КГБ = Клуб на Готините Баби - 210

  • 31 040
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 8 436
Е с тази идея ме разби, ДЕБОРАНА! Hug
Защо пък не? Още от сега ще си освободя четвъртъка и ще яхна коня. Нали сама съм си началник? В сериозен размисъл съм. Няма много да мисля, бързо ще взема решението и ще ви кажа. Ей го къде е Перник, ще си го тичам. Имаше такъв виц, но сега не е време за вицове. Друг път ще ви го кажа. Хайде, завивайте се, че ще гася ламБите.
Утре най-ранобудната да сложи кафето. Simple Smile
Сега лека нощ и спокойни сънища. Hug
БОРЯНЧИЦЕ, изпревари ме. Simple Smile

# 676
  • Мнения: 18 738
Ха ,откак съм влязла и се мотая наоколо ,то навън побеляло.
 И виждам ,че търсих тиксо да опаковам пакет, то стои   и само дето не вика,  а аз залепвах и  опаковах с едно за найлона на оранжерията. Че свърших една ролка и търсих ,та се изметнах ,то отгоре , бабичка.

# 677
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 081
Ех колко се радвам, че Борянка и Деборана се включиха. Надявам се и другите да ги последват.
Фло, май аз ще гася лампите. Нещо се загледах в един филм и то станало никое време. Хайде лека и до утре.
Дано Дидимити сложи кафето.

# 678
  • Мнения: 1 215
Добро утро, бърборанки-поспаланки!
Който рано заспива и рано се събужда Simple Smile.
 На вън е изненадващо бяло-вали сняг и почти е покрило и коли, и треви,. и пътища. Не е моето, но не мога да отрека, че е красиво..
.След като при Ениса и Борянка има, защо ние да сме по-назад Simple Smile, хайде и тук да понавали и после да поразкаля...

Ммм, за мини срещички нещо чета...
А тези, които си нямаме собствени конЬОве, а искаме и ние да дойдем, как да се прицънцурим към срещащите се?
 Вярно, сетих се, с летящото килимче или по-скоро с летящата метла ще се донесем Simple Smile.

Нямам какво да кажа, то и толкова рано не е за казване, още ми спи акъла Simple Smile - само се гъбаркам, лаф да става Simple Smile.
Винаги съм обичала това време, на първото кафе.
Пиша от лаптоп и тук има само мънички кафета CoffeeCoffeeCoffee, дано Дидимити дойде и донесе от нейното - уханно морско кафе Simple Smile...

Хубав да е денят ви, момичета!
Да е бял, топъл и спокоен ....
До следващо писане.....


Бррр, вънка не е за жени Simple Smile....

Последна редакция: нд, 05 фев 2023, 07:33 от Важна клечка

# 679
  • Мнения: 430
Добро утро!
Излюпих се и аз 😁
Исках вчера следобедно да вляза да ви видя, но не остана време. Приготовления за празника ни, ха и бебока да видя и побавя и тооо, времето отлетя.
Сърдечно благодаря на всички ви за поздравленията към рожденика, дай Боже да е здрав и да се сбъдват, а на вас да се връщат тъпкано 🥰
Чела съм ви, няма да ви отбелязвам една по една щото ще оплета конците 😁
Ето и от мен едно кафе, с което ви пожелавам една хубава неделя
За сега гуш на всички ❤️ и до после.

# 680
  • Мнения: 1 261
Добро утро и от мен! Имаме си хубава снежна покривка, леко ръси още, бяло,  красиво и студено.
За тези, които нямат конЬОВЕ,  да се присъединят към талигите на другите. В Перник сме много гостоприемни- справка -  картинките дето ви ги пратих.
Плановете за днес включват обяд с приятели на заведение. Така че,, мен не ме мислете,,. Стига да дойдат, дано не се уплашат от времето.
Засега чао! Лек ден!

# 681
  • София
  • Мнения: 8 436
Добро утро, красавици!
И при нас е снежно бяло. Не му се радвам, защото от утре пак тръгвам по пътищата.
КАССС, благодаря за кафето. изпивам го и отивам на пазар, а после по следващите задачи.
По-точно след кафето - физзарядка, че конят е затрупан от снега. Не е моето това време. Сигурно затова съм се родила през слънчевия юли. Окъпала ме мама в нектара на цветята. С имената техни ме дарила и с тайнствената сила на земята.
Спирам до тук. Хайде, хубав ден.

# 682
  • Мнения: 1 261
Добро утро и от мен! Имаме си хубава снежна покривка, леко ръси още, бяло,  красиво и студено.
За тези, които нямат конЬОВЕ,  да се присъединят към талигите на другите. В Перник сме много гостоприемни- справка -  картинките дето ви ги пратих.
Плановете за днес включват обяд с приятели на заведение. Така че,, мен не ме мислете,,. Стига да дойдат, дано не се уплашат от времето.
Засега чао! Лек ден!

# 683
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 081
Поуспала съм се днес и вие сте спретнали вече седянката. Клечице, като нямаш конь, то предполагам ако Фло дойде, при нея ще може да се качиш, и е ейго де е Перник, има предполагам уреден градски транспорт. Аз с удоволствие бих натоварила няколко девойки при мен, но ще идвам от другата посока, не от София и после пак на там ще съм.
Благодаря на Кассс за сутрешното кафе.
При нас е натрупало няколко сантиметра снях, ама е слаба работа. Както казва Клечито, скоро пак кал ще има.
Снощи Здравчето ми писа. За съжаление не може да си намери паролите за влизане тук, защото компютъра и се е развалил и сега използва този на племенника и.
Да се надяваме, че и другите девойки,  да се включат.
Хайде да ви е снежен и чист деня. Аз вече връзвам кънките, първо служебната работа, докато се върти първата пералня за деня, а после и прахосмукачки и т.н.
Дописвам...гледам на клона има 2 госта и 2 потребителя. Единия съм аз, а другият се е скрил, защо ли е тази потайност?

# 684
  • София
  • Мнения: 16 159
Аз съм другия  скрит потребител. Четох, зарязах страницата, мих съдове. В 10 ч. ще идват да оправят теч в баните на горния етаж и у нас. Да видим колко прахоляк ще има после.
Снега, студа  и леда го мразя, нищо че по документи съм родена посред зима. Калта бих я преживяла, ако не се заледява нощем.
На Здравка няколко пъти съм и обяснявала за възможността да използва "Забравена парола".
Не знам защо не се възползва.

# 685
  • София
  • Мнения: 8 436
Децата ни се прибраха от ваканцията. Доволни са, изкарали са чудесно. От утре пак на даскало.
След кафето, пазар, после готвене и посрещане.
Сега вече къщата ни е пълна. Липсваха ми децата.
АЙША, все забравям да те поздравя с новата придобивка. Да я покарате, докато й се нарадвате, а после друга.
Време е за почивка. Малко книжка и после сън. Новите момичета в къщичката ни не знам дали знаят рецептата за красота на София Лорен. И понеже си спомних за дядо Либен от Българи от старо време, та да поясня. Дядо Либен искаше в дома му всичко да е хубаво - и снахите, и внучетата, че и кокошките. Май така беше. Та и аз. Като ще красивея, да споделя с вас тази рецепта, та всички да сме красавици. Да си дойдем на думата. Та рецептата е ежедневно 12 часа сън и поне 2 оргаз..а. Stuck Out Tongue Winking Eye
Отивам да "заработвам" часовете сън.

# 686
  • Мнения: 18 738
А другото кога?

# 687
  • Мнения: 1 215
Адашчице Флоранс, на теб ти се напълни къщата, пък моята след 3-4 часа ще се изпразни, дъщеря ми и зет ми ще дойдат да си приберат чаветата ... Иначе сме готови за ,,издаване'' - две бройки внучета са изкъпани,  нахранени, всичко изпрано и почти изсушено, манджа има за износ, ако им хареса и проявят желание да си вземат...
Сега пак имаме свободни занимания, не им е разрешено по толкова време, но при баба всичко може ...
По заповед на щуката, започвам да пека палачинки.
Оставям ви.

# 688
  • Мнения: 1 054
Кас, да ти е живо и здраво момчето!

Май ще взема и аз да сготвя някакво месо със сини сливи, че и без това се чудя какво да е
ММ обича разни засукани манджи, ама не е уцелил жената. От цялата женска работа най-мразя да готвя
Знам си няколко рецепти и ми стигат, освен като реша да се направя на добра жена и да пробвам нещо от безбройните рецепти, които съм записала на хвърчащи листчета или съм запазила на компютъра. Ма почти винаги не се получават и за това  имам оправдание да си готвя моите си работи
Например баница по тази рецепта, а и не само по нея. Искам да се получат тези шупли, правя всичко, което е написано или показано, ама нъцки.


И все си мисля, че има някаква тайна, която готвачите нарочно не споделят, но най-вероятно всичко се дължи на това, че не обичам да готвя

# 689
  • Мнения: 430
Ехооо, ехоо, хайде на следобедно кафенце ☕☕☕☕☕☕☕☕, 🙂
Навсякъде сняг, при нас - нъцки, нямааа, но пък за сметка на това е студено, макар да пече слънце.
Днес съм сварила една леща и толкоз. Малко разтоварващо. До сега размразявах чекмеджета на фризера, че беше станало нещо ужасно. Голяма играчка, но сега всичко измито, подсушено и по места, доволна съм 🙂
Тану и на теб благодаря за поздрава❤️! Ядене със сини сливи не съм яла от дете. Баба, лека й пръст, правеше, вкусно беше, но след нея никой не е готвил, а и аз не съм се пробвала.
Клечице, далеч ли са ти внуците, рядко ли ги носят при теб? Пожелавам ти по чести срещи.
Фло, и аз се присъединявам към въпроса на Борянка 🤪
Борянка, преди като съм чела тук много ми харесваха стиховете ти. Пусни пак нещо, ще ми е драго да ги чета 🥰
Ениса не я мисля, на нея днес са й наготвили 🤪
Оооо, като ви четох исках на всяка по нещо де да кажа, де да питам, ама ей на процесора заби, явно от паметта е, бабешка работа 😒🤣🤣🤣
Айша, Янче, Каг, Деборанка, Алфея, Пипи, Дидия, Габка, Нинанн, Яжка, Мая...., ха де и още имаше ама ... 🤔, Абе всички ви прегръщам и ще се потретя, почетвъртя и повече, но пак ще кажа - хубаво ми е при вас, за което благодаря ❤️, по рано е трябвало.
До после 🤗

Последна редакция: нд, 05 фев 2023, 15:46 от kasss

Общи условия

Активация на акаунт