Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през август

  • 83 238
  • 3 459
  •   1
Отговори
# 3 090
  • Пловдив
  • Мнения: 40 841
Уж мазах със жълтък и мазнина, ама не стана лъскава отгоре..


Кюфтетата май ще са сухички, ама има сос...да видим.

# 3 091
  • Мнения: 7 307
Ооо, Зе, хубаво ми напомни, че имам лешници. Сядам да поизчистя малко.
Мисте, идеална е.
Карамелче, отвратително е това. Съгласна със Сирос за абв пощата. За другото не мога да дам съвет, много съм боса там.

# 3 092
  • Мнения: 9 943
Леле, Мисте, страхотни Heart Eyes Абе, майсторица си ти!

Карамелка, съжалявам за преживяното! Съветът на Панди е добър.

# 3 093
  • Пловдив
  • Мнения: 40 841
Още снимки? Селско коте и майка му... Simple Smile

# 3 094
  • Варна
  • Мнения: 14 548
Ядки,пита и котета. Само мръвки и шоколад липсват за предверието на Рая.

# 3 095
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Карамелче, можеш, правиш новия имейл, сменяш го във ФБ и ще ти изпрати на новия имейл линк да потвърдиш че приемаш, правиш го основен и след това махаш стария.

Кой питаше за паниран кашкавал. Сега ще изкажа професионално мнение, преди години на едната работа панирвах по 2 пити кашкавал на ден. Задължително се прави заготовка от предния ден, панираш в следния ред - вода, брашно, яйце, галета, редиш го в нещо и да стои до другия ден в силен хладилник, трябва да "изсъхне".
Ако го обичаш до галета, само пържиш в горещо олио, го обръщаш 2 пъти, първия път преди да е готов.
Абе пържиш малко и обръщаш да се запечата и после допържваш първата страна. Ако го обичаш до яйце, топиш преди пърженето. По същия начин се панират и потените сиренца, само че се замразяват, но пак от предния ден.

Да се редактирам, потените сиренца да се четат ТоПени, ама така става като пръстите са по-бързи от акъла Joy

Последна редакция: сб, 28 авг 2021, 19:50 от Баба Яка

# 3 096
  • софия
  • Мнения: 4 180
Mисте, много хубаво изглежда. Мен ме мързеше да готвя, та си поръчах храна токущо. И за докато дойде си налях чашка винце.

# 3 097
  • Мнения: 2 812
Мид, да ви е живо и здраво юначето! Весели игри и успехи в училище!
Що така за абв-то? Досега проблеми не съм имала. Пу-пу.
Мисти пресягам се през екрана, първо ще докопам питата/много мажно, че не е лъскава, 100% сигурна съм, че е много вкусна/ след това ще погаля котетата.
Аз си направих една огромна салата, нарязах вътре и една пилешка пържола и вече мога да търпя с гладните Stuck Out Tongue Winking Eye

# 3 098
  • Мнения: 2 170
Caramella, изтрий си профила. Ще си спестиш усложнения и унижение. За фригидни истерични или завистливи натури, няма алтернативно лечение. Някой иска да режисира чужд талант, живот, емоции. Да пътува с мъртвото вълнение, към нови дълбини.
Вивиан, безпогрешно си я описала, сякаш си я снимала. Никак обаче не ми се иска да си изтрия профила.
Благодаря, момичета, обадих се на приятелка, която ме успокои, че ще сменим имейла. Имало е такава опция. И Бабчето е писала.
Толкова се стресирах, че си забравих паролата за форума. Сега съм перманентно логната, но ако преинсталирам, паролите се изтриват, на модератор ли да пиша, че съм забравила паролата?
Оф, ако зачезна, да знаете че съм пред вратата, но нямам ключ Confused
Мисти, чудно печиво! И мама пече нещо, отивам да се наплющя, Сиросче, да живеят кръглите форми Joy
Имаше някаква закачка окръжностите - Всеки си има хубава страна, но ти се оказа кръг Joy
п.п. Аз съм глобус и в двата смисъла Sunglasses

Последна редакция: сб, 28 авг 2021, 20:08 от Caramella

# 3 099
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Мъгличке, (уф с тия небългарски никове, все се чудя как да се обръщам към вас, турете у скобички как да ви викаме на галено Stuck Out Tongue Winking Eye, аз не знам людски езици) и аз нямам оплаквания от абв-то, от години го ползвам и имам май към 20-тина пощи. Често има опити за хакване, ама моите пароли са безумни и невъзможни да ги отгатнеш, аз примерно мога да ги вкарам само от клавиатурата на компютъра, защото на телефона не мога да пиша десетопръстно.

Карамелка, от  компютър ли пишеш да ти кажа къде да си търсиш паролите, а и от телефон също ще ти кажа, ако не е за приложение а влизаш от хром.
Всъщност ако пишеш такива постове като тук във ФБ искам да съм ти приятелка там

# 3 100
  • Мнения: 2 170
Бабче, ама и твоят ник си го бива Stuck Out Tongue Winking Eye сигурна съм, че си още момиченце и въобще не ми  цитирай цифри, за да ме опровергаеш. И аз се чудя как да те наричам, това "бабче" хич не ми лежи на сърце Hug
Пиша от компютър, но съм логната и от телефон. Обясни, моля как да процедирам от компютър.

# 3 101
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Карамелка, ще ти пиша на лични, да не спамим тук.
Цифрите нищо не значат, ника ми идва от баба Яга, но сина като малък така го казваше и на мен си ми хареса.
На акъл съм пубер, на вид хипопотам, по егн 50 години. В една друга тема любима потребителка ме прекръсти на БаЯ, но може и вещица да ми викаш Joy

Пак се допълвам, ама като казах вещица, къде изчезна колежката Уиш

Последна редакция: сб, 28 авг 2021, 20:19 от Баба Яка

# 3 102
  • Мнения: 9 943
Бабке, пиши тука. Тая попара с паролите я сърбам периодично.

# 3 103
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Бабке, пиши тука. Тая попара с паролите я сърбам периодично.
Точно заради попарата с паролите, както казах измислям невероятни пароли, една с една няма еднакви и не ги помня, минах на хром и всички устройства са ми логнати с един имейл.
Като си скапя компютъра, преинсталирвам, логвам се и всичко си се пази, пароли, история, любими сайтове и т.н.

На хрома, горе в дясно под хикса, има три точки. Кликваш там, после настройки и пароли и виждаш всички запазени пароли. Ако имаш парола на компютъра трябва да я вкараш като искаш да видиш паролата за някой сайт.

# 3 104
  • Мнения: X
Пак се допълвам, ама като казах вещица, къде изчезна колежката Уиш
Ного съм работна, колежке. Прекопах градината с цветята в селското шато и се сдобих с тотално селски лапи, въпреки че копах с ръкавици.
Скрит текст:
Сега лоча бира за утеха.
Мид, да ти е жив и здрав Павката! Само да ви радва!

Общи условия

Активация на акаунт