💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 15 - Между два сезона

  • 90 672
  • 946
  •   1
Отговори
# 585
  • London
  • Мнения: 6 732
След Красима ви водя компилация и с Елизабет



Знам, че явно ви изненадвам, защото се бях разочаровала от нея ...., Но с времето запазвам хубавото. Както виждам и Красима и Андрей дори пак си говорят.Joy

Последна редакция: ср, 30 мар 2022, 21:01 от La Catrala

# 586
  • Мнения: 2 071
Егати родителите!  Надя Команечи я вика, те казват - Не! Ще си седи тука и ще си слуша чалга.

# 587
  • London
  • Мнения: 6 732
Ми принципно си права, но малко родители реално ще пуснат 15 годишна сама някъде зад граница. Отделно те викат ама дали ти организират прехрана и подслон не е ясно.....най-вероятно не. Та сложно за подрастващ.

# 588
  • До морето
  • Мнения: 7 135
Някой знае ли дали мис Ели и Валентин са заедно още?

# 589
  • Мнения: 550
Да, заедно са и са във Венеция в момента

# 590
  • София
  • Мнения: 27 337
Лудетини 🙂




Докато текат снимките на Максимал Реванш

# 591
  • London
  • Мнения: 6 732
Надявам се са на първия етаж.Grinning

# 592
  • София
  • Мнения: 27 337
Имаше едно стори на Боби в което снима как Стратимир се разхожда върху парапета на някакъв мост на огромна височина и без предпазни средства?! А долу голяма пропаст, падне ли....
Направо изтръпнах. Боби също беше ужасен.
Това пак от Максимал сбора.

По-късно Боби пусна друго стори, след като е бил нападнат от родители, че подвежда децата да направят нещо толкова рисковано и той се обясняваше как --> ''нямал такова намерение, деца не правете така, това е дело на човек, занимаващ се с подобни каскади от години и пак крие рискове'' и т.н.

# 593
  • London
  • Мнения: 6 732
Абсолютно правилно са му казали родителите. Не напразно в Кеч Мания която гледах като дете винаги се почваше с " Не правете това вкъщи".Joy

# 594
  • Мнения: 9 700
Юли и Елизабет

# 595
  • Мнения: 9 584
Днес голяма част от участниците са в хелд китчън. Имаше една девойка, май Габриела - заприличала е на травестит. Отделно пак си личи - много непропорционално кофти тяло.

# 596
  • Мнения: 9 700
Днес голяма част от участниците са в хелд китчън. Имаше една девойка, май Габриела - заприличала е на травестит. Отделно пак си личи - много непропорционално кофти тяло.
Снимките на епизода със Сезон 3 в Хелс Китчън бяха на 14 март.
Скрит текст:

# 597
  • София
  • Мнения: 12 548
Аз снощи едвам познах Туджаров. Много дълга коса е пуснал.

# 598
  • Мнения: 2 071
Аз снощи едвам познах Туджаров. Много дълга коса е пуснал.

Туджаров ясно ми кои са тия двамата отляво на Стоян?

# 599
  • Мнения: 10 436
Май има доста хора, които не са участвали, или поне в последният сезон. Или аз съм ги забравила.

Общи условия

Активация на акаунт