Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... октомври

  • 79 369
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 2 265
  • France
  • Мнения: 12 928
Да е честита бърълената щерка Champagne
Сис, не си сама Hug

# 2 266
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
и аз за умалени щях да пиша, но после се размислих - купувала съм само на Горинич, а те бяха детски. за "големите" не знам.

хм, за "ада" щях да кажа пътя за дяволското гърло, ама май не е. Simple Smile


прити, омар хаям го е казал най-добре. виждали сме и по-добри преводи, но смисълът е този

# 2 267
  • Мнения: 7 307
Мисте, аз имам кецове кларкс, които са ми съвсем точни. Имам и същия размер обувки (същата дължина на стелките), които леко ми стискат. Връщала съм и защото са ми били малки. Доколкото знам, те имат и различна ширина. Може оттам да е идвал проблема при мен

# 2 268
  • Мнения: 12 205
Уинди, много си права. По всички точки.

Прити, честито! Ще видиш, че сега, че ще дишаш по-леко. Няма да е все така ❤️ идват добри дни. Как се чувства майка ти на новото място? Ако не е много нахален въпросът ми, разбира се.

# 2 269
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
О Кло, никак не е нахален въпроса, благодаря че питаш. Тя е добре там, харесва и е доста спокойна, аз също.
На мен не ми трябва никой, имам нужда да остана сама, да се подредя, да поработя върху себе си във всеки аспект…

# 2 270
  • Мнения: 1 913
И такаааа... малката гад от днес е с апаратче за разширяване на челюст. Светът й е крив... това не мога да ям, влиза ми под апаратчето, онова не мога да ям, трето не мога, четвърто не мога... и на всеки две хапки ходи да се дави със зъбния душ, много е смешна, а пък се ядосва, когато се кискам отстрани... тъкмо ше се втали малко.

# 2 271
  • София
  • Мнения: 9 604
Уиш, ❤️

Прити, радвам се за теб! 🤗

Оплаквам се, че вечерях, две порции, а сега пак съм гладна. Да бях бременна, и то с ламя, нямаше такъв глад да ме гони. Ама глад, не лакомия. Стърже ми чак.

Мързи, милата малка Мързелотка! Съчувствам й!

# 2 272
  • Мнения: 12 066
Панде, имам супа и печена тиква. Идвай!

За последните два поста, нямам известие...

Събудих долното котенце. В погледа му, се чете обичта му към мен. Чете се и от обич, какво ще ми се случи 😈
 😸

Последна редакция: сб, 29 окт 2022, 07:55 от Сирос

# 2 273
  • sf
  • Мнения: 10 194
Петъчно беше луд-ни-ца! Винаги е така като липсвам няколко дни. Не искам да звучи сякаш фирмата не може без мене, ама винаги заварвам лудница , а и тези, които зависят от мен ме посрещат с грейнали очи. 🥴
Ама избутАх го! Сега ме е срам да кажа кое радио слушам, ама съм се тропясала малко с телефона в леглото и съм се отдала на мечти. 😆
Ще готвя утре 2-3 неща, ама още не съм ги измислила, освен, че едното ще е супа.
Кучо се е лепнал за мен като ваденка. Милият ми той, сякаш не три дни, а три месеца ме е нямало.

# 2 274
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
и за двете отговорът е - ГЮВЕЧ! Wink

от утре започва мощна магнитна буря. по този повод ми се вие свят от днес. направих мармАлада от портокали.
това е рецептата, но не е това резултата. https://yummynotes.net/orange-peel-marmalade-recipe/
гняс.


# 2 275
  • Мнения: 15 356
Майка ми прави не мармалад ами сладко.И не от портокали ами от портокалови кори.И едни сладки меломакарона ли бяха с портокали.Добри,следвай ме за още изчерпателни рецепти 😂

# 2 276
  • Мнения: 2 811
Добро утро!
Изпратих тийна туко що да маха крачоли към гарата. Направих типичния родителски инструктаж преди екскурзия. Искаше да тръгне без яке, ама не му се получи. Да после ще е топло, но сега има няма градус-два. Нервно ще ми е, докато се прибере, надявам се, че децата ще си изкарат чудесно. Аз нямам възможности да ги водя по интересни места и пътувания, това си е минус, който ми тежи на съвестта, но дано някой ден те да имат възможност и да отидат, където поискат.
Мързелче, като човек носил скоби и на двете челюсти години наред, с 4 извадени здрави зъба за да се наместят другите ще кажа, че никак не е леко. Докато свикне ще е гадно, може да и направят рани от протриване, когато влезе храна под скобите е наистина гадно и некомфортно, отделно фъфлищ докато свикнеш, а и след това, подиграваха ми се...
Настръхвам като се сетя, после редовно се ходи да ги натягат, понякога е в повече, челюстта боли чак. Та с две думи не се нерви, не са само капризи. На детето му е трудно. Яла съм и с тях, като съм навън, но у дома ги с свалях да се наям като хората.
Тринки, страхотно да си изкарате! Уцелихте невероятно време, много е красива сега планината! Пускай фотки да се наслаждаваме и ние.

# 2 277
  • Мнения: 1 913
Моргеееен...
Сирос, аз защо не видях котака, м??? М???/във въпросително-заплашителната интонация на последното, главното М, се крие завоалирана надежда пак да го пуснеш Stuck Out Tongue/

Уинд, знам, че не й е леко. Не се нервя, обаче не знам какво да предложа вече за ядене и в тази връзка приемам съвети всякакви.

# 2 278
  • Мнения: 12 066
Пускам, нали си другарче. Гледай бърже.
😸

Ей го и хванат на местопрестъплението и продължаващ да наглее
😸

Последна редакция: сб, 29 окт 2022, 10:19 от Сирос

# 2 279
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
кой каза закуска?



никога не пробвайте сладко от портокалови корички докато е още топло!
ще се опарите, това е сигурно, нои вкусът ще е гняс.
но на следващата сутрин....
сгъстила съм го малко повечко, но става.
Simple Smile доволна съм. няма да търся Годо по рафтовете на магазините.

Общи условия

Активация на акаунт