Блефаропластика - 4 тема

  • 51 498
  • 579
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 734
Ами то не е само отокът трябваше да ви повдигне малко и ъгълчетата на очите или да ви го препоръча този ефект. Явно е взела пари само за изрязване, което даже и не е напълно изрязано. Сега изглеждате тъжна. Не знам дали ботоксът ще помогне. Аз искам да  ви видя отново след 3, 4 месеца, дали ще има промяна?
Желязкова пипа доста икономично.

# 511
  • Мнения: 10 678
Дамата си е била направо с птоза, не просто с повечко кожа.

# 512
  • Мнения: 104
Ами то не е само отокът трябваше да ви повдигне малко и ъгълчетата на очите или да ви го препоръча този ефект. Явно е взела пари само за изрязване, което даже и не е напълно изрязано. Сега изглеждате тъжна. Не знам дали ботоксът ще помогне. Аз искам да  ви видя отново след 3, 4 месеца, дали ще има промяна?
Желязкова пипа доста икономично.
А консултацията ,която беше твърде кратка ,ми каза,че поради липсата на мускул веждите са паднали надолу,от което имам тъжно изражение. Ще изреже кожата,но е желателно да сложа ботокс .Бях много разколебана дали да не се насоча към друкндоктор,но имам две познати ,които се оперираха при нея и резултатът беше много добър. Сега след свършен факт,не виждам какво мога да направя .

# 513
  • Мнения: 734
Красива е дамата и сега са й хубави очите, но явно се сравнявам със себе си, винаги ми казват "защо си толкова тъжна" , а не съм.

# 514
  • Мнения: 104
Красива е дамата и сега са й хубави очите, но явно се сравнявам със себе си, винаги ми казват "защо си толкова тъжна" , а не съм.
Благодаря Ви! При мен също се случва да ме питат същото.

# 515
  • Мнения: 13 006
Момичета, какъв беше кремът с който се мажеха клепачите след блеферо, не за белезите, а другият за още съвсем в началото. Не помня какво мазахме за мъжът ми. Ако се сеща някой ще съм благодарна.

# 516
  • Мнения: 104
Момичета, какъв беше кремът с който се мажеха клепачите след блеферо, не за белезите, а другият за още съвсем в началото. Не помня какво мазахме за мъжът ми. Ако се сеща някой ще съм благодарна.
Аз се мажа с Тобрамизил.

# 517
  • Мнения: 4 580
На мен резултатът на Tedi@75, предвид изходното й положение, ми харесва. Друг е въпросът, че поне по снимки е могло да се изреже и малко повече. Но пък тук идва питанката, дали ако се направи, после няма да има други проблеми? Като например непълно затваряне на очите. Не знам, не съм компетентна, отделно мен лично ме е шубе, щото винаги има издънки. Нагледала съм се из нета на всякакви страхотии след блефаро. Ако нямаше риск, досега 15 пъти да я бях направила, ама шубе...
Та пак да повторя - има огромна разлика преди/след. Теди, не мисля, че трябва да съжаляваш за операцията, имаш коренна промяна в очите към по-добро.

# 518
  • Мнения: 389
На Теди не й е достатъчна само ГБ,трябва й браулифт, веждите са много паднали.

# 519
  • Мнения: 104
Благодаря ви момичета🌹Аз също мислех ,че в моят случай ще е подходящ браулифт,но за сега се въздържам . След време може би ще направя цялостен лифтинг на лицето,защото в долната част нещата са подобни,като при клепачите🥹 Мислех си дали с неоперативна блефаропластика ще мога да подържам кожата на клепачите ..?

# 520
  • Мнения: 19 693
Не мисля, поне не и в твоя случай. По-добре лифтинг наистина. Относно Желязкова - освен, че си скъсах нервите покрай консултацията, и за мен беше твърде пестелива, затова и не се оперирах при нея.

# 521
  • Мнения: 172
Всъщност, когато има повече оток по-малко личи излишната кожа, защото я опъва и повдига. Отокът може да направи така, че за известно време очите да изглеждат по-кръгли и изцъклени, но не и да прави изкуствено гънки, напротив, прикрива ги.

Причината за тъжният поглед е в canthal tilt или страничния кантус на окото.
Има позитивен, неутрален и негативен спрямо ъгъла с вътрешния край на окото.

Това се променя с кантопластика, не с браулифт. Следователно и тя не е имало какво да направи за този вид на окото с блефаропластиката, но определено е можело да изреже повече кожа.

# 522
  • Мнения: 104
Не мисля, поне не и в твоя случай. По-добре лифтинг наистина. Относно Желязкова - освен, че си скъсах нервите покрай консултацията, и за мен беше твърде пестелива, затова и не се оперирах при нея.

Аз се ядосвам малко на себе си,защото прибързах с избора си. Никаква заинтересованост няма от нейна страна.

# 523
  • Мнения: 10 678
Tedi, не се ядосвай, минало, заминало. Това опиране на излишната кожа в миглите по принцип придава стар вид на всеки, а вече го няма.
С времето ще се харесаш и ще се радваш, че си го направила, макар и да не си постигнала ефектът, който си искала.
Аз също очаквах повече от моята операция, но не стана точно така.

# 524
  • Мнения: 13 006
Момичета, какъв беше кремът с който се мажеха клепачите след блеферо, не за белезите, а другият за още съвсем в началото. Не помня какво мазахме за мъжът ми. Ако се сеща някой ще съм благодарна.
Аз се мажа с Тобрамизил.

Горе на самия разрез го мажеш нали?

Момичета, върнах малко назад виждам че и лифтинг обсъждате, имайте в предвид че в България и конкретно Войнов прави опъване на кожата, не мисля че владее deep lift, питайте ако ходите на консултация само кожа и повърхностно ли се работи или се репозиционират мускули и се работи дълбоко. В първият случай за 5-6 г всичко си висва пак, при deep-a 15-20 г казват “държи”
Така че внимателно се информирайте какво точно ви предлагат.

Общи условия

Активация на акаунт