Време е за ИКЕА! - Тема 37

  • 37 526
  • 760
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 69 064
Благодаря много. Сега ще разцъкам.
Не знаех че мога да поръчам нещо налично в магазин, и неналично в онлайн магазина, до адрес.
Една подложка така я даваше налична в магазина, но изчерпана в онлайн магазина..та я чаках да се появи.
Ако знаех, щях да я пусна по твоя начин.

Сега пробвах, не ми дава да я сложа в количка изобщо, щом е изчерпана онлайн Thinking
Не излиза при мен кошница

Последна редакция: ср, 20 юли 2022, 15:47 от teta75

# 751
  • Мнения: 3 207
tetka_the_best, я пак обясни как поръчваш от магазина в София онлайн. До адрес ли?
Значи ли, че артикула го няма в онлайн магазина, има го във физическия и има възможност да се поръча?
Това е нещо ново за мен, явно има промени.
Прегледах в профила ми - не виждам промяна. Ако нещо го няма онлайн, а го има в магазин, нямам опция да го поръчам.
И за смс-те съм изненадана. Последните месеци всякакви поръчки, ама смс няма. Grinning

# 752
  • Пловдив
  • Мнения: 2 924
tetka, а можеш ли да пробваш същото нещо ,но с артикул ,който го няма онлайн ?

# 753
  • Мнения: 69 064
При мен излиза така


Не мога изобщо да го добавя в кошницата, ако е изчерпано онлайн.
Пробвах и да е наличен в София..но и там е същото...не става.

# 754
  • Мнения: 3 207
Вероятно го е имало онлайн и тя всъщност от там го е поръчала, не от физическия магазин. Разкостих го този сайт - няма вариант да се поръча нещо, което го няма онлайн Grinning
И при мен излиза като при teta75 - и на телефон и на компютър

# 755
  • Мнения: 69 064
И аз така мисля, че е станало Grinning
Освен това стелажи и редове излизат ако е НАЛИЧНО В ОНЛАЙН МАГАЗИНА, иначе- тц.

Ама добре, че стана дума, да вляза в сайта и да видя, че ми е заредена подложката, та си я пуснах. От онлайн магазина Grinning

# 756
  • Пловдив
  • Мнения: 2 924
teta,според мен tetka го е поръчала онлайн ,но от падащото меню си е помислила ,че го е избрала от магазин .
Ако имаше начин ,нямаше да ползваме Еконт .Аз от център за поръчки не мога да го закупя ако го няма в онлайн магазина ,а има налични бройки в София или Варна ,а какво остава през сайта им .

Писали сме заедно .

# 757
  • Мнения: 3 207
И аз така мисля, че е станало Grinning
Освен това стелажи и редове излизат ако е НАЛИЧНО В ОНЛАЙН МАГАЗИНА, иначе- тц.
Скрит текст:

Ама добре, че стана дума, да вляза в сайта и да видя, че ми е заредена подложката, та си я пуснах. От онлайн магазина Grinning
Не е бе! Прави каквото си иска Wink
Не показва стелажи и рафтове, ако продуктът е дребен и е вътре в магазина, или ако има мострена бройка - дава ми една библиотека, че има 2 бройки, ама да питам служител. Отивам на стелажа, където има същата в друг цвят и виждам две бели мостри, сглобени. 2 броя бели в пакети няма. Какво да питам, аз мостра не ща

# 758
  • Мнения: 69 064
Аааааа...ми може.
Ма важното е че аз си ръчнах подложката за стола Joy

# 759
  • София
  • Мнения: 30 205
Момичета, ако взема кухнята с монтаж, ще мога ли да кажа на каква височина искам шкафовете?

# 760
  • In transit
  • Мнения: 11 933
Хайде към новата тема, докато не са ни заключили. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт