Диамантени / елмазени гоблени 2

  • 1 444
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Германия
  • Мнения: 3 431
Моите нови красоти пристигнаха!! Сега ще имам с какво да се занимавам поне 3-4 месеца 😅

Ще показвам един по един като ги започна 🥳

Редактирам: този си избрах

Последна редакция: ср, 06 мар 2024, 17:20 от Teormina

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 548
Много са ви хубави гоблените ,момичета. С много желание да си ги правите. В момента правя този гоблен и като го завърша , ще го покажа.

# 17
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 102
Колко нежна и прекрасна картина, meri! Много ми харесва. 🤍👰🏻‍♀️

# 18
  • Германия
  • Мнения: 3 431
Ау, колко обичам балерини! Ще взема да разгледам из тему и такива мотиви

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 548
Благодаря, момичета ! Аз също много си харесвам този гоблен. Но няма да го намеритепо сайтовете. Аз си го поръчах  да ми го направят , по моя лична картинка .

# 20
  • Мнения: 5 790
Някой от вас изработва ли гоблени с мъниста, които се зашиват?  Можете ли да препоръчате сайтове с интересни модели? Може и на лични.

# 21
  • sf
  • Мнения: 10 153
Привет! Реших и аз да пробвам гоблен в мъниста. Досега само с конци съм шила. Нещо обаче не ми харесва резултата. Сякаш гледам размазана картинка на пиксели.
Така ли са по принцип или просто съм нацелила нескопосан дизайн?
Скрит текст:

# 22
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 102
Такива са.

# 23
  • Мнения: 11 358
То пише, че е 30х30 см. това гобленче, но вероятно е външния размер и вътре сте наредили размер 20х20.
Все пак е картина от точки. Не е лошо пейзажчето.

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 548
Ами те гоблените, трябва да се гледат от далече. Когато са остъклени и с рамка , вече не изглеждат така.

# 25
  • sf
  • Мнения: 10 153
Дано да е така, че язък за боцкането 😃

# 26
  • София
  • Мнения: 966
Колкото по-малък е гоблена, толкова по-неясна е картината. За мен добре започва да изглежда размер 30/40см и нагоре.

# 27
  • Германия
  • Мнения: 3 431
Завърших си аз пауните, много хубави станаха



Сега ще си дам 1-2 ден почивка и започвам следващия гоблен

За размерите, аз също взимам поне 30х40, но може би по-нататък ще опитам и с по-големи

# 28
  • Мнения: 811
Колкото по-малък е гоблена, толкова по-неясна е картината. За мен добре започва да изглежда размер 30/40см и нагоре.
И аз така смятам, това е моят последно завършен гоблен, размерът му е 40/50 и ми харесва как се получи

# 29
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
Колкото по големи са размерите, толкова по ясни и красиви са готовите резултати , и аз започнах с 30х40 , но не ги харесвам и минах на по големите

Общи условия

Активация на акаунт