Велико Търново-тема 48

  • 4 839
  • 77
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 79
Здравейте, препоръчайте ми гинеколог за проследяване на бременност. Какво е мнението ви за д-р Ганчева?

# 46
  • Мнения: 256
Аз съм при Максудов и съм доволна.

# 47
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Да си побутна питането;)
Здравейте, търся отговорен рехабилитатор/кинезитерапевт, моля за координати ако някой има, благодаря Wink

# 48
  • Мнения: 2 690
Здравейте, препоръчайте ми гинеколог за проследяване на бременност. Какво е мнението ви за д-р Ганчева?

Много чакане. Никога не се спазват часовете при нея.

# 49
  • Мнения: 338
Здравейте, препоръчайте ми гинеколог за проследяване на бременност. Какво е мнението ви за д-р Ганчева?
Потърсете мнения в групата "Великотърновски майки" във ФБ чрез търсачката, като напишете "бременност гинеколог". Има 100 теми на тая тема Smile Иначе аз лично съм толкова доволна от тукашните гинеколози, че избрах да се следя и родя в Плевен.

# 50
  • Велико Търново
  • Мнения: 150
Здравейте, някоя от вас дали има телефон на доктор Мария Пенева от Биотон?

# 51
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Вече не помня,но мисля че не съм питала-насочете ме към читав ендокринолог, който разбира от инсулинова резистентност и знае какво лечение да приложи.В Севлиево и Габрово се оказа,че няма, следващата най-близка дестинация ми е Търново ако и там няма ще търся в Плевен или ще се ходи до София,ама вече до гуша ми дойде с тоя здравен туризъм -за всичко почти ходим в София...

# 52
  • Мнения: 3 415
Чувала съм добри отзиви от д-р Сирашка в Търново и д-р Гонгалова в Г.Оряховица

# 53
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 528
Сирачка е страхотна!Чака се за час при нея, но ако не е нещо спешно си заслужава чакането.

# 54
  • Велико Търново
  • Мнения: 150
Сирачка е страхотна!Чака се за час при нея, но ако не е нещо спешно си заслужава чакането.
Но за съжаление за април няма часове, а през май ще е в продължителен отпуск.

# 55
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 904
Здравейте, предстои ми рожден ден и искам да поръчам торта от "Сладкия кът". Според вас как са като вкус, качество и цена тортите?

# 56
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Редовен клиент съм на Сладкия кът. От тортите единствено съм пробвала тези, които продават на парче, не съм поръчвала за повод. Не се съмнявам в качеството на продуктите, които ползват. Бих поръчала от тях или от Работилница Храна и здраве (при тях съм поръчвала и съм много доволна).

# 57
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 904
Ходих днес до "Сладкия кът", но ми отказаха, защото вече правели козунаци и цялото им време било запълнено и нямали време за торти. Накрая поръчах от новата сладкарница на Беляковско, защото нямах време да обикалям. Малко е скъпо, но много добре изглеждаше всичко на витрината и дано да си струва.

# 58
  • Г. О.
  • Мнения: 1 721
Здравейте. Знам, че сред вас има спортуващи жени, затова бихте ли препоръчали фитнес зала? Къде ходите вие? Има ли зали, които сутрин отварят много рано или са предимно от 8ч?

# 59
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Добро утро,  къде се намира кабинета в който преглежда др Топузанска. Записала съм си 414, но къде не помня Sad

Общи условия

Активация на акаунт