Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през септември

  • 84 993
  • 3 033
  •   1
Отговори
# 2 850
  • София
  • Мнения: 18 730
Ено, жив и здрав, аз за това не правя торти.

# 2 851
  • Пловдив
  • Мнения: 40 839
Ени, честит ти рожденник!

За крема...май на 1л мляко се слагаха 6 с.л брашно, 4 жълтъка и захар...ама и аз не съм правила отдавна.

# 2 852
  • Мнения: 1 191
Здравейте,  общество! С малкия сме в родния ми Самоков, вчера беше лято, днес е почти зима Grin
Ени, да ти е жив и здрав рожденика и много да те слуша, глези и обича!Класическата рецепта за крем ванилия е 1 л мляко, 7 с.л. захар, 7 с.л. брашно, 1 ванилия. 800 мл мляко и захарта кипват на котлона, отделно разбиваш яйцата, брашното и останалото мляко, след което на тънка струя и непрекъснато разбъркване ги довавяш към млякото на котлона. Без грешка става и без бучки. Накрая като е готов крева добавяш 50 г масло на бучка и разбиваш, докато се разтопи.
Болните да оздравяват! Сиросче, силна прегръдка за теб!

# 2 853
  • Мнения: 10 909
Ени, жив и здрав да е мъжът ти!

С крема не мога да помогна, аз такъв не съм правила и не харесвам много, карам или с ганаш или с маскарпоне и сметана, че са дурако-изпитани Simple Smile

Чудя се да се ядосвам ли да не се ли и докато се чудя, се ядосвам Persevere

# 2 854
  • France
  • Мнения: 12 906
Ениии, да ти е жив и здрав мъжа. Да те слуша и обича... че бандата с лопатите и алибито дебне в засада Stuck Out Tongue Winking Eye
Беб напълни памперса и заспа. Кво да го правя?

# 2 855
  • Мнения: 9 939
Ени, честит да ти е рожденика. Каквото и както и да си направила, все е добро и хубаво, защото е с любов и мисъл за него.

Ре, що така не ти дават почивка?! Нали работеше за чужда компания? Те не уважават ли болничните?

# 2 856
  • Пловдив
  • Мнения: 40 839
Уф...трябва да търся стомотолог-хирург за майка, че има зъб за вадене, ама нейния док не се наемал, че единият корен отивал към синуса. Мен хич ме няма по тая част...не отбирам ни-що.
Пие АБ, ама е леко подута...отказа утре да дойде, ще си пиела аб и да видим. Инак часа и е за петък преди обед.

# 2 857
  • София
  • Мнения: 13 868
Ени, честит да ти е рожденика. Каквото и както и да си направила, все е добро и хубаво, защото е с любов и мисъл за него.

Ре, що така не ти дават почивка?! Нали работеше за чужда компания? Те не уважават ли болничните?
Уважават, до толкова доколкото не ми припева шефа да се явя на три срещи. В негова защита ще кажа, че беше в отпуска миналата седмица, а се смениха  100 неща и той наистина щеше да е в небрано лозе.
Ще ги ми платят де.

# 2 858
  • Пловдив
  • Мнения: 40 839
Сис...?
Пак е имало трус на Крит...тоя път 5,4 по Рихтер. Head Band

# 2 859
  • Мнения: 5 751
Добре съм! Жива съм! Беше по-слабо от вчерашното!

# 2 860
  • Мнения: 14 811
Мерси за съветите за крем. Едва ли ще правя скоро пак,но ще ги имам предвид. 🤗
Не е нещо Уау,но поне ще е вкусна.
Ре,ще му кажа за багажниците аз,само да ме ядоса нещо. 😁🤣 Нека си имам един скрит коз.
Сис,дано няма повече трусове. 🥺

# 2 861
  • Мнения: X
Честит рожденик на Ени! Много да те слуша!

# 2 862
  • Мнения: 14 811
Благодаря ви!
Като за един час работа,бива. 🤣

Последна редакция: вт, 28 сеп 2021, 16:00 от Anyyyone

# 2 863
  • Пловдив
  • Мнения: 40 839
Ени, ам супер е!

# 2 864
  • София
  • Мнения: 13 868
Супер е. Да има късмет да не я оцени момчето. Той младичък е.

Общи условия

Активация на акаунт