Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през юни

  • 81 252
  • 2 549
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Мнения: 3 820
Мисте,жив и здрав да ти е синковеца и с лекота да сбъдва мечтите си! Да се гордеете много с него 🍰
Карамелке,не те разбирам,честно!!Готова си да се тъпчеш с АД, аналгини и всякакви химии, но не можеш да преглътнеш няколко чаши вода с лечебна цел!
И аз съм на фаза матури, но съм от другата страна и чакам да минава тази седмица и да глътна въздух.

# 1 261
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 906
Покрай приказките за упражнения и приложенията, дето показахте, във фейсбук ми излезе реклама на Митко Казаков. За поръчка на книгата му и пр. Някой има ли впечатления? То не са много парите - 7,60 лв., рекламира се като консултант по здравословно хранене и физическа активност.
Аз наистина искам да се консултирам с добър диетолог, който ще вземе под внимание всичко - и годините ми, и заболяванията ми, и начина на живот, за да изготви нужния режим. Но не знам къде да търся.
До края на седмицата температурите ще са високи. И като се добави и високата влажност...

# 1 262
  • София
  • Мнения: 2 424
Карамелчик, за водата Simple Smile ако само вода не ти е вкусно, има много начини за полезно овкусяване - вода с лимон, вода с някакъв друг плод, има на девин води с разни минерали с лек плодов/сладък вкус. Цаката е да почнеш, почнеш ли веднъж, после няма спиране.

# 1 263
  • USA
  • Мнения: 2 159
Честит рожден ден на твоето момче, Мисти! Да е здрав, щастлив и да не ти създава проблеми!
Естела, радвам се, че Бориса се развива добре Heart Eyes
Ренко, шефчето е много сладичък, просто си го представих как съска и обръща палачинката Heart Eyes

Лейла Hug
Новини не гледам, спряла съм ТВ от една година, много ми е добре.

Последна редакция: пт, 01 юли 2022, 03:36 от SkyBlue

# 1 264
  • Мнения: 12 239
Моля, моля, без компромати. Важното е, че след толкова канене, все пак се видяхме. На една ръка разстояние сме, но все намирахме оправдания.

# 1 265
  • Мнения: 12 138
Преместихме се у хралупата, разбирайте спалнята. МУ даже подредил кухненски кът 😂 Тази вечер ще ни е романтично. Ще вечеряме в леглото 🤣

# 1 266
  • Мнения: 1 498
Сиросче,хм....кажи да се вържем ...да няма земетресение....🤪🤪🤪🤪
Комшу, благодарско!🍀💖

# 1 267
  • France
  • Мнения: 13 094
Мацки, я дайте бърже рецептата за ерзац пържени тикв... пардон, онова там на фурна.

# 1 268
  • Мнения: 10 943
Режеш, подреждаш в тавата, заливаш със зехтин и сол и печеш.
Предполагам, че можеш и да ги оваляш в брашно, но аз никога не ползвам брашно за тиквичките, затова не знам.

Тъкмо спретнах и аз една топла салата от такива, само че в еът фрайера ги правя и после в соса от зехтин, чесън, копър, оцет, сол и захар. Топли вътре покривам, колкото се изядат топли, другите утре студени Simple Smile все са вкусни.

# 1 269
  • Мнения: 6 331
Ули,тъкмо това ще вечерям 😁.Без по-голямата част от изброените подправки 😬.И домати и краставици,и то станаха две салати 😂

# 1 270
  • Мнения: 10 943
Сори, днес ми е сдухано от сутринта, а вече и уморено всякак.
Винаги съм съжалявала, че се върнах, но бях свикнала вече и почти намерила мир с това. Обаче като гледам на зрели години май ще трябва да се махаме... и ми е тъжно, много хем не е като да съм спирала да го искам. Обаче за пръв път се чувствам като да нямам избор просто. Дано ми е песимистично просто, ама надали.

# 1 271
  • Мнения: 12 138
Ули, споделям същото. Точно така се чувствам. Безнадеждно. Щото и емиграцията ще ми е трудна.

# 1 272
  • Пловдив
  • Мнения: 40 934
Наспорт, другарки! Kissing Heart
Ще лекувам гърлото Grin

# 1 273
  • Мнения: 2 838
Наспорт!
Мисти, жив, здрав, щастлив и успешен да е младежа!
Аз днес съм добро прасе, успях да сдъвча череши, няколко кайсии, таратор, голяма купа със салата и малко от боба с ориз и мръва. Закономерно взе да ми се доспива, но предам ли се сега ще се ококори рано и няма да мигна после.

# 1 274
  • France
  • Мнения: 13 094
Взема да ги овалям в царевична галета. Но утре, днес МН готви. Уж, щото го направи като кучето на нивата. Rolling Eyes

Не ми се говори по тази тема дори. Толкова усилия за да запазим някаква връзка, а то...

Славчо е голям сладур. Казва non на френски и да на български. Когато иска манерката, вика ода за вода, когато иска в чаша - eau (вода на фр). Дано да има повече желание от Монсти, който тотално отказва да се пробва на иначе матерния му език.

Общи условия

Активация на акаунт