Скъпи наследници - Тема 8 ... Семейството е всичко

  • 5 553
  • 47
  •   1
Отговори
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 883

"Скъпи наследници" представя темата за изборите, които модерният човек трябва да прави и сблъсъка между напрегнатото ежедневие на амбициозните хора в големия град и живота близо до природата. Този конфликт със сигурност ще промени героите, техните стремежи и ценности. Традиции и съвременни ценности ще се съчетаят с прогресивни бизнес идеи, ще видим сблъсъка между патриархалното и модерното семейство, градското и близкото до природата съществуване, характерните за нацията ни и актуалните към днешния ден професионални ангажименти, спортове и занимания. Сюжетът на "Скъпи наследници" ще представи пълната палитра от емоции и вълнения на съвременния човек.

Любопитно за сериала, мястото и локациите
Скрит текст:
„Снимаме екшън, снимаме комедия, снимаме драма. Имаме уникален актьорски състав – суперзвезди. Имаме новоизгряващи, които ще станат 100% такива. На най-различни места по света – започваме с Аржентина, Испания, Турция, България. Предстои много романтика, много интриги, много обрати“, споделя Чапкънов.
„Построихме истинско село на над 500 декара. Гори, планини, река, язовир. Всичко за една продукция на световно ниво“, казва изпълнителният продуцент на сериала Михаил Менкаджиев. И това не е декор, а истински къщи и постройки, в стила на българските традиции. Тази автентична обстановка става арена на конфликти, любов и комични ситуации. Бели Вит е мястото, на което разединеното семейство ще трябва да живее заедно. Залогът пред всеки от героите е огромен и ще промени живота му. Художниците-сценографи на продукцията са се погрижили за всичко. Те издигат и изографисват дори православен параклис – духовния център на Бели вит. По него е работил Анастас Джидров. „Мястото е осветено по всички канони на Българската православна църква. С отец, който ни посочи мястото, където трябва да бъде параклиса – споделя сценографът. – То си е божествено, то е просто… Ти се затваряш тук и забравяш за всичко останало около себе си“. Джидров и неговите колеги черпят вдъхновение от старите майстори, градили къщи в Копривщица, Лещен и Ковачевица. Къщата на семейство Дочеви например е пълно копие на копривщенската „Двата щрауса“. Хиляди са костюмите, използвани при заснемането на „Скъпи наследници“. Цветовете и тъканите добавят важни щрихи към изграждането на образите в продукцията. „Много често костюмът дава повече информация на зрителя за характера на персонажа, отколкото самият актьор в първата си сцена или в първата си поява“, посочва художникът по костюмите Ралица Лъскова-Гацова. Освен съвременни дрехи, на актьорите са били необходими и традиционни български носии. Някои от облеклата имат дълга филмова история. Панталон, носен от Дарин Ангелов, например е бил на Иван Кръстев като Манол във „Време разделно“. В „Скъпи наследници“ ще видим любими актьори и ще опознаем нови лица, някои от които вече сте виждали на театралната сцена и екрана. Сериалът е сниман у нас и в чужбина, на стотици локации, през всички сезони, с екип от доказани професионалисти в киното, телевизията и дори спорта.
Информацията е копирана от http://www.zarata.info

Facebook на сериала:  https://www.facebook.com/SkupiNaslednici/
Скъпи наследници в Btv: https://www.btv.bg/seriali/skapi-naslednitsi/
Скъпи наследници - сериите на Btv + : http://btvplus.bg/produkt/seriali/8145



Тема 1  Тема 2   Тема 3 Тема 4  Тема 5  [http://www.bg-mamma.com/?topic=1035534]Тема 6[/url]

Сериалът отново ще бъде излъчен от 31 май от 21.00 ч.

# 1
  • Враца
  • Мнения: 2 685
Ежедневно ли ще се излъчва или по-рядко ?

# 2
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 883
Всеки делничен ден.

# 3
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 107
Гледах го с удоволствие първия път, ако хвана повторението пак ще го гледам, много лек сериал.

# 4
  • Мнения: 6 159
Ще го поглеждам спокойно и вече без някакво велико очакване . Така и така няма да имам какво друго българско да гледам Grinning

# 5
  • Мнения: 580
Ще гледам, защото миналия път го хванах от средата. Ще следя и заради Аръков, който харесах в Съни бийч, макар тука ролята да е толкова различна

# 6
  • Враца
  • Мнения: 2 685
На мен, Аръков в "Скъпи наследници", повече ми харесва.

# 7
  • Мнения: 9 117
Аз си го харесвам повече в Съни бийч като шматка Simple Smile
Благодаря за новата тема!

# 8
  • Мнения: 1 847
Сериалът е много готин.
Благодаря за темата!

# 9
  • гр. София
  • Мнения: 1 587
Странно ми е, че ще излъчват повторение в праймтайма, а не нов сериал.

# 10
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 883
Преди го даваха от 18 ч. и за някои не бе удобен.

# 11
  • Мнения: 6 159
Аз пак бих си го пускала , защото преди го следях за интригата , а сега ще се забавлявам с  комичните ситуации и хубавата природа . Освен това в този час няма нищо друго интересно .

# 12
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 883
Лорина Камбурова е починала Sad  след усложнения от вирусна пневмония

# 13
  • Мнения: 1 847
Да почива в мир. Беше прекрасна актриса.

# 14
  • Мнения: 6 159
Гадна новина Cry
Беше много нежно момиче .
https://www.vesti.bg/bulgaria/pochina-lorina-kamburova-6126088

# 15
  • Мнения: 3 086
Много тъжна вест, съболезнования на близките 🌺
Сега ще ми е мъчно да гледам сериала отново.

# 16
  • Мнения: 1 847
В момента дават по БТВ старо интервю на Търси се с Лорина Камбурова… Интервюто е от 2017 година..

# 17
  • Мнения: 3 086
Знаете ли къде може да се гледа руски филм с нея,  тя е полицайка, действието е в България, пияници воюват с чудовища...мисля , че се казва " Любов и чудовища" , от 2020 година е ?

# 18
  • София
  • Мнения: 4 429
Знаете ли къде може да се гледа руски филм с нея,  тя е полицайка, действието е в България, пияници воюват с чудовища...мисля , че се казва " Любов и чудовища" , от 2020 година е ?


   Ако ДИРЕКТНИЯТ ЛИНК не тръгне при теб,
 ето и сайта

 плеъра, е малко по-надолу в страницата

# 19
  • Мнения: 3 086
Mari_Mar  Господ здраве да ти дава, миличка, огромно благодаря 🌺🌺🌺

# 20
  • Мнения: 6 159
Мари , благодаря !
Загледах се в линка с Лорина и си пропуснах "Порталът" Confused

# 21
  • Мнения: 580
Много тъжно за Лорина, ще ми е трудно и на мен да гледам.

Последна редакция: нд, 30 май 2021, 22:32 от fchelata

# 22
  • До морето
  • Мнения: 7 095
Тъкмо мислех да гледам сериала, че предния път ми беше в много неудобен час и сега ми е тъпо за Лорина.
Много я харесвах от Връзки.

# 23
  • Мнения: X
Сериала сега го гледам за пръв път и не е лош. Актьорите са добри сюжета интересен само тая Даяна ми идва в повече с това инфантилно говорене и тъп поглед.

За Лорина ми е мн кофти, толкова млада талантлива…………..просто не е честно 😞

# 24
  • Мнения: 6 159
Аз заради Лоринка все още не мога да се пречупя да го загледам пак .
Освен това ми е некомфортно , защото нейната героиня доста ме дразнеше и  съм писала разни кофти неща Frowning1

# 25
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 883
И за Лорина ми е тъпо, и за една от бабите също. Но какво да се прави, живот.

Много ме радва сериалът. Страхотна картина, забавни диалози и много хитова българска музика Simple Smile

# 26
  • Мнения: 255
Музиката понякога става досадна, защото 170 епизода въртят еднакви песни... Но сериала си е топ!

# 27
  • Мнения: 611
Аз си го гледам с удоволствие за втори път, сега поне е в по-удобно време. Много го харесвам!

# 28
  • Мнения: 1 184
И аз заглеждам сериала с удовослствие.  Сега и да изпусна някоя серия, не ми е драма Laughing , а Койна Русева прави страхотна ролята на Милица. Само кончината на Лорина малко ме натъжава, ама какво да се прави - съдба.

# 29
  • Мнения: 1 429
Здравейте, аз гледам сериалът за първи път. Интересен ми е. Като рових тези дни да търся информация за него, попаднах на някаква статия, в която се казваше, че това село било супер нереално, прекалено лъскаво и разни ей такива негативни неща. На мен пък точно това ми харесва, че представят селата в друга светлина, защото отдавна вече да живееш на село не е срамно или пък неудобно, поради липсата на куп неща.

# 30
  • Мнения: 5 386
Гледам го за втори път, то нямам избор в този час - харесах го още първия път, хубав каст, добра игра, Диана / София Бобчева си е образ има емблематични изцепки и пак ми се гледа, Койна е добра артистка, но не я харесвам визуално, студена и изцъклена ми е, иначе си е утвърден професионалист.Фен съм на Орлин Павлов от години, също на Дарин Ангелов,Валентин Танев и Чочо / Юлиян Петров. Даяна Ханджиева ми е ...никаква, даже ми идва скована , Рая Пеева твърде "напушена" и откачена.

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 26 441
Защо го спряха?
Днес дават “Двама мъже и половина” 🤨

# 32
  • Мнения: 3 135
Защо го спряха?
Днес дават “Двама мъже и половина” 🤨

Филма се излъчва от 21.00 часа.

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 26 441
Ооо,вярно 🤣 объркала съм се

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 1 054
Гледам сериала за първи път. Харесва ми. Всички играят добре според мен с изключение на Рая не знам си коя. Абсолютно смешна жена. Дано има по-малко сцени с нея. Не знам защо, но ми е непоносима.

# 35
  • Мнения: 5 386
Има и занапред доста сцени с Рая Пеева, доста откачена, но и някак драматична е ролята й, като *напушена*изглежда.

# 36
  • Мнения: 1 184
Рая Пеева се държи, като напушена навсякъде - дори и в сутрешния блок на БТВ, където води някаква рубрика. Ужасна жена. Лика-прилика с малкия Бахаров.

# 37
  • Мнения: 6 159
Сега наистина  го гледам  като "за компания" , докато правя нещо  друго .
Има готини моменти , които съм пропуснала .
Бях забравила  колко ме дразнеха двамата  селяндури с тъпите им интриги .Особено Косьо .
Койна  е красива като "ледена кралица " и добре си играе .
Онова момиче Рая Пеева наистина  се скъсва да се лигави и в сутрешния блок , който напоследък почти не гледам заради  А.Кадийски . Двамата ми идват в повече .
Много ми е тъжно за  Лорета , не мога да повярвам ,че така нелепо си е отишла Disappointed Relieved

# 38
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 107
И аз го гледам за втори път, знам какво ще стане, но пак ми е интересен.
А снощи направо се скъсах от смях с Дидка и коментарите на брат и за нея. като че ли първия път не ми беше толкова смешен.

# 39
  • Мнения: 5 386
Интересен ми е и сега, откривам детайли и подробности, които са ми убягнали или не съм им обърнала внимание, а те обясняват последващите събития и взаимоотношения. Минаха три години, така че, разбираемо е да ни е интересен. Комичното е позасилено, за да става смях, диалозите са забавни. Диди и баща й са топ. Никой не ме дразни, само съжалявам, че гледам Койна с къса коса, с дълга е по-женствена и поносима.

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 4 586
Знаете ли защо го спряха и кога ще продължи евентуално?

# 41
  • Мнения: 1 847
Знаете ли защо го спряха и кога ще продължи евентуално?

Защото дават делнични епизоди на Фермата и не се знае кога ще бъде продължен.

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 26 441
Удължиха “Лице в лице” до 18,30ч

# 43
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Удължиха “Лице в лице” до 18,30ч
Това няма общо. Нали малко по-нагоре са припомнили, че "Скъпи наследници" е от 21 ч. Т.е. - беше.

Сигурно ще продължат излъчването му след края на есенния сезон. Което означава - към средата на декември.

# 44
  • София
  • Мнения: 9 516
Много намразих Фермата!
Искам незабавно да ми върнат филма!!

# 45
  • Мнения: 5 386
И аз искам филма, никога не съм успявала да се загледам във Ферми, Игри на волята, Китчъни разни. Искам натурален нашенски сериал, нищо че преди години го гледах, позабравила съм го и искам да го изкарам докрай

# 46
  • Мнения: 6 159
И аз искам филма, никога не съм успявала да се загледам във Ферми, Игри на волята, Китчъни разни. Искам натурален нашенски сериал, нищо че преди години го гледах, позабравила съм го и искам да го изкарам докрай
И аз не успях никога да се загледам  в някое такова предаване . Някак ми стоят безмозъчно кифленски . А най-трогателно ми е ,че  вадят разни "кумири" , които после премятат по разни други предавания . Направо имам чувството ,че  не живея в България  като  не знам кой , кой е от тези измислени герои .

# 47
  • Мнения: 1 847
Скъпи наследници ще го дават на 12 декември от 21:30 часа по БТВ.

Общи условия

Активация на акаунт