Войната в Украйна 2

  • 702 022
  • 11 114
  •   2
Отговори
# 10 650
  • Мнения: 9 771
Не знам дали ще шкурим пистите, но пък на самолетоносачи кацат, ако ме разбирате.

# 10 651
  • Paris, France
  • Мнения: 14 117
За изказването на Макрон все си мисля, че просто го хванаха неподготвен. Той няма какво друго да каже, ако каже категорично "няма да пращаме" пък после решат друго ще изглежда като Путин, затова просто каза че ще пратят ако се наложи, но не са разговаряли за това. Тоест просто политически приказки.
Оттам нататък май само се говори по въпроса, но аз не съм там и не знам какво става де.

Не е само Макрон. По телевизията всяка вечер се говори за това. На мене ми звучи като готовност да пратят или подготвяне на населението за съобщение, че войските вече са там. Франция доста подсили военното си присъствие в Румъния.

Макрон не е от плямпащите празни приказки или поне досега не е казал нещо, което да бе е направил.

Мисля, че на всички е ясно, че Руzия ще се зъби и ще напада докато не бъде озаптена. Вече всички видяхме грозното лице на руzката власт. Никой не може да гарантира, че след Украйна няма да нападнат балтийските, Полша. По-евтино и бързо е да бъдат спрени в Украйна, вместо след 5 или 10 години да настъпят на запад.

# 10 652
  • Мнения: 4 479
Не знам дали ще шкурим пистите, но пък на самолетоносачи кацат, ако ме разбирате.

Дали тези, които ще ги дадат могат да кацат на самолетоносачи и кои ще ги управлява защото на укринските пилоти им е съкратен курса за обучение и сега. качане и излитане от самолетоносачи съвсем ще им дойде в повече.

# 10 653
  • Мнения: 4 386
Всяка писта става, стига да не е осеяна с бомбени кратери

# 10 654
  • Мнения: 5 643
Много съм щастлив, че Русия вече няма възможност да направи десант във Варна. Вече ще мога да спя спокойно.

# 10 655
  • Мнения: 179
Много съм щастлив, че Русия вече няма възможност да направи десант във Варна. Вече ще мога да спя спокойно.
А защо да не може? Какво й пречи?

# 10 656
  • Мнения: 9 199
НАТО и пречи... Още "такива" въпроси?

# 10 657
  • софия
  • Мнения: 25 615
"Комуникация" нот и деф е 😂
Деф, "вече".

# 10 658
  • Мнения: 18 368
???
Ние и досега бяхме в НАТО

# 10 659
  • Мнения: 21 563
Защо се хабите, човекът просто искаше едно хаха, или плюсче на шегичката, както обикновено.

# 10 660
  • Мнения: 5 643
Хората казват, че кораби нямало, та затова.

По-горе някой го написа, не мога аз да родя такава идея.

# 10 661
  • Мнения: 21 563
Ето, сега можете да го зарадвате.

Шегички, дето трябва да се обяснават много не стават, но не е за първи път.

# 10 662
  • Мнения: 589
Кораби няма, да. Свират се в Новоросийск, но и там ги намират дроновете.

Могат обаче спокойно да ни направят авиационни удари и десант по въздуха, а оттук нашите фенове да ги посрещнат с хляб и сол. Ние сме чудесен кандидат за проба дали, адже ба, НАТО ще задейства наистина чл. 5 или само ще изрази тревога и безпокойство, след което ще предпочете да избегне ескалация и трета световна война. И тук няма значение дали сме се снишили в позорен неутралитет или сме като прибалтийските ястреби. Ако опитът с нас излезе успешен, да се готвят Прибалтийските, а после Румъния и Полша. Сърбия сама ще развее руския флаг. Това ни чака всичките, след като Украйна бъде "денацифицирана" напълно.

# 10 663
  • Мнения: 179
Кораби няма, да. Свират се в Новоросийск, но и там ги намират дроновете.

Могат обаче спокойно да ни направят авиационни удари и десант по въздуха, а оттук нашите фенове да ги посрещнат с хляб и сол. Ние сме чудесен кандидат за проба дали, адже ба, НАТО ще задейства наистина чл. 5 или само ще изрази тревога и безпокойство, след което ще предпочете да избегне ескалация и трета световна война. И тук няма значение дали сме се снишили в позорен неутралитет или сме като прибалтийските ястреби. Ако опитът с нас излезе успешен, да се готвят Прибалтийските, а после Румъния и Полша. Сърбия сама ще развее руския флаг. Това ни чака всичките, след като Украйна бъде "денацифицирана" напълно.
Това е и моето мнение. Въпросът е, че нападението над Европа ще бъде извършено с изпращането на български момчета на новите европейски фронтове на първа линия на сигурна смърт като пушечно месо, тъй като бурятите и други дребни републики вече ще са избити. И тогава няма да има отказвам и не искам. Само като видите в какво състояние публично показаха набедените леко дебилни момчета за атентата в москва, представете си българчетата на тяхно място. Руснаците са жестоки хора и дойдат ли тук, никой няма да е защитен

Последна редакция: чт, 28 мар 2024, 19:25 от stefi2005

# 10 664
  • Мнения: 5 643
Глупости са това.

Общи условия

Активация на акаунт