Ужаси, мистерии, трилъри (29)

  • 18 711
  • 259
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 726
Не я ли затвориха Замундата?

# 121
  • Там където
  • Мнения: 799
Frozen grounds често го дават по Movie star. Аз там го гледах. Миналата седмица гледах "Торбалан" на кино- хареса ми, класически ужас с деца и чудовище Simple Smile

# 122
  • Мнения: 4 809
The frozen ground го гледах от видеотеката си в Булсатком. Обикновено филмите там ги дават периодично и по Movie star.

# 123
  • Мнения: 67
Гледали ли сте The devil's hour?
Сега са качили няколко серии в Замунда, но за жалост не откривам субтитри. Иначе изглежда да е интересен.

# 124
  • Мнения: 116
Виждам, че има субтитри в Явка.нет. Даден е линк в коментарите.

# 125
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 571
Гледали ли сте The devil's hour?
Сега са качили няколко серии в Замунда, но за жалост не откривам субтитри. Иначе изглежда да е интересен.
Да, завъртян сюжет Hands Plus1 В началото не ми беше интересно, но като му хванах края и наострих уши. Можело е да бъде и по-къс обаче. Капалди беше малко отнесен, като в д-р Ху.

# 126
  • София
  • Мнения: 27 339
Гледах на кино, Insidious: The Red Door
https://www.imdb.com/title/tt13405778/

Може и да си го спестите на кино, макар че хоръра има други измерения в тъмната зала и с този звук и т.н.
Точно чистите хорър елементи спасяват филма от пълен творчески провал в моите очи. Има няколко брутални моменти, уф.
Голям фен съм на целия франчайз и исках много по-добър финал на историята от този. 80% от филма са глупави диалози и безсмислени кадри. Скука.

# 127
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 740
Тъкмо се канех да го гледам на кино. А за Торбалан, какво ви е мнението?

# 128
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 001
Гледах на кино, Insidious: The Red Door
https://www.imdb.com/title/tt13405778/

Може и да си го спестите на кино, макар че хоръра има други измерения в тъмната зала и с този звук и т.н.
Точно чистите хорър елементи спасяват филма от пълен творчески провал в моите очи. Има няколко брутални моменти, уф.
Голям фен съм на целия франчайз и исках много по-добър финал на историята от този. 80% от филма са глупави диалози и безсмислени кадри. Скука.
Най-слабия от всичките им филми, според мен. Не си струва не само парите за билет, а дори и времето.

# 129
  • Мнения: 4 809
Гледа ми се някакъв северен, скандинавски трилър, мистерия, да компенсирам жегата Simple Smile Препоръчайте нещо снежно и мистериозно, моля! Ама по възможност да не е масовите полицейски.

# 130
  • София
  • Мнения: 1 336
Vessela Nickolaeva - Huldra от 2021. Simple Smile

# 131
  • Мнения: 1 157
Гледа ми се някакъв северен, скандинавски трилър, мистерия, да компенсирам жегата Simple Smile Препоръчайте нещо снежно и мистериозно, моля! Ама по възможност да не е масовите полицейски.

Снежният човек....аз го почнах една вечер и така и не го догледах да видя какво става. Satisfied

# 132
  • Мнения: 1 373
Гледа ми се някакъв северен, скандинавски трилър, мистерия, да компенсирам жегата Simple Smile Препоръчайте нещо снежно и мистериозно, моля! Ама по възможност да не е масовите полицейски.
В капан. За мен не е масово полицейски, въпреки че главният герой е полицай. А в първия сезон сняг да искаш...

Снежният човек е по романа на Ю Несбьо, страхотен крими-трилър в типичен скандинавски стил. Екранизацията обаче е посредствена, поне за мен.

Последна редакция: сб, 15 юли 2023, 00:19 от Reddish Brown

# 133
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 571
Снежният човек е много хубава книга, много завързан сюжет, но във филма са съкратили доста неща и така дори не се разбира кое защо е, просто се губи смисъла на много детайли, на мен не ми хареса въобще и ако не си чел романа може и да не предизвика особен интерес. Пробвах да гледам няколко скорошни сканди крими-сериалчета в нетфликса, но са много разтегнати и доскучават, много отклонения от основния сюжет и така и не ги догледах. Освен това всички са за едно и също като сюжет. Не мога да препоръчам, но ако гледаш Нетфликс има доста.

# 134
  • Мнения: 2 726
Вчера гледахме по HBO Последният клиент и беше много интересен, препоръчвам го.

Общи условия

Активация на акаунт