Ужаси, мистерии, трилъри (29)

  • 18 701
  • 259
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 988
Аз не харесвам стила на писане на Стивън Кинг, но пък страшно ми харесват самите сюжети. Предпочитам да гледам филми по негови книги. Само че сега се чудя дали да не си взема "Гробище за домашни любимци". Как ви се струва книгата, сравнена с филма?

# 91
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 171
Книгата е много по -добра. за мен поне.

# 92
  • Мнения: 2 726
Аз филма съм гледала и много ми хареса.

Идвам да похваля един интересен филм Old, който гледахме по Нетфликс. Сюжета беше нещо ново и различно от масата филми гледани досега, а обичам нещо да ме впечатли и да ми е интересно до последно.
Тук е сюжета и трейлъра.
Скрит текст:

# 93
  • Мнения: 29 911
Този го гледах, като излезе. Хареса ми, нестандартен е.

Снощи гледах The Pope's Exorcist. Много ми хареса. До последно очаквах друга развръзка.

# 94
  • Мнения: 1 988
Имах големи очаквания към "Old", но изобщо не ме впечатли. Замисълът е интересен, но на мен не ми допадна нито актьорската игра, нито начинът, по който е представен сюжетът.

# 95
  • Мнения: X
Old и на мен ми беше бозав, може би защото имах големи очаквания от трейлъра. Knock at the Cabin, последният филм на Шиямалан, ми хареса много повече.

# 96
  • София
  • Мнения: 728
Този го гледах, като излезе. Хареса ми, нестандартен е.

Снощи гледах The Pope's Exorcist. Много ми хареса. До последно очаквах друга развръзка.

На кино ли го гледа или  в някой сайт ?

# 97
  • Мнения: 29 911
Филмисуб и Филми7 го имат.

# 98
  • Мнения: 7 190
Снощи гледах The Pope's Exorcist. Много ми хареса. До последно очаквах друга развръзка.
Аз точно такава очаквах, а Вие каква очаквахте?

# 99
  • Мнения: 29 911
Да  свърши гадно....

# 100
  • Мнения: 7 190
Е, как гадно, то ако във филм за злого, не подобри доброто, какъв филм ще е? Simple Smile

# 101
  • Мнения: 29 911
Хареса ми как свърши, ама очаквах да е друго. Много подобни филми имат гаден край.

ПС: Спойлер:

Скрит текст:
Ако не си гледал, не отваряй!

Скрит текст:
Очаквах демонът да остане скрит в него и за се провре във Ватикана чрез него. Като евентуален втори филм.

Последна редакция: пн, 08 май 2023, 16:26 от Soul Free

# 102
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
Аз също.
Не очаквах такава развръзка.
Гледах Evil dead rise,  хареса ми, не беше лош, но очаквах повече.

# 103
  • Мнения: 29 911
Ивекс,

Скрит текст:
Честно казано хареса ми така да има добър край. Повечето филми с такива демони, все нещо гадно се случва накрая, като Мама например.

# 104
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
Съгласна съм.
Отидох с нагласата да е пълна боза, но излязох с усмивка от залата. Наистина приятна изненада.

Общи условия

Активация на акаунт