Гобленарска седянка - 149

  • 54 819
  • 704
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 410
Здравейте,

Някои от Вас има ли схеми на гоблени на Милена стил в pdf версия?

# 616
  • Мнения: 711
Точно по средата съм на кончето и показвам сега, защото в четвъртък ще съм на нов проект. А кончето ще почака, защото имам за правене две сватбени и едно бебешко  Simple Smile

# 617
  • Мнения: 164
Малко не е четвъртък, ама да се отбележа с нов алиекспрес проект. Имам два с гобленов бод отлежаващи и едни кръстчета, но нещо хем много искам, хем нямам желание да ги завърша Simple Smile
За първи път пробвам на този производител, да видим дали ще излезе нещо.

# 618
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
Колко са големи, мери?
В Киев има много леки рамки, ненатрапчиви. С едно паспарту ще светнат.

Боже, как ме  е оправил редактора!
ИКЕА, не Киев.

Тези са с размер за стандартна фото снимка. Единични са, аз ги сложих една до друга и не личи.



И са.много леки. Залепени са с двойно залепващо тиксо

# 619
  • Мнения: 484
Дами, имам въпрос към вас - къде мога да намеря копринени конци с каквито едно време се бродираха българските карета? Претърсих интернет , но не намирам от тях.

# 620
  • Мнения: 580
Добро утро момичета!!! Не мога да повярвам, че съм първа за този четвъртък.
Преди:

Сега:

Остават ми 4 схеми още. Не ми спори много, защото много ходя на разходки до Кайлъка (всеки ден) и като се прибера обядвам и лягам за следобеден сън. На диета за отслабване съм. Трябва да готвя за мен и отделно за децата, и движение да има. Знаете за крачките. Време не оставя за шиене. Обаче искам да го свърша, че ми се мотае вече 4 години.Simple Smile

# 621
  • Мнения: 711
Оленка, адмирации за търпението! Добре се получава. Аз, както ви казах, прекъснах коня заради сватбени и бебешки самплери. Засега толкова от единия

# 622
  • София
  • Мнения: 488
Дами, имам въпрос към вас - къде мога да намеря копринени конци с каквито едно време се бродираха българските карета? Претърсих интернет , но не намирам от тях.


В "Базар" и "Олх" съм срещала

# 623
  • Мнения: 364
Етапче и от мен.

# 624
  • Мнения: 39
Дами, имам въпрос към вас - къде мога да намеря копринени конци с каквито едно време се бродираха българските карета? Претърсих интернет , но не намирам от тях.

Здравейте! Имам някакви, ще ги потърся тази вечер и ще снимам. Ако Ви свършат работа ще ги пратя.

# 625
  • Мнения: 711
Днес отиде за рамка.

# 626
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Привет и от мен Simple Smile Това е от мен, за последните 6 месеца :

# 627
  • Мнения: 711
Аз съм по средата на сватбения самплер. Много бавно върви, защото го правя на 28 каунт, а го правя така, защото не намерих панама цвят Ivory в друг каунт. Тези тънки нишки ме побъркват ...

# 628
  • UK
  • Мнения: 203
Здравейте, дами, надявам се да приемате нови членове.

Шия от доста години, утре ще покажа с какво се занимавам в момента. Някой беше питал къде може да се продават готови гоблени- аз съм виждала в ибей и то на високи цени, по £400-600, така че може би си струва да се пробва там. Също можете да проверите по групите във фейсбук, има доста англоезични групи, в които биха могли да дадат повече информация (ако не владеете езика, пишете ми на лично, ще помогна).

# 629
  • Мнения: 21
Здравейте, имам следния въпрос има ли сравнителен таблицата между ДМЦ и СХС? Интересува ме конец номер 415 СХС на кой номер отговаря в ДМЦ. Понеже там където живея няма магазин с СХС конци, а има ДМЦ, а не ми се иска едно челе да поръчам онлайн и да плащам 6 лв доставка.

Общи условия

Активация на акаунт