Магазин Sinsay - тема 8

  • 58 930
  • 570
  •   1
Отговори
# 480
  • на пистата
  • Мнения: 5 860
Купих още неща отидох да плащам на касата казах,че имам и поръчка,момичето каза да ги взема от пробната...там нямаше никой намерих едно момиче и го извиках докато отидем и хоп  имаше едно момче което сгъваше ....та на него казах данните той влезе в някакъв склад с код 😀 и ми ги даде.
Моята си дойде в магазин в плик на куриерската фирма.

# 481
  • Мнения: 1 178
Купих още неща отидох да плащам на касата казах,че имам и поръчка,момичето каза да ги взема от пробната...там нямаше никой намерих едно момиче и го извиках докато отидем и хоп  имаше едно момче което сгъваше ....та на него казах данните той влезе в някакъв склад с код 😀 и ми ги даде.
Нищо не ти се разбира. Поръчките до магазин седят в склада, да. Трябва да ти ги вземат от там като търсят по име. След това е необходимо да кажеш последните три цифри от телефонен номер. Това е, пратката е опакована с етикет от Спиди.

# 482
  • Мнения: 7 109
Преди ходех на касата и момичето ми ги носеше на касата,сега ме изпрати до пробната от там друг човек ми ги даде.
Не знам дали вече е така или инцидентно,споделям,не се оплаквам.

# 483
  • Мнения: 6 782
Страхотна промоция има тази вечер

# 484
  • Пазарджик
  • Мнения: 738
Страхотна промоция има тази вечер

Офертата е от четвъртък още.

# 485
  • Мнения: 6 782
При мен днес се появи.

# 486
  • Мнения: 1 568
Преди ходех на касата и момичето ми ги носеше на касата,сега ме изпрати до пробната от там друг човек ми ги даде.
Не знам дали вече е така или инцидентно,споделям,не се оплаквам.

И при мен беше така преди 2-3м.
Някой да е виждал къси панталонки за момчета във физически магазин? Да не се разхождам напразно. Благодаря

# 487
  • Мнения: 6 782
Преди ходех на касата и момичето ми ги носеше на касата,сега ме изпрати до пробната от там друг човек ми ги даде.
Не знам дали вече е така или инцидентно,споделям,не се оплаквам.

И при мен беше така преди 2-3м.
Някой да е виждал къси панталонки за момчета във физически магазин? Да не се разхождам напразно. Благодаря

В различните магазини, асортимента е различен.
Например в Ритейл парк Княжево не предлагат мъжки ризи като артикул. В София Ринг мол пък например няма изобщо мъжки сектор.

# 488
  • Мнения: 1 568
Разбрах. Благодаря 🌹

# 489
  • Мнения: 6 782
Разбрах. Благодаря 🌹

Най-лесно ще направите така - харесайте онлайн някакви модели панталони. Изберете от менюто “Наличност във физически магазин”. Горе долу може да се ориентирате в кой магазин се предлагат панталонки и ще може на живо да ги пробвате преди да купите.

# 490
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 863
Преди ходех на касата и момичето ми ги носеше на касата,сега ме изпрати до пробната от там друг човек ми ги даде.
Не знам дали вече е така или инцидентно,споделям,не се оплаквам.

По-скоро моментно решение на персонала, преди седмица взех от касата .

# 491
  • Мнения: 504
Има ли активен код в момента?

# 492
  • Мнения: 1 404
Когато беше безплатната доставка наскоро, успях да издебна номера от този син сет. Бях поръчала по-рано и знаех, че сакото върви голямо, тогава ги върнах и двете. Сега успях да си издебна XS сако и S за панталона и ми стоят супер, особено панталона много ми харесва и си го поръчах и бежов.
Саката определя вървят oversize, ще имам едно наум занапред

# 493
  • Мнения: 9 486
Здравейте,

получих поръчка с два артикула.
Първоначално реших да върна единия, заявих връщане през сайта и пуснах пратката в Спиди.
Днес обаче реших, че искам да върна и другия артикул, но вече за тази поръчка няма опция да заявя връщане. Как се процедира в този случай?

# 494
  • Мнения: 2 844
Момичета,здравейте!
 В търсене съм на код за отстъпка?
П.с. сумата ми е над 50 лв.

Общи условия

Активация на акаунт