Какво ни казват звездите тази седмица – 8ма тема

  • 17 821
  • 299
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 286
С пролетното равноденствие започва астрономическата година. По аналог с лунните фази, пролетното равноденствие е нейното новолуние.

Последна редакция: сб, 23 мар 2024, 04:12 от starinthenightsky

# 256
  • Мнения: 165
Здравейте, виждам че сте доста вещи, дали бихте ми помогнали да избера дата за секцио? Налага се да родя секцио и ми казаха да избирам между 22,23 и 24 април? Ще е в сутрешните часове до обяд предполагам.
Бих могла да помоля за по-ранна дата, но не и по-късна.
Ние сме семейство музиканти като цяло Simple Smile
Извинявайте, ако не ми е за тук въпросът и разбира се, не искам да омаловажа нечий труд, насреща съм за истинска среща, просто съвсем скоро трябва да кажа.

Последна редакция: пт, 29 мар 2024, 01:48 от maimunanaklona

# 257
  • Мнения: 403
Здравейте, виждам че сте доста вещи, дали бихте ми помогнали да избера дата за секцио? Налага се да родя секцио и ми казаха да избирам между 22,23 и 24 април? Ще е в сутрешните часове до обяд предполагам.
Бих могла да помоля за по-ранна дата, но не и по-късна.
Ние сме семейство музиканти като цяло Simple Smile
Извинявайте, ако не ми е за тук въпросът и разбира се, не искам да омаловажа нечий труд, насреща съм за истинска среща, просто съвсем скоро трябва да кажа.

Аз не съм много веща, но на 24 април са родени звезди като Барбара Стрейзънд, Шърли Маклейн и дори Лили Иванова. Денят принадлежи на творческите личности. На другите две дати не видях чак толкова известни музикални таланти.
Но може бебето да реши друго и само да си избере дата.

# 258
  • Мнения: 10 012
Мен силно ме вълнува съвпада на Юпитер и Уран, още повече защото ще е върху натален ЮЛВ в 11Д. Юпитер ми е сигнификатор на  6Д, Уран на 9Д.
Не е тази седмица, но околните теми са застъпени сериозно.

# 259
  • Мнения: 482
Dez, и аз очаквам с интерес периода. Съвпадът се случва в моя 8ми 😳

# 260
  • Мнения: 1 459
И при мен ще бъде в 8ми

# 261
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 880
Може ли да споделите кога ще е съвпадът и в кой градус на Телец?

Редактирам се. Видях. В 21 градус точно на моя МС Simple Smile

# 262
  • Мнения: 482
Може ли да споделите кога ще е съвпадът и в кой градус на Телец?
20 април, къмто 21 градус на Телец.

# 263
  • SF
  • Мнения: 21 174
Всички, които се похвалихме, че сме Асц Везни, ще го имаме в 8 дом.

# 264
  • Мнения: 1 863
При мен съвпадът ще бъде в 7 дом, където е и натален ЮЛВ. Ще ми се да е нещо хубаво, защото Уран в последните 6 години така или иначе за разруши де що имаше там. Sleepy

# 265
  • Мнения: 2 259
8ми. Там ми е наталната Луна. Че съм и в Уранова опозиция аз Simple Smile

# 266
  • Мнения: 482
Освен, че явно сме голяма група с асц Везни 😍, и аз съм с Уранова опозиция 🤪 Доста точна.

# 267
  • Мнения: 10 012
Удря ме ток здраво от Уран.
На 1.04., точно на ретрограден Меркурий канселирах резервации, на 2ри промених самолетния билет за другаде.
Добре промислено е всичко, просветна ми, един вид, освен че втори човек е замесен. Остава да не се разделим до лятото. 😆
По оста 11/5Д са събитията, със цял стелиум в Скорпион (Слънце, Меркурий, Уран, Раху)
"Замесеният" е с Луна в Скорпион и Асц. Телец.

# 268
  • Мнения: 8 534
Здравейте! Редовно ви чета как тълкувате астрологията, за съжаление аз съм доста далеч от нея. Имам нужда от вашето мнение. Днес мой близък подписа безсрочен трудов договор (офертата я прие онлай още на 28 март ако това има значение). Знам че сега е ретроградем Меркурий и не знам какво развитие да очаквам.

# 269
  • SF
  • Мнения: 21 174
Нищо особено. Дано да си е прочел добре и щателно условията. То е ясно, че и по време ретрограден Меркурий ще продължим да подписваме, да купуваме... Просто трябва много да внимаваме и да проверяваме важните неща толкова пъти, колкото е необходимо, за да ни е спокойно.
Особено при започване на работа, няма как да отложим подписването.
Очаквайте всичко да е наред.

Общи условия

Активация на акаунт