Мисля, че и Девин го разбра какво е искал да каже по същия начин като мен, защото не видях да се обиди Thinking Девин не се съгласи да се жертва нечий друг живот, тя вярваше на Аслан, че Иляс няма да може да открие адвоката и жена му, иначе нямаше да предложи това, сигурна съм. Ако Хюлия и Ибо не се бяха намесили, планът, който измисли Аслан, заедно с Джихан щеше да успее, а Ати, заради когото се случи всичко щеше да плати сметката.В тази серия Аслан показа колко е различен от баща си, като избра да не убие адвоката (по-лесния изход), а да му плати и да го остави да си тръгне с жена си.
Колкото до Джихан ... така е, той и сега и на финала нямаше какво да губи, както каза, и беше готов да умре ако се наложи за семейството си. Но, сега се питам - ами ако не беше загубил Айсел и бебето, ако не беше загубил и Серап, без която не виждаше смисъл да живее, дали би се жертвал ? Thinking Може би, той беше страхотен човек, който въпреки всичко случило се продължи да обича всеки от единственото семейство, което е имал.

Цитат
"Най-препоръчваната марка за електронна търговия в Турция, Hepsiburada, е номер 1!“
Препоръчва се от всички, от модните икони до любителите на скоростта, от любителите на комфорта до нашите скъпи приятели: Hepsiburada Турция номер 1 в нашите сърца
Много се радвам и за Башак и Дениз, мисля, че отдавна заслужаваха това признание за трудът им.
Диве, благодаря ти, че се обади и ни зареди отново с красоти! Kiss
Скрит текст:
Искрено ти съчувствам, но какво можеш да помогнеш в случая ... А дано скоро всичко при теб вече да се подреди, та да си отдъхнеш! Hands Pray
Цитат
Научно-фантастичният сериал Yakamoz S-245 на Netflix Турция е излъчен на 20 април 2022 г.


Азра Акън си има второ дете, момиченце, родило се е на 14 април Flowers Four Leaf Clover
Скрит текст:
Лека вечер, дружки Hug

# 580
  • Мнения: 6 534
Привет, от мен!
Хубаво е, когато има новини и снимки около любимците ни!
Така се зареждаме и успяваме да  понесем по-леко затишието, когато настъпи.
Фенче, съгласна съм с това, което си написала,  а въпроса ти за Джихан е много интересен!
Аз мисля, че той не би се жертвал, при тези обстоятелства.
Толкова голяма беше мечтата му да бъде част от истинско семейство, че не би го пожертвал, ако го имаше.
Айре
Скрит текст:
Много съм доволна от ремонта! Ако беше приключил за 5 дни, щях да съм още по- доволна, но ... Wink
Дива- Hug HugHug
Лекичка, момичета!

# 581
  • Мнения: 1 746
Относно Джихан и дали би се жертвал отново въпреки Серап, аз съм убедена, че отново би взел това решение да защити брат си.
В тази серия думите му бяха и като продължение на това, което винаги е правил за Сойкан и неговата роля на черна кутия......но във втори сезон Джихан наистина почувства обичта, подкрепата на Аслан, Лейля.....тези невинни деца бяха свързани завинаги въпреки всичко, което бяха преживяли и това е по-силно от всичко.
 Да, Джихан намери любовта в лицето на Серап, имаше човек до себе си и както защитаваше нея и търсеше решение, така би защитавал и останалите от семейството, та той когато беше най-съкрушен, ги предупреди и спаси от касапницата на Илияс.
Сърцето му беше чисто, добро и това го видяхме и с хората, на които е помагал.

# 582
  • Мнения: 3 167
Добро утро, момичета 🤗🤗🤗



Вчера обещах да пиша, но нещо не се получи 😪 Сега ще компенсирам.

Повратна серия за Девин беше 9 епизод. Ако трябва да го озаглавя, може би ще бъде с думите на Джихан "Девин Акън умря, да живее Девин Сойкан", но не съвсем. Сцената с Джихан в кабинета й започна с донасяне на документа от асистентка й за името й. Девин след края на разговора с Джихан дълго се загледа в него. След това видяхме, че навсякъде я пишеха като Девин Акън Сойкан и сега виждам този момент като много символичен в серията.
Отново стигаме до изборите, които човек прави. Съгласна съм с Айра, че Девин чак сега напълно осъзна какво е да бъдеш част от семейство Сойкан и този път и се наложи да вземе страна. Цялото и разбиране за законност и справедливост бяха подложени на изпитание. От истинските и терзания, че нейното мълчание е довело до смъртта на Серхат , до предложението, което направи да се прехвърли вината върху адвоката, Девин извървя своя път в серията.
Ужасът, който изпита ако загуби Аслан я отведе до крайната точка.






Малко се отклонявам, но отново не мога да не подчертая блестящо написания епизод от Хакан Бономо. Всяка реплика и сцена ни водеха към това решение на Девин.

Думите на Аслан, остави едно дете да падне и то ще се научи да ходи. След това разговора между Хюлия и Девин, където Хюлия и каза, че на тяхната маса всички са съучастници в престъплението и това ги свързва най-силно, до думите на Джихан за петте етапа на тъгата и ретроспекцията на тези етапи от Девин , ни показаха изключителния талант на сценариста да изгражда и развива образите в сериала.
Накрая Девин стоеше като една от Сойкан, когато пристигна Илияс.



Но... има едно голямо НО. Това все пак е Девин, с добро сърце и чиста душа. Думите на Аслан за чудовището не ги възприемам буквално. Той според мен не случайно отсъпи от принципите на семейство Сойкан и предаде Серхат на полицията. Имах усещането, че въпреки че знаеше много добре какво ще стане и освен, че искаше да и даде урок как се случват нещата в неговия свят, приемаше тази наивност на Девин като доказателство, че е избрал правилната жена. Аслан с всички сили се стремеше да изчисти миналото и да живее нормален живот и Девин беше неговия ориентир за това, нейните думи по скоро го уплашиха, че тъмната страна на тяхното семейство може да я погълне.

Диве, 🤗 🤗 🤗

Хубав ден, момичета 🤗 🤗 🤗

Последна редакция: нд, 21 апр 2024, 10:10 от pe04

# 583
  • Мнения: 18 555
Добро утро, дружки! Hug


Нези, благодаря ти за споделеното! Kiss Съгласна съм с теб, че едва ли Джихан така лесно би се жертвал при други обстоятелства на този етап. И все пак много се съмнявам, че би позволил брат му да умре заради негова грешка, която отново извърши заради доброто си сърце Thinking Но, можеше ли да предположи с какъв извратен фанатик си имат работа? Не зная, но ей такива размисли ми поднесе  преговора на 9 серия Stuck Out Tongue Closed Eyes
Вчера РД е празнувала Мелиса, по- малката сестра на Къванч Flowers Four Leaf Clover

Дани, ето, че и ти подхранваш моите съмнения, благодаря ти Kiss Факт е, че Джихан спаси цялото семейство от Иляс Hands Plus1 За мен Джихан си остана черна кутия за Сойкан до последно, едва на края разбраха какъв специален човек са имали до себе си.
Пепи, благодаря ти за споделеното, много ми хареса! Kiss
 Hands Plus1
Цитат
Думите на Аслан за чудовището не ги възприемам буквално. Той според мен не случайно отсъпи от принципите на семейство Сойкан и предаде Серхат на полицията. Имах усещането, че въпреки че знаеше много добре какво ще стане и освен, че искаше да и даде урок как се случват нещата в неговия свят, приемаше тази наивност на Девин като доказателство, че е избрал правилната жена. Аслан с всички сили се стремеше да изчисти миналото и да живее нормален живот и Девин беше неговия ориентир за това, нейните думи по скоро го уплашиха, че тъмната страна на тяхното семейство може да я погълне.
Аслан действително беше изплашен в този момент, възможно е да е и от това, което ти казваш Thinking
За Бономо напълно споделям мнението ти, страхотен е!
Нашето момче е по улиците на Истанбул.

Страхотен колаж от Еле Нави.

Имайте прекрасен почивен ден, дружки Hug

Последна редакция: нд, 21 апр 2024, 10:53 от queen_fenka

# 584
  • Мнения: 6 534
Здравейте, момичета! Blush
Daniela Gospodinova, имаш право, разбира се!
 Още повече, че човек не се замисля, когато се жертва за някого, особено човек като Джихан.
Самата дума жертва го подсказва,  но аз по- скоро исках да кажа, че той би бил една идея по- внимателен и отговорен и към собственото си семейство, ако имаше такова.
Що се отнася до това, дали би помогнал на брат си, нямам никакви съмнения.
Относно Девин и Аслан, и репликата за чудовището- Аслан се изказа така, защото изведнъж видя Девин по друг начин.
До този момент тя твърдо отстояваше своите принципи и за него тази промяна беше неочаквана.
А иначе хората, неминуемо си влияят един на друг, когато живеят заедно.
И това го видяхме по- нататък.
Аслан и Девин взаимно промениха някои от възгледите си, без да изневеряват напълно на  себе си.
Айре,
Скрит текст:
Забравих да кажа,че аз не съм твърдяла, че Къванч и Чаатай се познават покрай Дуйгу, а,че може би тя  е една от причините да се виждат по- рядко.
Желая ви спокойна неделя! Hug

Общи условия

Активация на акаунт