Facebook / Фейсбук – 7

  • 25 850
  • 663
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 335
Пуснах анонимен пост в една група. Виждам, че има два коментара, но като натисна върху тях да ги отворя и прочета - няма нищо. Такава ситуация съм попадала и в други групи от други членове пуснали пост.

# 541
  • Мнения: 2 159
Вероятно са от хора, които сте блокирали. Те виждат поста ви, защото е анонимен, а не е пуснат от личния ви профил и са отговорили, но вие от личния си профил не виждате отговорите им, а само виждате, че има като брой 2 отговора.

# 542
  • Мнения: 4 212
В търсачката показват ли ви са хора на които сте гледали профилите?
Много е дразнещо пълна е с профили на приятели, неприятели всякакви.
Само без да искаш да кликнеш на някой и веднага се показва в търсачката и само трябва да си играя да ги премахвам🤬.

# 543
  • Мнения: 954
Аз в търсачката освен че виждам профилите на хората които съм търсила виждам също и дали са онлайн .. светят ми в зелено, въпреки че аз съм офлайн в месинджър.. И при вас ли е така?

# 544
  • Мнения: 62
При мен се появи проблем, че не могат да ми пишат в месинджър, изписва, че не използвам. Трябва да влязат в профила ми и от там чак.

# 545
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 100
В търсачката показват ли ви са хора на които сте гледали профилите?
Много е дразнещо пълна е с профили на приятели, неприятели всякакви.
Само без да искаш да кликнеш на някой и веднага се показва в търсачката и само трябва да си играя да ги премахвам🤬.
Да. Е, трия ги всеки път... Много досадно.

# 546
  • Мнения: 132
Пуснах анонимен пост в една група. Виждам, че има два коментара, но като натисна върху тях да ги отворя и прочета - няма нищо. Такава ситуация съм попадала и в други групи от други членове пуснали пост.

Може да е заради подредбата на коментарите. На мен вече ми е навик като чета коментарите първо да кликна на "Всички коментари" и тогава излизат всички. По дифолт повечето групи са автоматично настроени на "Водещи коментари" и тогава виждаш, че има 10 коментара, а ти се показват само 5...
Това е една от най-глупавите промени, които направиха в последните години.

# 547
  • Мнения: 4 212
Аз в търсачката освен че виждам профилите на хората които съм търсила виждам също и дали са онлайн .. светят ми в зелено, въпреки че аз съм офлайн в месинджър.. И при вас ли е така?
Да, на това не му бях обърнала внимание. Също под името излизат последните реакции и коментари на този профил 🤷

Дано скоро оправят тази търсачка,  че е отвратително.😡🤬😡

Последна редакция: пн, 25 мар 2024, 21:15 от Morkovelka99

# 548
  • Мнения: 2 797
Аз да  попитам ако някой е на ясно. В една от групите ми получих флаг от Фейсбук. Имаше пост който одобрих,но Фейсбук ми сложи предупреждение,че нарушавам правилата му като съм одобрила поста. Та този флаг колко време ще ми стои?

# 549
  • Мнения: 1 870
Някой дали знае как се процедира с тези двуфакторните апликации, когато си си изгубил телефона и съответно кодовете?
Не е за Фейсбук въпроса, а за Инстаграм, но предполагам, че същото важи и за същите апликации във Фейсбук.

# 550
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 100
Вие забелязвате ли покана за приятелство, която сте получили да изчезне след ден? Няколко покани получавам, които не приемам, но и не отхвърлям, а изчезват? Че хората сами ли си ги отменят?
Аз като изпратя не се занимавам да влизам специално в профила на човека да гледам изчаква ли поканата, или я е изтрил.

# 551
  • София
  • Мнения: 1 249
Вие забелязвате ли покана за приятелство, която сте получили да изчезне след ден? Няколко покани получавам, които не приемам, но и не отхвърлям, а изчезват? Че хората сами ли си ги отменят?
Аз като изпратя не се занимавам да влизам специално в профила на човека да гледам изчаква ли поканата, или я е изтрил.
Всеки е различен - коментирахме по-назад в темата, че се случва и на мен ми се е случвало.

Отделно като си в своя профил и отидеш на приятели, има опция да видиш "изпратени покани" и там стоят всички покани, които някога са били изпращани. Можеш да ги откажеш...

# 552
  • Мнения: 54 427
Ако е изпратена погрешно е напълно възможно да е отказана.
И на мен ми се е случвало, като скролвам да докосна бутона добави. После я отказвам.

# 553
  • Мнения: 6 300
Не знам съществува ли още темата за най-големи муни, затова ще ви кажа тук какво ми се случи съвсем скоро с тези покани.
Получавам покана от някаква жена - напълно непозната, нямаме и общи приятели.
Отварям ѝ профилната снимка и се опитвам да я видя по-отблизо (заради лицето) и в менюто от десен бутон на мишката натискам "отвори в нов прозорец". Nerd
Жената е на 50+ и се е снимала легнала и бая разкрачена на някакъв плаж. Не се познаваме. Чао.
...
Няколко часа по-късно тръгвам да затварям прозорци, папки, програми, форуми...
Разчиствам вече и последния отворен прозорец и... о, какъв шок!
Тази разкрачена жена, центрирана и увеличена максимално ми седи като картинка на десктопа. Dizzy FaceJoy
Сгафила съм с менюто от десния бутон, без да се усетя.

# 554
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 100
Ееееее не! 😂😂😂

Съществува темата, да.
https://www.bg-mamma.com/?topic=1621562.585

Това с поканите се случва от известно време насам с всеки, който ми изпрати и не приемам, затова ми стана чудно.

Общи условия

Активация на акаунт