Велико Търново-тема 47

  • 51 787
  • 764
  •   2
Отговори
# 735
  • Мнения: 592

Би отговаряло ако сте от клиентите, които смятат за нормално две кафета и два сока да са на цена 100+ лева.

Във ВТ е пълно с хотели, хостели и къщи за гости. Ако искате в по-високия ценови клас бих препоръча Парк хотел Асеневци (малко далече, но с удобства), Меридиан хотел Болярски.
Добър вариант е хотел в Арбанаси - романтика, удобства и близост до ВТ.
Две кафета и едно безалкохолно са 15 лв. Десертите са по 15 лв. На нас ни хареса там и останахме доволни от обстановка и обслужване.
Като допълнение, в сайта има меню, в което всеки може да види кое колко струва. Нереалистични са тези 100лв.

# 736
  • Мнения: 2 179
Подариха ми ваучер за почистване на лице в Бюти- само една козметичка ли е там и имате ли отзиви ?

# 737
  • Мнения: 3 332
Въпросът е за романтичен хотел във Велико Търново по възможност с паркинг. Къде я пратихте в Арбанаси и кой хотел там е романтичен? Ако имат финансова възможмост Bey house е такъв. Не съм нощувала, но съм посещавала ресторанта и ми хареса. Много повече от прехваления Щастливец с високите цени.
Вижте Гранд хотел Янтра, има паркинг, СПА зона, невероятна гледка към Царевец, в центъра е.
https://yantrabg.com/

Последна редакция: пн, 08 яну 2024, 14:23 от beba2

# 738
  • Мнения: 114
Подариха ми ваучер за почистване на лице в Бюти- само една козметичка ли е там и имате ли отзиви ?
Козметичките са две. Знам,че не правят класическо почистване с пара , а само апаратни процедури. Ходя там на кола маска и веднъж поразпитах Simple Smile

# 739
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 536
Подариха ми ваучер за почистване на лице в Бюти- само една козметичка ли е там и имате ли отзиви ?

Аз ходя при Валя.Доволна съм.Процедурите са апаратни.

Относно хотела казах това, което смятам аз за подходящо.

# 740
  • Мнения: 2 179
Благодаря! Записах се..
А фризьорите там как са? Не съм чувала никакви отзиви, а ще ми е удобно да комбинирам ходенето.

# 741
  • При децата ми
  • Мнения: 6 092
Момичета, търси се квартира в района на центъра за 12 нощувки? Ако някой има нещо предвид, моля да пише. В съседна тема съфорумка търси докато е на очни.

# 742
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 536
Благодаря! Записах се..
А фризьорите там как са? Не съм чувала никакви отзиви, а ще ми е удобно да комбинирам ходенето.

Добри са, всички са с голяма практика/поне 3-4, които аз знам/, но не са "моите", но аз съм и виден каприз де.

# 743
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 713
Siska79, разсмя ме! Като ти видях днес хубавата прическа, а сега чета че си Капри, ами получава ти се!!!
Аз съм доволна от фризьорката Еми, която е част от екипа на ЕмСи (на в.левски).

# 744
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 536
Siska79, разсмя ме! Като ти видях днес хубавата прическа, а сега чета че си Капри, ами получава ти се!!!
Аз съм доволна от фризьорката Еми, която е част от екипа на ЕмСи (на в.левски).

Дайсанът прави чудеса, особено, когато е в ръцете на сръчен човек/не съм от тях/.Иначе Мина като ме прави е убийствено.
Последната също е много доволна от Емилия и не иска да ходи в друг салон.

# 745
  • Мнения: 88
Здравейте! Дъщеря ми ще бъде студентка във вашия град. Ще учи психология т.е. в корпуса. Интересувам се от условията в общежитията. Ако има право на избор кое да избере?

# 746
  • Мнения: 7 933
Дъщеря ми е в първи курс и е в един от двата блока над Ректората. Единият е прясно саниран и отвън, другият, в който е тя, не е саниран, но вътре условията са добри. Тя е в стая единичка, в апартамента има 4 или 5 отделни стаи с коридор, общи тоалетни и отделно помещение с две или три кабинки за душ. В стаята има гардеробче, бюро, стол, легло и шкафче. Тясно е, но пък колко му трябва на млад човек Grinning купих й възможно най-малкия хладилник, като хотелски минибар, с малка камера за лед. Готвенето е забранено,   има възможност да ползват пералня и сушилня с техни перилни препарати за 4 лева, ако не греша сумата Пропускателният режим е строг, влиза се с чип и има денонощно портиер. В момента довършват блоковете до стопанския факултет, но не знам дали там ще приемат студенти от други факултети.  За тази година кандидатстването беше голямо сито с много резерви точно защото блоковете на стопанския не бяха готови. Следете много внимателно сроковете,  защото има само един ден дъщеря Ви да си вземе настанителната заповед, ако е приета или си губи реда. Помня, че и някакви снимки трябваше да има налични, моята дъщеря сама се занимаваше с това и не съм много в час. Надявам се да съм била полезна.
Дописвам  - в деня на вземане на настанителната заповед се плаща определен депозит и такса и такса за чип и така нататък- ако ще плаща в брой, пригответе сумата в пликче точно до стотинка,  за да не се губи ценно време, понеже лудницата е пълна.  Ако ще платите предварително с банков превод, не закръгляйте сумата в никакъв случай, преведете я точно до стотинка.

Последна редакция: нд, 14 яну 2024, 20:28 от Eva+

# 747
  • Мнения: 88
Eva+ ще ви пиша на лично

# 748
  • В.Търново
  • Мнения: 6 694
Имате ли координати на някой Вик майстор? Трябва ми да сложи бойлерче под мивката в кухнята.

# 749
  • Мнения: 67
Здравейте, има ли танцов клуб  за уроци по belly dance? Може и в околията. 🤗

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт