Ястие с пилешко филе

  • 12 117
  • 3
  •   1
Отговори
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Момичета предло жете как да направя нещо вкусно с пилешко филе,може и в микровълнова фурна да е.Благодаря ви предварително за предложенията.

# 1
  • Мнения: 139
Вчера попаднах на една рецепта тук - лесна и бърза

редиш в тавичка пържоли, начукани и овкусени с подправки
ред майонеза
ред картофи (обелени и нарязани на шайби)
ред майонеза
ред пилешко месо
ред майонеза
ред картофи
и най-отгоре настъргваме кашкавал!!!
Тази вечер мисля да го пробвам, звучи ми мгого добре...

# 2
  • Мнения: 311
Целите парчета филе в марината /аз смесвам соев сос, зехтин, подправки и малко силен алкохол/. Престояват в маринатата поне 2-3 часа. Овалват се в галета. Редят се в тава върху хартия за почене. Върху всяко парче се слага резени домат, поръсва се с натрошени орехи, а върху орехите се слага парче кашкавал или топено сирене.

Друго - импровизация с основни продукти пилешко филе на хапки, бекон, топено сирене, сметана и гъби. Каквото и както и да го направиш с тези продукти, ще се получи страхотен резултат.

# 3
Ето една изпитана рецепта много е проста и става бързо.Гарантирано вкусна Laughing
Нарязваш филето на хапки,овалваш го в брашно,в нагорещен тиган слагаш много малко олио и запържваш до порозовяване.Прибавяш малко соев сос(една,две супени лажици),запаржва се така още две -три мнинути ,след което се прибавя малко вода (половин чаена чашка) и се оставя за още две -три минути.
Попринцип аз го сервирам със сос от синиьо сирене(рокфорд).В тиган слагам сиренето докато се разтопи и стане на сос.С него поливам хапките от филето.

Общи условия

Активация на акаунт