Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през август

  • 69 001
  • 1 821
  •   1
Отговори
# 1 785
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
Мисте , де си?
Всичко ок?

# 1 786
  • Пловдив
  • Мнения: 40 841
Тук съм бе, тук...наред е, мерси!
Балтая се цял следобед с подписване на документ с ел.подпис и кат се закучи и не ще и т`ва е...Първо не щеше да запише документа, са пък подписа не се появява на страницата...Мъчих да тегля др.версия и не, та не... Head Band

Сиросче, весела почивка!

Кюфтета правих посл.пъти като ходих при нашите без особена рецепта, но държа сместа в хладилника. Стават супер. Овалвам само в брашно, ама готвачите ги мяткат и в яйца.

Дойде ми и не ми се мърда...

# 1 787
  • Мнения: 1 915
Вали, гърми, святка...
А тва мойто малкото ше ме побърка... кви са тия наченки на моден усет... тръшна се вчера за маратонки в едно квартално магазинче. Бели, с четири пръста дебела подметка. Лошо ми стана...ми че те шта са бели само първия ден... после стават на г*з... щото е маймуна и се катери, навира, муши и ходи навсякъде... надделях накрая де и ме одруса с 65 кинта в Декатлон, ама поне са черни и качествени...
Сега искала пола за първия учебен ден! Пола! Ма тя такова не е носила през живота си, щото досега не искаше. По една рокля на година й купувах, ей-така да има за поводи... нови си висяха в гардероба.
Вчера час за пробиване на уши й записах, щото и за това омрънка света... и ми разказва после как един съученик я питал по вайбър иска ли да му е гадже, тя казала Не и той я нарекъл "принцеса"... Smile

# 1 788
  • Мнения: X
Ем, така правят принцесите, Мързи.

# 1 789
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 867
Яна, как го постигна? Аз още готвя като за цялото войнство, а ако не съм сготвила се изсипват всички на обяд или вечеря 🤣.
Вие с моя мъж сте от една школа. Обича да готви, нямам против, ама... Все едно имаме ресторант или заводски стол. Simple Smile
Ре, лесно стана, лека-полека, нали сме само двамата. Горе-долу предвиждам нужните продукти за 4 порции примерно (това са ни две вечери). А ако ще сме повече хора, просто увеличавам според броя.

За огретена (макар че не знам дали правилно го назовавам, децата се смеят, че си било моя измишльотина) : обелвам и нарязвам на кубчета няколко картофа, сварявам ги в подсолена вода. После ги отцеждам, изсипвам ги в тавичка. Добавям натрошено сирене и нарязан бекон, парченца масло.  Понякога съм слагала и гъби, и топено сирене, но най-често са само тези съставки. В купа си разбивам 600 мл готварска сметана + 4 яйца, добавям щипка ронена чубрица. Заливам тавичката и слагам във фурната за около 10-15 минути. Когато порозовее, отгоре го покривам с настърган кашкавал и го оставям малко да се запече. След това го нарязвам на порции.
Ползвам сметана, защото в началото, когато го правех с прясно мляко, ставаше доста водно и някак като пресечено стоеше млечно-яйчената смес. И картофите в началото ги слагах сурови, но ми отнемаше повече време, докато стане готово. Сега това ми е в листата за бързо готвене, заедно с пицата и пържените яйца. Wink

# 1 790
  • Пловдив
  • Мнения: 40 841
Ако ти трепти често окото кво значи?

# 1 791
  • Мнения: X
Липса на магнезий, Мисти.

# 1 792
  • Мнения: 2 264
Нерви, Мисте, нерви. Не, че и преди лошите неща в живота ми не се случи.
Обичайно е липса на магнезии, витамини Б, или много нерви.

# 1 793
  • Мнения: 12 206
Мисте, пребори ли файла? Чак сега те прочетох.

# 1 794
  • Пловдив
  • Мнения: 40 841
Мисте, пребори ли файла? Чак сега те прочетох.
утре пак ще мъча...няква отметка сигур махнах или се изтри незнам. Ръчках, мъчих не и не...

# 1 795
  • Мнения: 12 206
Не знам какъв ти е подписа. Има особености за всеки издател. А и още нещо не бива да забравяш. Трябва да бъде "инсталиран" на компа, а не да седнеш на който и да е и той сам да тръгне. Във Въпроси всякакви ти пуснах линк с инструкции за подписване на pdf, ако е на Информационно обслужване. Това е валидно само за техните подписи.

# 1 796
  • Пловдив
  • Мнения: 40 841
На инсталиран, да...туй го знам. На информационно е, да. До вчвра си посписвахме с оная програма, обаче се скапа компа. Нов диск. Като почнах да опитвам днес йок...дава, че е успешно подписан, а подпис ня-ма!

# 1 797
  • Мнения: 12 206
След смяна на диска отново не трябва ли да се инсталира?

# 1 798
  • Пловдив
  • Мнения: 40 841
След смяна на диска отново не трябва ли да се инсталира?
незнам...всичко си работи, самия подпис също. Влизах в Нап. Само оная смотана програма не ще да визуализира парафа...
Ще видя утре с тоя Pdf дали ще може.

# 1 799
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 283
Цял час ги правих вашите картофени кюфтета, ама буквално от десетилетки не бях правила и не ги помня какво се слагаше вътре. Освен картофи им сложих малко варено пилешко и зеленийки, с едно яйце вътре и към лъжица брашно за всеки случай, и отвън само отупани в доста брашно. Мисля че номерът е да се намачкат картофите без да се пюрират напълно. Вари го, меси го, пържи го, най-после стигнах до "яж", изчезнаха за несъразмерно по-малко време 😁Пак ще правя Hands Plus1 Прегрях, а ММ затворил градинската врата, че му било студено в хола Rolling Eyes Викам трябва да тренираш за зимата че глей кво става с цените.
Айде, добър апетит на всички вечерящи  Fork And Knife

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт