Инвитро клиника Шумен

  • 511
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Здравейте някой може ли да сподели мнение за инвитро клиниката в Шумен и към кой д-р да се насочим
Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 9
Здравейте!
Ние от скоро сме там с препоръка от приятели.  Д-р е Даниел Димов. На този етап сме доста доволни, ако всичко е наред другия месец ни предстои първи опит. 😇🤲
Други мои познати се опитваха да ме убедят, че лекаря гледа на нас (към всички имам в предвид) като касички....НО истината е, че просто пуска доста изследвания, за които дава подробна информация кое за какво е и какъв е смисъла да ги пуска. Ако искате повече подробности, може да ми пишете и на лично. Успех! 😊🍀

# 2
  • Мнения: 867
Пълен ужас!
Аз съм с два неуспешни опита там.
Ужасно отношение. Никога не оставаше след прегледа излизаше навел глава. Комуникация само със сестрата или на регистратура.
Направи ни два трансфера  на лигавица по 20 мм, накрая ми каза, че никога няма да забременея с такава лигавица и вярва Стаменов да в ремонтира. Искаше да пробваме на естествен цикъл за да види как реагира организма ми и после да си продължим по план с фонда. Което щеше да ми струва 3 бона ей така за да видим. Бях на 26 години с амх 5 и страхотна спермограма.
А да и ме изкара със запушени тръби.
В последствие на още 2 места се оказа, че не се запушени.
Бойчев като видя какви неща имам правени се хвана за главата .
Ще ви накара да източите всички фондове и общински включително. Запознати са навсякъде коя община какво дава и ше ви се правят ненужни изследвания и операции.
Като на мен хистероскопия , ей така, да огледа матката, накрая се оказах с много изпилена стена от единият край.
Нямам думи, ужасен кошмар преживях там, всеки път излизах разревана!
За парите не искам да говоря, само за прегледи, изследвания, операции , стимулация, трансфери смее над 12 Хил за 1 година, като си представите, че съм ползвала и фонда, тези пари са над фонда.

# 3
  • Мнения: 9
Не знам точно какъв е бил случая при вас, но към нас отношението е чудесно...да, говори по-малко, но казва достатъчно...ако има въпросителни в главата ми екипа му никога не са ме оставяли без отговор. Никога не ме е оставял сама след преглед или след някоя манипулация, а напротив винаги ме е успокоявал, за да не се напрягам и стягам.
Относно опитите все още нищо не мога да кажа, понеже тепърва ни предстои първия...така че ще споделя след това мнението си и за това. 😉🙂

# 4
  • Мнения: 867
Не знам точно какъв е бил случая при вас, но към нас отношението е чудесно...да, говори по-малко, но казва достатъчно...ако има въпросителни в главата ми екипа му никога не са ме оставяли без отговор. Никога не ме е оставял сама след преглед или след някоя манипулация, а напротив винаги ме е успокоявал, за да не се напрягам и стягам.
Относно опитите все още нищо не мога да кажа, понеже тепърва ни предстои първия...така че ще споделя след това мнението си и за това. 😉🙂



Спокойно ще дойдат и тези моменти, още сте му удобна да ви зариби.

# 5
  • Мнения: 9
Не знам точно какъв е бил случая при вас, но към нас отношението е чудесно...да, говори по-малко, но казва достатъчно...ако има въпросителни в главата ми екипа му никога не са ме оставяли без отговор. Никога не ме е оставял сама след преглед или след някоя манипулация, а напротив винаги ме е успокоявал, за да не се напрягам и стягам.
Относно опитите все още нищо не мога да кажа, понеже тепърва ни предстои първия...така че ще споделя след това мнението си и за това. 😉🙂



Спокойно ще дойдат и тези моменти, още сте му удобна да ви зариби.



Многа тъжно....Вие като ЖЕНА, която вече е преминала по този път би трябвало да знаете, че това е последното нещо, което би искала да чуе друга жена и то преди ПЪРВИЯ си опит. Да, това е платформа за изразяване на мнения, но за Бога..замислете се малко..как ще се почувства човека отсреща...А, как сте се чувсвали Вие..??!
 Заради ей такива злобни и кисели хора, много жени се лутат в търсене на "правилния" лекар. Не казвам, че д-р Димов е най-добрия, но аз съм го усетила като "моя лекар". Така че не е нужно да обърквате другите с по-лабилна психика, в този така или иначе труден период.
Пожелавам Ви да се научете да бъде първо ДОБРИ ХОРА!
Успехи!

# 6
  • Мнения: 867
Не знам точно какъв е бил случая при вас, но към нас отношението е чудесно...да, говори по-малко, но казва достатъчно...ако има въпросителни в главата ми екипа му никога не са ме оставяли без отговор. Никога не ме е оставял сама след преглед или след някоя манипулация, а напротив винаги ме е успокоявал, за да не се напрягам и стягам.
Относно опитите все още нищо не мога да кажа, понеже тепърва ни предстои първия...така че ще споделя след това мнението си и за това. 😉🙂



Спокойно ще дойдат и тези моменти, още сте му удобна да ви зариби.



Многа тъжно....Вие като ЖЕНА, която вече е преминала по този път би трябвало да знаете, че това е последното нещо, което би искала да чуе друга жена и то преди ПЪРВИЯ си опит. Да, това е платформа за изразяване на мнения, но за Бога..замислете се малко..как ще се почувства човека отсреща...А, как сте се чувсвали Вие..??!
 Заради ей такива злобни и кисели хора, много жени се лутат в търсене на "правилния" лекар. Не казвам, че д-р Димов е най-добрия, но аз съм го усетила като "моя лекар". Така че не е нужно да обърквате другите с по-лабилна психика, в този така или иначе труден период.
Пожелавам Ви да се научете да бъде първо ДОБРИ ХОРА!
Успехи!


От сърце ви пожелавам да не преживявате това , което аз!!!
И не само аз, писал съм си с много момичета с който се движехме там заедно и такива в последствие в клиниката в Тутракан д който се срещнах.
Отворете групата във Фейсбук и напишете името му в търсачката, ще видите за какво става дума.

# 7
  • Мнения: 9
Предполагам, че всеки пише хубави отзиви за клиниката, където се е стигнало до щастлив край..и съответно таи лоши за там, където не се е получило.
Силно се надявам скоро да споделя хубава новина с вас. Стискам палци, както за себе си, така и за всички, които вървят по този път! 🙂

# 8
  • Мнения: 867
Няма как да се отворят очите на слепец, и аз с това се успокоявах, че винаги има доволни и недоволни. Но не повярвайте ми през тези години съм писала и чела много мнение, много истории се препокриват с моята и ужаса там.
Не вярвайте на никой, винаги имайте едно на ум!
Четете много, интересувайте се , за процедури , лекарства, изследвания. Кое е нужно и кое запълваме дупки и взимаме парите само.
Успех!

Редактирам се само да кажа как всички преминават през едно и също, цветна снимка, хистероскопи, биопсия, която после излиза зле защото все пак е имало намеса в матката. Нк клетки! Прави по н на брой такива биопсии.
При мен имаше и импалнтационен прозорец, в който уж пратен от София документ с изследване, нито подпис, нито печат, един бял лист с диагноза , на която се свършеше , че трансфер трябва да се прави на 6 ден след овулация на 5 дневен ембрион.
Искам да ви кажа, че забременях с трансфер на 5 ден на 5 дневен ембрион, Бойчев въобще не взе на сериозно това изследване.

Стимулацията ми беше ужасна, направих хиперстимулация и през цялото време ме убеждаваше как няма д а имам 1 читава яйцеклетка, че не ставам за нищо, как няма да стигнем до никъде и това е супер опасно което се случва, представете си в какво състояние излизах от клиниката.
Познавам момиче , на което беше казал, че няма как да стане без донорска , ами забременя си с нейна яйцеклетка в друга клиника.
На мен след поставена инжекция на дълъг цикъл золафекс , цикъл трябваше да имам 14 дена след нея, уви цикъла ми не дойде и директно тогва ми заяви, че яйчниците ми не работят!
Аз бях на 26 години а АМХ 5!
И той ми казва, че не работят!!!!
За какво говорим???
Бъдете нащрек, случи ли ви нещо препокриващо се с моята история бягайте.
Там се касичка, банкомат и всичко което се сетите.


А бременните съответно са задължени да се следят там, беше се развикал на едно момиче как няма да се следи при него. Даваш направление за следене, плащаш всеки преглед , пуска някакви супер не нужни изследвания през 3 седмици за някакви плацентарни молекули , които са по 200 300 лв и напълно ненужно, като това може да го види и на ехограф и като кажеш, че нямаш възможност постоянно за тези изследвания ти съобщава , че така рискуваш живота на бебето, е не ще ги даваш ами ….

Последна редакция: пт, 24 ное 2023, 19:46 от yoanna789

# 9
  • Мнения: 2
Не знам точно какъв е бил случая при вас, но към нас отношението е чудесно...да, говори по-малко, но казва достатъчно...ако има въпросителни в главата ми екипа му никога не са ме оставяли без отговор. Никога не ме е оставял сама след преглед или след някоя манипулация, а напротив винаги ме е успокоявал, за да не се напрягам и стягам.
Относно опитите все още нищо не мога да кажа, понеже тепърва ни предстои първия...така че ще споделя след това мнението си и за това. 😉🙂



Спокойно ще дойдат и тези моменти, още сте му удобна да ви зариби.



Многа тъжно....Вие като ЖЕНА, която вече е преминала по този път би трябвало да знаете, че това е последното нещо, което би искала да чуе друга жена и то преди ПЪРВИЯ си опит. Да, това е платформа за изразяване на мнения, но за Бога..замислете се малко..как ще се почувства човека отсреща...А, как сте се чувсвали Вие..??!
 Заради ей такива злобни и кисели хора, много жени се лутат в търсене на "правилния" лекар. Не казвам, че д-р Димов е най-добрия, но аз съм го усетила като "моя лекар". Така че не е нужно да обърквате другите с по-лабилна психика, в този така или иначе труден период.
Пожелавам Ви да се научете да бъде първо ДОБРИ ХОРА!
Успехи!


Абе хора,като ви е лабилна психиката, какво сте ми тръгнали да четете и да пишете по тия форуми.Момичето си е право,че сте му удобна още.

Извинявам се много за искреното си изказване,но си е така !

Моя препоръка от личен опит е да се махате от тоя доктор.Само "онзи горе" си знае кой какви проблеми има.Димов и екипа са като "телефонните измамници" .Искат да се възползват от болката на хората и най вече отчаянието им.

Общи условия

Активация на акаунт