Медицински център за асистирана репродукция Варна ( есенна тема 2022)

  • 25 369
  • 438
  •   2
Отговори
# 360
  • Мнения: 50
Здравей, аз си записах  час за първа консултация, през супердок, имаше опция за Събота.
Имай предвид, че д-р Александров работи и в Плевен и не винаги е тука, т.е. прегледите ти може да са при други лекари, ако него го няма.  Ако не се лъжа тук е Петък и Събота.
Успех от мен!
Благодаря Ви много , насочила съм се към Атанас Александров . Мисля че дори го има в Супердок , ще се опитам там направо да запазя час .
За мен събота е идеално , имате предвид , че вторичните прегледи може да са при друг нали така ? Много се извинявам , но тепърва навлизам в тези среди,  и все още изобщо не съм наясно 😣

# 361
  • Мнения: 113
Да, точно това имам предвид. Не се притеснявай, всички са много мили.
Според мен е по-добре да избереш лекар, който е постоянно там, така няма да се налага да обясняваш всеки път за какво си там. Аз вече не ходя там, но имам добри препоръки за доц. Кисьов. Все пак слушай сърцето си.
 
Здравей, аз си записах  час за първа консултация, през супердок, имаше опция за Събота.
Имай предвид, че д-р Александров работи и в Плевен и не винаги е тука, т.е. прегледите ти може да са при други лекари, ако него го няма.  Ако не се лъжа тук е Петък и Събота.
Успех от мен!
Благодаря Ви много , насочила съм се към Атанас Александров . Мисля че дори го има в Супердок , ще се опитам там направо да запазя час .
За мен събота е идеално , имате предвид , че вторичните прегледи може да са при друг нали така ? Много се извинявам , но тепърва навлизам в тези среди,  и все още изобщо не съм наясно 😣

# 362
  • Мнения: 42
Искам само да споделя, че имам запазен час за 27.01. и д-р Атанасов лично ми звъня да ме предупреди, че вече са на новия си адрес. Не съм негова/тяхна пациентка, не съм ги посещавала до сега. Направи ми мн добро впечатление.

# 363
  • Мнения: 50
Believe23 , много благодаря за съветите , ще ги имам предвид ❤
Evora Lulu аз без никакъв контакт с него , вече със си изградила много добро впечатление 😁, ще се радвам да споделиш впечатление и след прегледа 🍀

# 364
  • Мнения: 42
grizy, непременно ще споделя! Аз също съм чувала много добри отзиви и затова отивам, но все пак ми направи страхотно впечатление този толкова зает човек, който работи в не-знам-колко болници и пътува не-знам-колко км на седмица само, да ми звъни лично, а не примерно някоя асистентка/секретарка.

# 365
  • Мнения: 697
Добро утро!
Центърът работи на новият адрес !
Със същото работно време както досега .
Адресът е бул. 3ти март номер 9, сградата на Промишлена енергетика, етаж 3 .
Успех на всички които ще прекратят прага му !

# 366
  • Мнения: 149
Здравейте! Имам следния въпрос някой да е кандидаствал повторно по фонда...интересуваме отново ли се прави цветна снимка.Ясно,че изследванията се минават на ново,както и спермограмите,но не знам дали и цветна снимка трябва.Ще подготвяне пак документи,но чакаме талона от уролога и ще посетим центъра 😊

# 367
  • Мнения: 208
Здравейте! Имам следния въпрос някой да е кандидаствал повторно по фонда...интересуваме отново ли се прави цветна снимка.Ясно,че изследванията се минават на ново,както и спермограмите,но не знам дали и цветна снимка трябва.Ще подготвяне пак документи,но чакаме талона от уролога и ще посетим центъра 😊
Кандидатствала съм 3 пъти с една цветна снимка,за спермограмата май имаше някакъв срок 6 м .

# 368
  • Мнения: 149
Здравейте! Имам следния въпрос някой да е кандидаствал повторно по фонда...интересуваме отново ли се прави цветна снимка.Ясно,че изследванията се минават на ново,както и спермограмите,но не знам дали и цветна снимка трябва.Ще подготвяне пак документи,но чакаме талона от уролога и ще посетим центъра 😊
Кандидатствала съм 3 пъти с една цветна снимка,за спермограмата май имаше някакъв срок 6 м .
Супер,благодаря за информацията😍.За спермограмата знам,че пак трябва да се направи минали са почти 4 г.от предишната,така че определено трябва.Но не знаех за ЦС.

# 369
  • Мнения: X
Как спряхте прогестерона? На пролутекс и кринон съм и доктора ми каза да сложа, колкото са ми останали и да ги спирам. В 12 г.с. съм. Притеснява ме да ги спра от раз.

# 370
  • Мнения: 1 015
Аз ги спрях от раз, не съм намалявала дозата постепенно. Бях на една инжекция Пролутекс на ден.

# 371
  • Мнения: 697
От раз ги спрях , ако не се лъжа в 10г.с . Бях на преглед,говорих със Док и той каза да ги спра . Позволи ни да правим секс и така . Износих си децата без проблеми 😉 ...

# 372
  • Мнения: 42
Споделям за прегледа при д-р А. Александров - аз бях на първа фетална морфология, докторът е много внимателен, подробно обяснява, отговори на всичките ми въпроси и още толкова, плюс това ми таксува прегледа като обикновен такъв, т.е. по-евтин, освен всичко друго. Единствено съжалявам, че не забременях година по-рано, за да мога да се следя при него в МД.

# 373
  • Мнения: 208
Споделям за прегледа при д-р А. Александров - аз бях на първа фетална морфология, докторът е много внимателен, подробно обяснява, отговори на всичките ми въпроси и още толкова, плюс това ми таксува прегледа като обикновен такъв, т.е. по-евтин, освен всичко друго. Единствено съжалявам, че не забременях година по-рано, за да мога да се следя при него в МД.
  Радвам се ,че сте останали доволна от него ☺️☺️☺️. Аз ходих всеки месец при д-р К. Александров по мое желание, като всички Фетални ми бяха таксувани като обикновенни прегледи ,а много обикновенни прегледи изобщо не ми бяха таксувани ☺️. За следене може да се доверите на д-р Анжел , прекрасна е . Двамата с д-р А. Александров са добър екип и с постоянна връзка. Успех до финала 🙏❤️

# 374
  • Мнения: 42
Ами аз ще се следя в МД - предните две бременности съм се следила и раждала там, ликацията ми е удобна, имам лекар, с който съм ок…Настоящото бебе беше непланиран шок, който си мислех, че е ранна менопауза…😂 Иначе МЦАР освен, че е ново и лъскаво, всички изглеждат много мили, специалистите явно са много добри, ми се струва, че е за проследяване по-скоро на асистирана бременност и по-особени случаи. Моят, поне засега, не е такъв, като изключим, че, живот и здраве, ще направя 40г. малко след като родя.

Общи условия

Активация на акаунт