Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през ноември

  • 74 176
  • 2 570
  •   1
Отговори
# 1 995
  • Мнения: 18 571
Аз ще разбера нас да не ни искат, то и аз не ни искам, ма не разбирам ние защо слагаме държави в червения списък. Дан’ ни внесат още малко Ковид, че тука сме го овладяли сигурно и ще ни съсипят мерките.

# 1 996
  • Мнения: 7 306
Сис, честита придобивка!

Пфф, абсурдна работа е Кацаровата.

Най-после седнах. Защо всички се сещат, че имат спешна работа в късния следобед?
Пържих чушки с яйца и се напуках яко Animal Pig Нервно ми е, уморено. Умувам дали да си налея нещичко.

Елифче, Панде, Карамелче, отбележете се - дано всичко е наред.

# 1 997
  • Пловдив
  • Мнения: 40 840
Уф...не спирам да хълцам Rolling Eyes  Отдавна не ме беше хващало...е, спрях за час и ся пак.

# 1 998
  • Мнения: 14 811
Мисте,някой те споменава. 😋
Правих бургери за вечеря,направо ще се пръсна! Дай ми на мен ей такива боклученца.. 😒

# 1 999
  • Мнения: 12 066
Много обичам бургер, но няма. Лоша жена, ей!

# 2 000
  • Пловдив
  • Мнения: 40 840
Мани, Ени...щот съм убавица, та все за мен мислят Stuck Out Tongue Winking Eye
Дай рецепта..кво сложи?
И аз обичам, ама дом.дюнери повече Simple Smile скоро трябва да направя...

# 2 001
  • Мнения: 14 811
Аа сложих едно свинско,изостанало. 😁  Бях пекла пържоли в гювеч и една хартисала имаше. Накълцах на ситно,отгоре едно листче Ементал,стоплих в микровелето,добавих кисела краставичка,кетчуп,майонеза,пържени картофи... Квото намерих в хладилника май. 😆 Ама стана идеал! За Синеочка нЕма да ви казвам къв беше. 🤭 Сирене,кетчуп,картофи. А преди това й изчоплих и сусама от питката. 🙄 Злоядо малко чудовище. 🤣

# 2 002
  • Мнения: 12 205
Болните да оздравяват!

Много хубави придобивки и Сис, и Сирос, със здраве да ги ползвате. Аз съм аут тази година покрай черния петък. Утре ще ходя и до К. да връщам дърварския смарт часовник, с който Миуто се опита да ме зарадва преди месец. Тотално се сбъганяса, не ще вече и да зарежда, да не говорим, че преди това за 48 часа му падаше батерията до нула.

Толкова съм уморена, че лягам и умиргам, а утре и заради тестуването трябва да вдигам дЯтито половин час по-рано, та ....

# 2 003
  • Пловдив
  • Мнения: 40 840
А, Ени аз запичам питките на грил тигана след бекончето Wink Стават супер.

П.п спря хълцука..да видим до кога.

# 2 004
  • France
  • Мнения: 12 910
Ммм, като казахте хамбургери, ММ ги прави стра-хот-ни! Табиетлийски - с кюфтета от телешка кайма, сладък лук, корнишони тип пикълс, кетчуп, сирена... не е случайно, че и двамата се окръглихме.

# 2 005
  • Мнения: 14 811
Аз и от заведения си ги поръчвам така,та за това-без лук,без зеле,без това и онова. 😆
Мисте,нямам грил аз. 🥺

# 2 006
  • Мнения: 12 066
Фил, много добре звучат. За мой срам, никога не съм правила бургери.

# 2 007
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
Ейй опасни сте с тез бургери- ама утре ще ги творя.Аз спретнах една тава пълнени чушки , ММ вечеря 3 пъти, аз само виднъж, няма да съм слаба скоро…
Развихрих се аз на черна сряда, готова съм с коледните подаръци на семейството, а за мене 3 броя щото съм слушала най- много.

# 2 008
  • Мнения: 182
Ей,ама само за болести и ядене тука говорите.Да оздравявате бързо,които сте болни,че празниците наближават. Simple Smile И аз си наруших малко храненето с едни малки еклерчета.Важното е,че днес поръчахме ламината.Днес уж да легнем по-рано и пак стана никое време.Даже се чудихме дали да боядисваме,а на мен вече ми се спи.

# 2 009
  • Мнения: 1 913
Мрън... аз няма да рева за болести и ядене, за твърде бързо привършване на кеша ще рева...  Прекалено е... Сума, с която преди семейството кара цял месец, сега стига за 15-20 дена... и по-зле ще става май... яко стягане на коланите се очертава.

Общи условия

Активация на акаунт