Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - тема 8

  • 64 167
  • 386
  •   1
Отговори
# 375
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 766
Здравейте, аз също разбрах за catrice моливът за вежди от темата, но сякаш ми е трудно да си нацеля цвета. Взех си cool brown, но като че ли ми кафенее, а съм с тъмно кафеви към черни вежди и коса. Вие кой цвят ползвате, възможно ли е да е едно към едно с цвета на веждите или винаги малко си личи ако е в повече? Чудех се между cool brown и най-тъмният цвят 060, но ми се стори прекалено черен. Извинявам се за спама
Аз ползвам 020 Medium или 030 Dark.

# 376
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 766
- още едно бурканче от тези сенки, което изхвърлям с 1/3 от съдържанието. Хубави са, трайни на клепача, лесно се нанасят, но изсъхват преди да успея да ги употребя, така че няма да купувам повече.

# 377
  • Мнения: 1 370

Прекрасна слънцезащита - лека, не омазнява, не оставя бял слой, не дразни очите. За плаж може би ще бъде слаба, но за градски условия е идеална. Препоръчвам.

Писала съм много пъти за йогуртите на марката, голям фен съм им. Леки, попиват бързо и имат уникални, трайни аромати. За съжаление ми идват скъпи и купувам само лимитки. Това трябва да е круша, не знам дали са го докарали, но мирише страхотно. Ще продължа да купувам.

# 378
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 766
- много хубав крем - попива бързо, хидратира добре, има лек аромат. Ще купя отново.

# 379
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 766
- доволна съм от този гел, върши си работата. Вече поднових.

# 380
  • Мнения: 716

Малко празни опаковки от мен😊
CeraVe Почистващ гел за лице за нормална/мазна кожа - ползвам го от 3-4 години все този вид, но вече ми омръзна. Иначе е супер за мазна кожа, не изсушава кожата.
Dove passion fruit - не е траен и ароматът е много сладникав.
Lancome Idole Спирала - най-добрата спирала за мен, подновявам я вече за 4 път. Не дразни очите, придава обем и е супер трайна. Премахва се лесно (това е не водоустойчивата версия)
Kiko Milano Коректор 2в1 с околоочна грижа - ползвах само коректора, който е с лека текстура, разнася се добре, но не е много покривен.
Armina Вода от мента - пръсках след измиване на лицето преди хиалуронова киселина, много е свежа и супер икономична опаковка. Препоръчвам, в дм има различни видове на марката.
Vichy Capital Soleil Слънцезащита за лице - много съм доволна, матира добре, не съм изгаряла с нея, нанася се лесно, но не е с много лека текстура.
Chi Шампоан с чаено дърво - измива добре, хареса ми, продължава с друга серия на марката.
Some By Mi AHA BHA Тонер - нищо особено, не бих взела пак
A Derma Дегримиращ лосион - не отстраняваше добре грима от очите, голямо търкане падна, поне беше евтин.😀

# 381
  • USA
  • Мнения: 7 310
Тази ментова вода звучи много добре на фона на летните жеги,когато имаме нужда от освежаване на лицето.
Аз бих си я носила в дамската чанта и бих пръскала при нужда. За плаж например,при дълги разходки и тн.


Разчистих днес празни опаковки

1. Briogeo Don't despair, repair! leave in mask
Маска спрей за хидратирана и подсилена коса. Аз не виждам никакви резултати,но разплита добре мокра коса.
Използвах го,защото не ми вреди,а и опаковката ми беше удобна за пътуване.
Не съм фен на марката,смятам продуктите им за средна хубост,дори за моята претенциозна коса с 10 проблема, бих казала,че продуктите усещам слаби.
Дъщеря ми вмомента ползва един спрей без отмиване и тя също е на мнение,че с него или без,все същото.

2. Clinique #414 Fresh Watermelon lipstick
Червило,забравено в колата и от жегите се е поразтекло. Мирише ми странно и го изхвърлям.
Не бих го определила като диня,по-скоро цвят череша.Мазнеещо и дава блясък.

3. Bliss Pre/Post biotics + barrier Aid, skin balancing milky toner + serum
Не бих казала,че е тонер. Бих го определила като по-течно тоалетно мляко за почистване на лицето.
Ок продукт без уау. Покрай мицеларните води забавих да го ползвам и изхвърлям останало количесто на дъното. Застоява,а и нямам нужда от тоалетно мляко точно сега.

4. Algenist Complete Eye Renewal Balm - Първа среща с марката,този околоочен крем беше част от кутия на FabFitFun, много добър избор - хидратиран и мек контур.2 години е стоял в резервите ми и въобще не съм го видяла. Потърсих го да поръчам,но явно вече не се произвежда или времено не е наличен в сайта на бранда.

5. Lancôme Rénergie H.C.F. Triple Serum - Страхотен серум, дава хидратация, дава подхранване, може да се ползва самостоятелно без крем. Ухае на луксозен парфюм като типичен продукт на Ланком. За мен един продукт,който отговаря на критериите ми и кожата ми беше свежа, бистра, мека. Бих подновила покупката.

# 382
  • Мнения: 1 008


Здравейте,редовно купувам душ геловете на Ейвън,мисля че за 1.25 паунда са ок.
Другият душ ми беше безплатен с точки на Супердраг,не ми хареса,някак си евтин и с химична миризма.
Другите продукти са ми се падали в бюти кутии,харесаха ми.

# 383
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 358


Два крема за ръце от коледния календар на марката. Не стават.



Шампоанът на Дав ми е сред любимите, другият не е нищо особено.

# 384
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 766
- много хубав молив в прекрасен цвят, който обаче вече изсъхна и изхвърлям наполовина употребен. Бих купила отново.

# 385
  • Мнения: 2 588

 Шампоан Елсев за боядисана коса - нямам идея защо ме разочарова този път, а съм фен на тази серия от 20+ години. Няма да го подновя, сякаш не ми измиваше добре косата.
Хидратиращ балсам Пантен - поредния сполучлив продукт на марката, напоследък често ги купувам. Богат, гъст, подхранва и хидратира добре суха и третирана коса. Бих пробвала и другите неща от тази серия.
Душ гел за суха кожа Авен - оставяше един лек филм, който трудно измивах. Не бих го подновила.
Пяна за лице Витасин - купих я от любопитство, а тя се оказа страхотна. Измива добре, без да изсушава и опъва кожата. Не дразни и освежава тена. Ще я купя в пълен размер.
Тоалетна вода Betty Barclay Tender love - свежа, цветна и нетрайна. Детето се пръскаше често с нея.
Олиосета олио с арган и ленено семе - този тестер ми стигна за 3-4 пъти, повече ми хареса от мултифункционалния крем, не ми утежнява косъма.
Zara Red temptation - любимата ми реплика на Бакарат. Това ми е пореден флакон и ще го подновя, заедно с още няколко други, които съм набелязала за проба от Зара.
Другите неща няма да ги коментирам, защото ги купувам постоянно.

# 386
  • Мнения: 3 551
Два приключени продукта от мен:

5/10
Тази мицеларна вода почиства добре, но за мен беше малко изсушаваща. Пулверизаторът не е много удачно решение.

6/10
Не мирише натрапчиво и добре хидратира, сякаш обаче не попива особено бързо. Така или иначе имам доста по-любими продукти в жанра “против стрии”

Общи условия

Активация на акаунт