Парфюмни размисли и страсти - 271 април 2022 г.

  • 52 815
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 213
Имам нужда да споделя, че най-после разбрах сравнението между Бакара Руж и Клауд, което досега за мен беше мистерия. Една мила дама от форума ми изпрати отливка и установих, че когато го помириша от капачката на флакончето, наистина мирише на Бакара! Когато пръсна обаче, отново няма нищо общо - на хартия ми мирише на сладък кокос с шоколадова нотка, а на кожата ми - на лавандула и уд. Изумително е колко е различен от капачката, на хартията и върху кожа...все едно са три парфюма! Нормално е да се усещат различни нотки повече или по-малко в завимисимост къде е пръснат един парфюм, но на такава драматична разлика не бях попадала досега. Интересен ми е да го изследвам и ще го пробвам на други повърхности и хора, да видя какво ще извади Simple Smile

# 721
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 531
Олеее, как съм изпуснала Shalimar L'Initial... Откъде, за колко..?
Толкова много харесвам Shalimar Initial и винаги ми е било болно, че повече не мога да го притежавам. Помня, че се беше появила някаква лимитка на космическа цена, която така и не дойде на нашия пазар.

# 722
  • Мнения: X
Нотино, 125 лв

# 723
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 531

Мерси, ще го дебна да се появи. Heart

# 724
  • Мнения: 2 650
Момичета, нямам възможност да чета назад, може ли да ми кажете къде във Варна мога да тествам Zadig&Voltaire?
На Морска гара.

Беше ми на върха на езика снощи като идея, но не съм ходила скоро там, а на сайта им не фигурираше бранда.
Има ги и в сайта. Не знам в кой проверяваш ти, ето този е актуалния
https://www.travel-free.bg

# 725
  • Мнения: 26
Привет, дами Simple Smile
След отчаяно търсене и без алтернатива, си поръчах La Petit Robe Noir Couture от Elinor. Дойде, пръскам, но ме съмнява. Слаб и много нетраен. Не се разлиства достатъчно. Лошото е, че сравнявам с една стара мостра, която в някакъв момент са ми дали от Дъглас и може също да не е релевантна вече.
Някой тук има ли го, да се изкаже?
Благодаря 🌷

# 726
  • Мнения: 3 784
Тази сутрин се напръсках на ръцете за проба с два нови за мен аромата и греда - нито Gelsomini di Capri издание 2017, нито Dolceacqua на Masque Milano ми харесва.
И двата аромата ме дразнят, има-няма вече 4-5 часа. Що ли не си останах парфюмирана само с Флоработаниката да ме пита човек Grinning

На първия, независимо от новото издание е останал прекалено много от ретро вайба на първообраза и не ми допада. Иначе е красив, цветен и класен. Ще го върна на Нотино, добре че има тази опция.

Втория е много добре смесен, толкова добре, че не мога да определя коя е нотката, която ме дразни така Grinning

И парфюм за последните няколко дни е любимата за пролет Florabotanica
Ще се радвам момичетата, които имат и Rosabotanica да споделят как го намират сравнен с флората Simple Smile

Последна редакция: сб, 30 апр 2022, 15:20 от Al Georgieva

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 1 446
С какви по-точно са условията за връщане на парфюм в notino ?

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 4 539
С какви по-точно са условията за връщане на парфюм в notino ?

https://www.notino.bg/garancia-vrashtane-na-pari/

# 729
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 166
Трети ден нося Shalimar Philtre и ми харесва все повече. Пудреността вече не ме дразни (мисля че тя ми извикваше този ретро вайб на грим и червила). Не беше любов от първо помирисване но се усещам че ще ми липсва ако го върна. Реших да запазя и Coco Mademoiselle Intense.

# 730
  • Мнения: 711
Athena...Hug
Откъде този Shalimar Philtre? Confused
Представете си, моля, че не съм за дала този тъп въпрос! Grinning

Последна редакция: сб, 30 апр 2022, 19:33 от Magda Dimitrova

# 731
  • Мнения: 1 210
И аз получих L'Initial, който поръчах след подсказката на Emia. Не познавам първообраза, но бях чела доста за него и не се поколебах да поръчам на сляпо. Ще го разносвам още, но първото ми впечатление е разочароващо. Усещам една бръснарска нота, лавандулова като че ли, макар да няма лавандула в пирамидата. Липсва ми и герленската ванилия, която много харесвам.

# 732
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 166
Магда, не съм в България. Пазарувам от магазин Costco, подобен е на Metro Cash and Carry. Онлайн подържат силно ограничен избор дизайнерски парфюми. Цените са им много изгодни. Изчерпват се бързо и зареждат нови, различни. Ако уцеля нещо трябва да решавам бързо защото знам че ще свърши и едва ли ще се появи пак. Такъв беше случая със Шалимара.
Lemon Verbena, и моята реакция беше подобна. Поноси го малко, не го отписвай веднага, хубава линия са.

# 733
  • Мнения: 711
Athena, благодаря за отговора! HugHeart

# 734
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Аз обожавам Герлен, но L'Initial изобщо не харесвам до степен на непоносимост.

Общи условия

Активация на акаунт